Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

złe oczy kuzynki urzekły mi dziecko

Polecane posty

Gość gość
Dawaj autorko przykłady, że kościół wierzy w czary, gusła, klątwy. Powołujesz się na kościół, nie powinnaś mieć problemów z przytoczeniem fragmentów Biblii dotyczących tych spraw, wszak wierzącą osobą jesteś i Pismo Św. czytujesz codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czerwone gacie dziecku na tyłek wdziej, najlepiej unurzane w krwi jednorocznej kury i naciągnięte po pierwszym pianiu koguta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie to chyba tylko Świadkowie Jehowy czytają Biblię. W Biblii jest pełno przykładów przekleństw. Np Piotr mówi do Jezusa, że drzewo figowe, które przeklął uschło. Albo Dawid rzuca klątwę na wroga i rozszarpują ich niedźwiedzie. W starym testamencie ciągle obrzucają się klątwami, które się wypełniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kościół nie wierzy w gusła i przesądy. Wręcz wiarę w nie uważa za grzech. Mylicie to z opętaniem przez złego ducha, ale to nie jest spowodowane spojrzeniem innej osoby, tylko otwarciem się na zło i wpuszczenie go do swojego życia np. poprzez magię i okultyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście p*****lnięte. 21 wiek, a one jakieś k***a zabobony, złe oczy i inne kretynizmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam jak kiedys miano wytłumaczyc chorobe dziecka i zle samopoczucie jak nie złym okiem? zreszta co szkodzi polizac dziecko po czole i jak słone splunac nad głową? smiałam sie bo kolezanka tak radziła jak dziecko bedzie płakac to zauroczone;) nie sorzystałam z rady ale gdyby dostawało cholery przez pół nocy to pewnie bym spróbowala ;-)dzieko pewnie tak sie zdziwiłoby tymi rytuałami ze by z ciekawosci przestało płakać hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjhvhvhvv
Mozecie sie nabijac teraz ze mnie ale juz mi raz stara jedza w autobusie zle i za dlugo na corke patrzyla, mloda godz pozniej dostala okropnej goraczki, strasznie plakala i w ogole dziwna byla... Polozyla ja spac a pod poduszke dalam obrazek sw, pocalowalam w czolo i trzy razy na prawo "niby" splunelam tak "tfu tfu tfu" i mowie "na psa urok" w lewa strone tak samo. Dziecku przeszlo bez lekow przeciwgoraczkowych, powaznie. Smiesznie to brzmi wszystko wiem ale sa rzeczy, ktore po prostu sa-bez racjonalnego wytlumaczenia. Moja mama tak robila, moja babcia i prababcia. Jeszcze zakladaly na noc "zauroczonym" dzieciom czerwone skarpetki na lewo stone, sama tego nie robilam jeszcze. Choc... Hm... Prawo jazdy zdalam jak ubralam czerwone majtki na lewo strone:-) Cos w tym musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le, 21 wiek, latamy w kosmos, przeszczepiamy narządy, znamy budowę atomów, a one w jakieś uroki wierzą ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ile ty masz lat dziecko???? i czy ty mieszkasz na jakiejś wsi zabitej dechami że wierzysz w takie rzeczy????? - opona pęka w samochodzie - ubawiłam się do łez......nie kompromituj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćjhvhvhvv dziś pisze się LEWĄ, LEWĄ, LEWĄ - kup sobie dziecko słownik lepiej a nie wierz w bzdury....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Widzisz, nie zawsze jest to jedyne co taki ksiądz Ci zaleci. Jeżeli ktoś Cię np przeklął i w Twoim życiu zaczęło się źle dziać to odeśle Cię do egzorcysty, aby uwolnił Cię od przekleństwa." Księża egzorcyści to działają tylko wtedy jak ktoś jest opętany i też tylko przez modlitwę nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha LEwO strone hahahahaha ubawilam sie hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tak serio? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykap dziecko w "czarcim zebrze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×