Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gnijcie suki

Stare panny to wybredne zakompleksione suki

Polecane posty

Gość gnijcie suki

szukają faceta z opisów w czasopismach dla bab, albo z seriali TV, mają kompleksy, są nietolerancyjne, są dziewaczne, wygodne i wybredne do bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara panna lat niemal 30
W ogóle nie szukam faceta, ale spotykam się z takimi, którzy mnie kręcą, nie widzę w tym nic złego. Babskich gazet nie czytuję, wolę książki, seriale oglądam tylko brytyjskie, a tam ciężko o pięknego faceta. Prawdą jest tylko to, że jestem wygodna i wybredna do bólu. Albo jest tak, jak ja chcę, albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W większości stare panny to brzydkie kobiety a nie wybredne .Jesli ladna to jasne ze wybrzydza ale zadko sie zdarza żeby atrakcja żyła sama ,chyba ,ze lesba bo znam taka ,super blondyna faceci sie ślinią a to lesba ale Malo kto wie tylko kilka najbliższych osób sie domyśla. Facet tez jak stary kawaler a do tego przystojny to często gej i sie tłumaczy przed rodzina i znajomymi ze żadna mu się nie podoba a oni nie rozumieją ,ze on gustuje w facetach bo przeciez zeby żadna kobieta mu się nie podobała to nie jest normalne.Mamy jeszcze bardzo zacofane spoleczenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój były szef okazał się gejem, a tłumaczył matce że nie ma czasu na kobiety bo zapracowany, matka katoliczka, chyba się przekręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spali ze wstydu jak to wyjdzie na jaw. Taka prawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam takie dwie ,z bogatego domu,razem mieszkają ,wszyscy mówią ze stare panny juz,ze wybrzydzaja a to po prostu lesbijki ,tyle ,ze to siostry wiec sie tak maskują ,kto wie ten wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która cię kopła w dópę , że załozyłeś taki temat? Żenada chłopie. Ogarnij się :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare panny nie lubią seksu a faceci nie lubią kobiet które nie lubią seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem stara panna lat 31 nie chce miec faceta, bo wiem, że zrobi dzieci i pojdzie w cholere i oczywiscie alimentow nie zaplaci, bo tacy sa dzisiejsi faceci, ewentualnie bedzie wolec mnie stosowal przemoc albo slowną, albo fizyczna, albo ekonomiczną, bo faceci nie potrafia zyc w spokoju, potrzebują wrażen i najczesciej niszcxa zycie kobiecie, zatem podziekuje i dozyje swoich dni w spokoju i samotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę podobnie to możemy dożyć razem. Ty ją i nasze dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna jesteś, masz tu i tam co nieco. Bo wiesz wieszak to ja już mam . :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:01 dobrze, ze ty sie komuś "spodobalas" wsiuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suka jestem ale niezakompleksiona ,tylko ze swoimi zasadami ,jestem kobieta po prostu formalna i tyle i ciesze się ze mam wredny charakter, i tyle i nikomu nic do tego. Mimo swojego wieku niewezme sobie gogusia albo cwaniaka to wole być sama dalej z własnymi zasadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przykre
biedne stare panny, zasypiają same w zimnym łóżku, nikogo do przytulenia, przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) no to chyba nie wiesz jak się śpi jak ktoś chrapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kota do spania
stare panny mają koty z którymi śpią, to musi być super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare panny to najbardziej wspaniałe bohaterki, które w tym okrutnym świecie nie poddają się fali nieprawości i szukają swojej wyśnionej prawdziwej miłości. Kocham stare panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×