Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieznajoma1155

Była kobieta mojego partnera ma kontakt z jego rodziną.

Polecane posty

Gość Nieznajoma1155

A więc.. chodzi o siostrę mojego partnera i jej męża. Myślę że w sumie nie było by nic złego w takim kontaktowaniu się ze sobą gdyby nie to, że była kobieta zdradziła mojego partnera kilkakrotnie i są oni tego świadomi. Myślę o tym i kręcę głową, bo nie mogę tego pojąć. Nie wyobrażam sobie bym mogła zrobić tak mojej siostrze.. właściwie sama się w tym gubię.. nie wiem co robić. Wiem na pewno że kontakt mają stały, mam wrażenie że partnera siostra mnie nie lubi, widzę czasem jak przeglądam portal jak piszą do siebie.. jest mi źle z tym. Potrzebuję rady, zrozumienia. Powiedzcie Mi Kochane co robić w takiej sytuacji? Czy przestać się tym zamartwiać? Dodam na koniec że była wielokrotnie chciała się skontaktować z moim partnerem a do mnie pisała, oczywiście chyba domyślacie się jak brzydko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, siostra twojego faceta zachowuje sie glupio, utrzymujac kontakt z byla brata, ktora go krzywdzila. Ale przeciez na swiecie jest wiele idiotek, widac za wiele rozumu to ona nie ma. Ze juz nie wspomne o lojalnosci wobec brata. Radze -wyluzuj, i nie przejmuj sie tym. Olej ja i tyle. Dbaj o kontakty z facetem, a nie z jego rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie jesteś żoną, tylko konkubiną, też możesz być "byłą"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żONA TEŻ MOŻE BYĆ BYŁA hehe. A tobie panna o co chodzi?co cie obchodza kontakty rodziny aktualnego faceta?ich sprawa z kim je utrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×