Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dominikalato

jaką fundację?

Polecane posty

Gość dominikalato

Hej, teraz zaczyna się okres rozliczeniowy za 201 5 rok, jest przekazywanie 1% i zastanawiam się jaką fundację naprawdę warto wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taką która pomaga, a nie tylko jest zarejestrowana i jeździ na wycieczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno warto dokonać właściwego wyboru, by pieniądze poszły naprawdę do potrzebujących osób. Poczytaj sobie o fundacji Alivia, która od lata wspiera chorych na raka. Pomaga im w zdobyciu i zakupie lekarstw, które są niezbędne dla nich do walki z tą chorobą, a których NFZ niestety nie refunduje. Każdy grosz się liczy, a my możemy w tym czynnie uczestniczyć. http://www.alivia.org.pl/rozliczenie-pit-1-procent/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy

Jest wiele fundacji, które są warte wsparcia. Ja osobiście oddaje wspieram fundację www.fundacja-ich-dom.com, która pomaga młodym ludziom z domów dziecka wejść w dorosłe życie. Jeżeli szukacie odpowiedniej fundacji do wsparcia to się z nimi skontaktujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×