Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćmiś

U Misia ;)

Polecane posty

Gość gośćmiś

a zaryzykuję i założę swój temat... bo gdzie jeśli nie u misia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłaszam ten temat do moderacji, zboczeńcu 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domku z kartonu, u Misia impreza będzie dzisiaj. Upiekł pyszną szarlotkę, zadzwonił po CiZię-ciotkę. A ta po inne ciotki i prawi, że Miś jest słodki. Umyły więc przyległości i pędzą do Misia w gości. Każda w futrze na raty każda z torebką (herbaty). Szydełko Miś ma na stanie (na jedną ciotkę obstanie). A co z innymi ciotkami co tęsknią za szydełkami? Miś nie przewidział sytuacji skończyło się na kolacji. Grę wstępną rozegrał szarlotką i zrobił afront ciotkom. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmis
oj tam zaraz zboczeńcu... Redaktor wytłumaczył ci co było(?!)(będzie?) zapraszam wszystkie ciotki i nieciotki:) może nie będzie tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmis
już mi ktoś login zajumał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmis
Redaktor skąd wiesz, że piekę pyszną szarlotkę?:) znamy się?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Poznaliśmy się w temacie: "jak powiększyć szydełko?". Pytałeś tam, czy można szarlotką, bo akurat upiekłeś siedem pysznych i nie jesteś pewien, czy ktoś próbował i czy to w ogóle ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość muszka dziś Nie moja wina, że dostarczyłaś wszystkim pożywki wzdłuż i wszerz informując z kim sypiasz, jaki jest twój stan cywilny, jaka jesteś zamożna i jak bardzo pragniesz pochłonąć ci=pą wszystko co się rusza. Przerosła cię twoja własna kreacja i teraz szukasz winnych w mojej osobie. Zjadasz swój własny ogon. Przypierniczyłaś się do mnie dawno temu, choć w ogóle o tobie nawet nie myślałam. Chodziło ci o najszybszego, bo widziałaś, ze mnie adorował, a miałas swój sprytny planik zdobycia go. Czytałas nasze rozmowy na arce i zżerała cię zazdrość. Odbij ode mnie kobieto, domyślam się, że to ty wczoraj rzuciłas kąśliwy komentarz z pomarańczy. I chyba nie myślisz, że ciotki są na tyle głupie żeby hejtować Ciebie, wspierać mnie i wysyłać kwiatki, usteczka, czy serduszka, którymi posługują się na co dzień i latwo się domyślić, że chodzi o nie? Rusz głową kobieto, ten cały koke też spamował znajomych z karuzeli ósemkami żeby zrzucić winę na widmo, bo to był jego znak rozpoznawczy. gośćnieaniołek dziś oczywiście mam zgrabny nosek, a w nim stado wściekłych, dokuczliwie gryzących muszek. kichnięcie w strone chorego na depresje teatralna, powoduje ich zmasowany atak, na umęczone ciało. jak tam tyłek? bardzo zgryziony? smiech.gif gość muszka dziś Imperium skończ rzucać oskarżeniami w moją stronę. Naprawdę jest tu więcej niż jedna osoba, która cię nie lubi,czy tobą pogardza. Nie da się z tobą skończyć konfliktu. A ty in spe odbij ode mnie z łaski swojej, bo co chwilę czytam jakieś podteksty. smiech.gif gość muszka dziś Nie moja wina, że dostarczyłaś wszystkim pożywki wzdłuż i wszerz informując z kim sypiasz, jaki jest twój stan cywilny, jaka jesteś zamożna i jak bardzo pragniesz pochłonąć ci=pą wszystko co się rusza. Przerosła cię twoja własna kreacja i teraz szukasz winnych w mojej osobie. Zjadasz swój własny ogon. Przypierniczyłaś się do mnie dawno temu, choć w ogóle o tobie nawet nie myślałam. Chodziło ci o najszybszego, bo widziałaś, ze mnie adorował, a miałas swój sprytny planik zdobycia go. Czytałas nasze rozmowy na arce i zżerała cię