Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość gość
załóż własną praktykę w dużym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj czegoś w zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczna_amelka
byłbyś dla mnie idealny, razem byśmy motywowali się, dopingowali w szukaniu pracy, co 2 głowy to nie 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy bo też byłam kilka miesięcy temu w podobnej sytuacji, aby uzyskać doświadczenie w swoim zawodzie pójdź najpierw na staż ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość"- Co do praktyki w dużym mieście, to nie stać mnie na to aby założyć pracownie protetyczną bym musiał mięć kapitał wysokości 71 tys zł na sprzęt i materiały. "romantyczna_amelka" - jak chcesz możemy po rozmawiać na email żeby się dopingować w poszukiwaniu pracy, mój email to zakrawacz@onet.eu "Biznes Ponad Podziałami" - Co do tego projektu to się orientuje co nie co w marketingu internetowym, zrobiłem nawet produkt informacyjny związany z moją pasją, muszę go wydać i sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety taki ten świat, jak się nie ma dobrych znajomości ani bogatych rodziców to tak to wygląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał to świetnie na pewno masz wiedzę mógłbyś pisać bloga pisać świetne artykuły przetestuj nasze narzędzia masz 14 dni potem podejmiesz decyzję co dalej i najważniejsze weź laptopa i przyjdź na szkolenie na żywo nie wiem z jakiej miejscowości Jesteś ale mamy już 13 Miast w Polsce właśnie 16 Marca otwieramy Szczecin jak przyjdziesz i zobaczysz atmosferę i to wsparcie,którym każdy dzieli się z każdym pomoc i szczery zapał tych Ludzi by czasem wyjść z tzw czarnejD**y Ja ze swej strony obiecuję Ci pomoc i prowadzenie w tematach w których możesz sobie nie radzić ja też zanim zacząłem szkolić Ludzi nie byłem Asem Pozdrawiam i zapraszam Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×