Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziś miałam coś dziwnego, orgazm podczas snu

Polecane posty

Gość gość

Przysnęłam sobie w dzień, miałam fajny sen i obudził mnie silny orgazm. Czy to normalne? Czy też miewacie orgazmy podczas snu?? Dla mnie to dziwne, nigdy wcześniej coś takiego mi się nie zdarzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dla mnie normalne,jak sni mi sie seks to i orgazm tez jak sni mi sie ze cos jem to czuje smak,jak sni mi sie ze slucham muzyki to ją słysze..calkowita norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pierwszym i drugim trymestrze ciąży prawie codziennie (a raczej co noc) miałam takie orgazmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może się podśiwadomie dotykałaś? to ci się śniło? co do zasady nie ma orgazmu bez stymulacji łechtaczki, przecież jakoś musisz ja pobudzić w tym śnie, sama Ci się nie nabrzmiała.. ps. czułaś wilgotność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba się dotykać by być podnieconą, wystarczy wyobraźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak dosyc czesto , zwlaszcza jak dlugo nie uprawiam seksu i mam cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez dotykania, tego jestem pewna... obudziłam się z rękoma ułożonymi w taki sposób, że nie mogłam się tam dotykać sen nie do końca pamiętam, ale coś o zabarwieniu erotycznym na pewno... nie musi być stymulacji... przecież chłopaki w wieku dojrzewania, też mają orgazmy w nocy... może to coś analogicznego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co sobie wyobrażasz? faceta? czy coś więcej.. nie wiem czy to możliwe bez dotyku, raczej wąplię.. ale co miałaś normalne skurczę? i wilgotność jak zawsze (to ostatnie możliwe, ale nie wyobrażam sobie całości z wyobraźni..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopaki w wieku dojrzewania, też mają orgazmy w nocy... może to coś analogicznego?? tak ale oni z tego co się orientuję mają naturalny wzód nad ranem zwłaszcza po okresie posuchy, to im się zbiera i coś musi sie naturalnie i odruchowo z tym stać.. my tak nie mamy przecież..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no to Ci powiem, że można na pewno bez stymulacji... mnie się udało przez sen... kiedy się obudziłam, czułam normalne skurcze... byłam w trakcie orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ile masz lat? może jeszcze za młoda jesteś, dlatego nie miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie robiłaś tego rękoma, ale jakąś formę dotyku, styczności musiałaś mieć zoladz lechtaczki tak sama sie nie powiększa. Ja mam na przykład piersi, dokładnie sutki nabrzmiałe i czasami czuję wilgoć ale tyle moze przesadzasz z tym "orgazmem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czułaś nabrzmiałą łechtaczkę? na pewno? czy tylko się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście można osiągnąć orgazm podczas snu :) często mi się to zdarza, bez jakiegokolwiek dotyku...super doznanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w szoku, że nie wszystkie tego doświadczyły... ja miewam gdzieś z raz na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nazywacie to "orgazmem" ok, ale żeby to było tak realnie MUSI być łechtaczka pełna, nabrzmiała itd? jak tego nie masz.. to może jest przyjemne, ale wiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
były skurcze, był wulkan przyjemności - wiem, jak odróżnić orgazm od zwykłej przyjemności, nie posądzaj mnie, że nie potrafię tego odróżnić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka nabrzmiała łechtaczka? o czy ty piszesz? orgazm to jest orgazm nie ważne w jaki sposób go osiągniesz miewam różne orgazmy (we śnie również bez jakiegokolwiek dotyku) oraz przez pobudzanie łechtaczki podczas masturbacji i orgazm jest identyczny!!! Dokładnie ta sama przyjemność i identyczne skurcze pochwy , więc nabrzmiała łechtaczka nie ma tutaj nic do rzeczy raczej siła naszej wyobraźni i ogólnego podniecenia (np. snem erotycznym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też i pamiętam w jakim szoku byłam kiedy przydarzyło mi się to pierwszy raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie posądzam, ale na prawdę nie każde skurczę to taki 100% orgazm, nasze ciała w przeciwieństwie do facetów w tej sferze się różnią na prawdę, u facetów też to we śnie bez dotyku nie nazywa się orgazmem, to tylko skurczę, normalne Wiekszość dziewczyn doświadcza orgazm łechtaczkowy, tylko różnie go czują.. wyczuwacie w ogóle łechtaczkę (nie ważne czy w śnie czy nie) jak macie pobudzoną tuż przed skurczami? to jest bardzo ważne żeby wiedzieć jak się dochodzi.. nasza wyboraźnia jest ważna, ale łechtaczka żeby pobudzić resztę ciała potrzebuje jakieś stymulacji, inaczej mowa o skurczach naturalnych (jak u facetów, przecież ich płynu muszą się jakoś wydostać wieć dostają skurczy bez stymulacji, coś jak pełny zbiornik, ale my przeciez nie mamy tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pobudzona łechtaczka powiększa się około 3 razy, musimy to czuć, bez tego nigdy nie doszłam jak większoś ć znanych mi koleżanek, wiem że to jest fajne i przyjemne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troszkę mam do czynienia z medycyną i powiem Ci, że u facetów organizm zupełnie inaczej radzi sobie z nadmiarem płynów. Po prostu nadmiar przedostaje się do pęcherza moczowego, a stamtąd jest wydalany wraz z moczem. To tak dla ścisłości. Podczas snu mają prawo występować normalne, pełnowymiarowe orgazmy tak u pań, jak i u panów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak jestem podniecona, to śluz wydziela mi się nawet w miejscu, gdzie jest łechtaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skurcze pochwy i ogromna przyjemnośc jaką wtedy odczuwamy to nie jest 100% orgazm? więc jaki jest 100% orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt nazywa się to w Polsce wprawdzie orgazmy wyobrażeniowe czy senne, ale to sfera bardziej wyobrażni niż fizjologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś XXX masz łechtaczkę i żolądz powiększoną jak np. przy masturbacji przed dojsciem, czujesz te pobudzenie łechtaczki przed skurczami?? XXX Dziewczyny realnie są to fizjologicznie "skurcze", Autorka dobrze powiedziała i porównała jak u facetów też mają skurczę tak jak u nas pochwy, ale co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochwowy to nie jest na pewno, ale czy łechtaczkowy.. kto wie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za różnica? odczuwam orgazm łechtaczkowy podczas masturbacji dokładnie tak samo jak podczas snu (gdzie działa wyobraźnia) taka sama intensywność i identyczne skurcze pochwy, nie widzę różnicy...dla mnie orgazm to orgazm nie ważne w jaki sposób osiągnięty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka osiąga orgazm podczas pieszczenia sutków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×