Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mój syn jest normalny, żeby wystawiać gołe kostki na mróz??

Polecane posty

Gość gość

Dzisiaj mróz, a mój 14-sto letni syn swieci oczywiście gołymi kostkami, przed chwila tak wyszedł do szkoły. Nosz szlag mnie trafi niedługo. Nie dość, że wygląda jakby spodnie pożyczył od młodszego brata, to przecież to zimno jest! I jeszcze te Nike z oczkiem w podeszwie... Przecież to buty do biegania są O.o a on w nich chodzi do szkoły. Nie na trening, tylko do szkoły, na trening szkoda nowych. I nie przetłumaczysz, co ja tam wiem o męskiej modzie, ojciec z reszta też się nie zna :/ Tak się teraz chodzi i lepiej marznac, niż być nie modnym -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teznie rozumiem tej durnej mody zima chlod przenikliwy a mlode laski z gim czy lo koniecznie musza airmaxy legginsy i stopki i cale kostki sine brrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh moj też to samo, ale co zrobic taki wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowujecie sie jakbyscie nigdy nastu lat nie mialy. Chce tak chodzic?Niech chodzi! Wy lubilyscie jak mamusie was ubieraly? Zimno? Jak sie ma nascie lat to sie tak zimna nie czuje. Ja mam 33 a pamietam jak w ogolniaku wiekszosc, w tym ja, nosilo kurtki do pepka, brzuch odsloniety i obowiazkowo bez czapki a zimy byly troche inne niz teraz. Wezcie wyluzujcie troche bo jak babcie sie zachowujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×