zazdrość. Odbij ode mnie kobieto, domyślam się, że to ty wczoraj rzuciłas kąśliwy komentarz z pomarańczy. I chyba nie myślisz, że ciotki są na tyle głupie żeby hejtować Ciebie, wspierać mnie i wysyłać kwiatki, usteczka, czy serduszka, którymi posługują się na co dzień i latwo się domyślić, że chodzi o nie? Rusz głową kobieto, ten cały koke też spamował znajomych z karuzeli ósemkami żeby zrzucić winę na widmo, bo to był jego znak rozpoznawczy. smiech.gif gośćnieaniołek dziś muszko nie jestem imperium i nie było moim zamiarem w jakikolwiek sposób dotknąć cię słowem. jeśli nieopatrznie tak własnie się stało, bardzo przepraszam. smiech.gif gość muszka dziś cały czas pie**olicie o muszkach i o tym jak was gryzą i tak dalej. zresztą nie bardzo wierzę, że nie jestes imperium. Skończcie komenty na mój temat i z chęcią przestanę tu zaglądać. smiech.gif gość muszka dziś Super, będę wdzięczna jak zaczniecie pisać o biedronkach albo komarach. Używanie słowa mucha może być odebrane dwuznacznie nieaniołku. Miłego dnia. smiech.gif gośćnieaniołek dziś nie jestem imperium, a już tym bardziej szmatką, ero.detektywie. nie zamierzam się również tłumaczyć kim jestem, lub nie jestem. życzę powodzenia w śledztwie. smiech.gif gośćnieaniołek dziś koło gospodyń pozdrowię. pierogi przykryte koronkami, żeby ich muchy nie osrały (upsss przepraszam - komary) również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmis
a po co te wklejki? chyba każdy już to czytał..., na każdym temacie:) x siedem?!... to nie ja:( tym bardziej że nie muszę powiększać ''szydełka'':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmis
no widzę że ty chyba masz... bardziej celowo się nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmis
no nie..., Kusza nie mów że ci żal... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmis
a poza tym trzeba jeszcze wiedzieć jak go używać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmis
nie odwracaj kota(szydełka)ogonem:D starego lisa na plewy nie złapiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tańcowały dwa pedały:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moja wina, że dostarczyłaś wszystkim pożywki wzdłuż i wszerz informując z kim sypiasz, jaki jest twój stan cywilny, jaka jesteś zamożna i jak bardzo pragniesz pochłonąć ci=pą wszystko co się rusza. Przerosła cię twoja własna kreacja i teraz szukasz winnych w mojej osobie. Zjadasz swój własny ogon. Przypierniczyłaś się do mnie dawno temu, choć w ogóle o tobie nawet nie myślałam. Chodziło ci o najszybszego, bo widziałaś, ze mnie adorował, a miałas swój sprytny planik zdobycia go. Czytałas nasze rozmowy na arce i zżerała cię zazdrość. Odbij ode mnie kobieto, domyślam się, że to ty wczoraj rzuciłas kąśliwy komentarz z pomarańczy. I chyba nie myślisz, że ciotki są na tyle głupie żeby hejtować Ciebie, wspierać mnie i wysyłać kwiatki, usteczka, czy serduszka, którymi posługują się na co dzień i latwo się domyślić, że chodzi o nie? Rusz głową kobieto, ten cały koke też spamował znajomych z karuzeli ósemkami żeby zrzucić winę na widmo, bo to był jego znak rozpoznawczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka
Hejka wszystkim, Kusza to Ty ostatnio pisałas mi wierszyki na Be my Valentine Boy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Wielkosc szydelka nie gra roli, liczy sie znajomosc sciegow;) Slupki, polslupki I takie tam:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuszo zaloguj się na petrova[ śpioch]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×