Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszpecacie się    dziołchy

Kiedy ta wstrentna moda na depilowanie brwi, regulowanie, wyrywanie ect,

Polecane posty

Gość gość
gość dziś raz wydepilowane, wyrwane, wyregulowane już nie urosną. x co? ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brwi a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raczej zauważyłam modę na dorysowywanie brwi albo przez zabieg tatuażem. Na cienkie kreski moda była kilkanaście lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety lubie z naturalnymi grubymi brwiami, niedepilowanymi, wyrwanymi dorysowanymi kredką jak jakieś lampucery :D Końcówka brwi zrobiona jak ogon zwinięty na dół hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lampucery, pudernice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwały się naturalne siersciuchy w leginsach i tunice, chcecie to możecie sobie mieć dżunglę na twarzy,gorszy sort kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychololololog
przeciez brwi w miejsce wyrwanych nowe nie urosną ale do tego trzeba mieć trochę wiedzy żeby wiedzieć a wy pindolindy wyrywacie brwi a pozniej mażecie po łukach brwiowych pisadłem hahahaha :D zlewam :D i póżniej te brwi wyglądają jak ogon zwinięty na dół :D :D :D Może sobie maszynką zgolcie je na zero skoro wam przeszkadzają i czekajcie aż wam odrosną hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam naturalne średnio gęste luki. Nakładamy tylko grafitowa henne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa 11:57 - naturalne brwi są piękne. Podziwiam kobiety które mają naturalne swoje brwi, a ciebie bym nie podziwiał bo pewnie je staranowałaś i wyregulowałaś, albo wyrwałaś. A teraz podrasowujesz je żeby wyglądały naturalnie. Najpierw wyrywacie, oszpecacie je a teraz domalowujecie żeby wyglądały na naturalne. Dno na dnie! Żal lampucery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrwane brwi nie urosną hahaha pod warunkiem że podpalisz sobie łuk brwiowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie dorysowuję i wcale nie mam karykatury brwi, wystarczy robić to umiejętnie nie przesadzać z kolorem ani objętością brwi, wtedy wyglada to naturalnie i mojej twarzy dodaje charakteru " x Powiedziała każda która dorysowuje jezyk.gif XX każda to twoja stara kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nauczysz mnie tak błyskotliwe ripostować ludzi? Będę błyszczeć w towarzystwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzilo oczywiscie o gość dziś Nie mam pojęcia jak mi się moja godzina wkleiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ta wstrętna moda minie. Kiedy? Jak społeczeństwo zmądrzeje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaka moda?! Mało kto już wyrywa na zero i maluje sobie, makijaż permanentny tez juz jest bardziej profesjonalny i wygląda bardziej naturalnie np jak się robi brwi metoda piórkowa na ulicach więcej widzę beznadzi3jnie zarośniętych niż karykaturalnie na4ysowanych, moda na zadbane brwi czyli podregulowane, pociąg inte henna czy zelem, nigdy nie minie naszczescie,brwi to oprawa oczu najważniejsza część twarzy trzeba o nie dbać a nie pozostawiać samopas no chyba ze ktoś ma gęste, ciemne o ładnym kształcie jak np kate winslet ale ona pewnie też lekko je depiluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz częściej dziewczyny robią sobie takie ciemne, szerokie brwiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież winslet ma normalne, wyregulowane brwi. To już rozumiem czemu piszesz o zarośniętych, dla Ciebie chyba każda co ma grubsze od niej to zarośnięta :P A ja np takich nie lubię http://polki.pl/work/privateimages/formats/V5_MT_LIFE/276454.jpg Niby mają ładn kształt itd ale wygladają komicznie, niczym najważniejsze w całej twarzy. A brwi są jedynie konturem a nie ozdobą samą w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.03.05 21:07 Otoz pod opieka psychologa bylam przez caly okres choroby. Po raz kolejny wybacz, ze uraziłam twoje poczucie estetyki. Tak wiem powinnam siedziec zamknieta w 4 scianach i plakac w poduszke nad swoim losem. Hmmm. Jednak wychodziłam i starałam sie zyc normalnie. A dorysowane brwi byly najmniejszym problemem. Naprawde nikomu nie zycze tego co przechodziłam xx No ludzie przecież mowa jest o kobietach zdrowych mających swoje a golących czy dorysowujących brwi wcześniej oskubane. Ale wydaje mi się że bez tych brwi na pewno wyglądałaś lepiej niż z narysowanymi, przecież to na kilometr widać, że dorysowane. Ja też uważam, że dziewczyny się oszpecają tym, mają zakrzywiony obraz tego jak to wygląda w rzeczywistości, a wygląda okropnie. Widać od razu że sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czasu jak skonczylam jakie 17 lat epiluje sobie brwi. najpierw sama ;) a później u kosmetyczkiw oskiem. Ja uważam, ze brwi ladnie zrobione dodaja twarzy uroku i swiezosci. Pomijam fakt malowania sobie kredka grubych krech na brwiach :P to wygląda chyba gorzej niż zarosniete krzaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa wczoraj 10:37 Mnie sie podobają kobiety z brwiami ala Breżniew :D :D :D są naturalne, a te wszystkie domalowane kredką cienkie na 3 milimetry to niech idą do cyrku tam się nadadzą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z wczoraj 8:29 Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D jak Dupa
Mi też się zawsze chce śmiać jak mijam na ulicy karykatury brwi. Młode, stare, nie ważne. Są zrobione albo za blisko siebie, albo za wysoko, albo za cienkie, albo krzywe, albo domalowane jak od jakiegoś szablonu. Najgorsze, że jest ich coraz więcej :) Zawsze specjalnie tak patrzę na te brwi, żeby głupia baba kapnęła się że coś ma na twarzy nie tak :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygolone, „wyryte” czarną kredką, cienkie niczym nitka, czasem zaczynające się od połowy oka, czasem zaś odrysowane od spodka, zrośnięte… Do platynowych włosów czarne brwi to nie ten teges…:) Jak je całkiem zgolimy i krzywo narysujemy to będziemy wyglądały jak karykatura Barbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2016.03.18 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtedy gdy autorko nauczysz się pisać poprawnie :D wstrętna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani poseł Kinga Gajewska PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×