Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

....Pożyczka na Dowód w 5 min.

Polecane posty

Gość gość

Chwilówki, Vivus, Vanquis, kredyty hipoteczne, konsolidacyjne, gotówkowe i wiele innych pożyczek bankowych i pozabankowych. Nasza oferta: http://www.credit24h.pl ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budvar
Dziś w jednym z marketów czekałem na kartę umożliwiająca zakupy na raty bez oprocentowania 15 minut. To chyba masakra, chociaż też dałem tylko dowód, tylko by sobie go obejrzeli. No ale jak coś się chce kupić za co nie można zapłacić kartą to może być problem. W internecie nie daje się nikomu dowodu. Wystarczy tylko podać numer dowodu osobistego, numer swojego telefonu i przelać 10 groszy z konta osobistego. Tak przynajmniej jest na Wonga. com - www.wonga.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Budvar, dziękuję za wspomnienie o ofercie pożyczki udzielanej przez naszą firmę. Pożyczając w wonga.com zyskuje się pewność sprawdzonej oferty, bez żadnych ukrytych kosztów. Dodam, że maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Uzupełniając Twoją wypowiedź napiszę, że przelew 10 groszy nie zawsze jest konieczny. Dzięki weryfikacji express, gdzie wymagane jest jedynie zalogowanie się do swojego systemu bankowości elektronicznej, za pomocą naszej strony, można otrzymać pożyczkę bez przelewania w/w kwoty. Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę w wonga.com należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. Pozdrawiam Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ofert pożyczek wiele więc trzeba je brać pod uwagę. mi się najbardziej spodobała oferta pożyczki online ferratum banku- głównie ze względu na bezpieczeństwo- jest to bank. no i szybkość działania i minimalne formalności też miały znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambuska
ja jak brałam pstatnio kredyt w viasms, to musiałam im podać tylko dane z dowodu i na gotówkę czekałam moze 30 minut włącznie z przelewem na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×