Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziś miałam coś dziwnego, orgazm podczas snu

Polecane posty

Gość gość
zobacz: Seksuolodzy dzielą sny erotyczne na takie, w których występują treści uniwersalne, jak miłość, osoba partnera, stosunek, uwarunkowane kulturowo, a więc zrozumiałe jedynie w obrębie danej kultury, oraz indywidualne, czyli możliwe od odszyfrowania jedynie przez śniącego. Niekiedy mogą być tak sugestywne, że kończą się całkiem fizycznie orgazmem. Takie „namacalne” reakcje są nazywane przez seksuologów „wizytami anioła w nocy”.. itd Musisz zwrócić uwagę na łechtaczkę, czy ją czujesz przed skurczami, poza sutkami - mało dochodzi przez nie, jedynie w zasadzie łechtaczka daje orgazm i skurczę, co nie wyklucza oczywiscie mimowolnch skurczów z różnych powodów jak np. w ciąży itd. ps. to nie możesz sobie na jawie to wyobrazić i dojść przez masturbację, wtedy poczujesz łechtaczkę przed skurczami, a ze snem to nie wiadomo.. wiem że trudno to wyczuć bo się pamięta przyjemne skurczę, ale łechtaczka jest jeszcze przez jakiś czas pobudzona zanim wrócic do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nad czym tu dywagować? też miałam i to wielokrotnie, zwłaszcza w ciązy. nie wiem dlaczego wtedy akurat. może przez post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj jejku porównaj na wikipedii 40% kobiet ma coś podobnego, polega na szybszym oddychaniu, biciu serca, MIMOWOLNYM napięciem mięśni pochwy i tyle, żeby mieć prawdziwy orgazm trzeba sobie pobudzić łechtaczkę, przeciez krew musi jakoś krążyć itd jak u faceta nie dostanie wystrzału bez wzodu, tak u nas nie ma prawdziwego orgazmu bez czucia łechtaczki pobudzonej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się nazywa polucja, zmazy nocne itd NIE orgazm fachowo (rożnie w zalezności czy facet czy dziewczyna, ale podobnie to przebiega)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem facetem i pierwszy raz słyszę, że nie można mieć wytrysku bez wzwodu - owszem jest to jak najbardziej możlwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet katechizm tego nie zabrania zapytaj.wiara.pl/pytanie/pokaz/984ca :P w przeciwieństwie do klasycznej masturbacji :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytrysk w przypadku skurczy prostaty, my dziewczyny nie mamy prostaty:-) ale czasami po prostu mięśnie czy ciało samo działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli mowa o orgazmie w odróżnieniu od mimowolnch skurczów prostaty lub pochwy (takich po prostu) niezależnie od płci musi być tzw. erekcja częsci męskich lub u mnie łechtaczki. Dlatego sądzę że Autorak raczej miała jakąś podświadomą masturbację jak czuła łechtaczkę, bo piszę np. o nawilżeniu, ale nie powiedziała czy czuła jej pobuczenie jak normalnie czuje każda przed orgazmem, tak jak facet czuje chyba jakoś że mu stoi (przynajmnie chyba to wie), litości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie dodaj jeszcze o 3 fazach orgazmu, tutaj masz tylko trzecią skurczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziewczyno, chyba nie bardzo wiesz, co piszesz u nas, facetów jak najbardziej możliwy jest orgazm z wytryskiem, ale BEZ wzwodu - wielokrotnie mi się zdarzało podczas masturbacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chyba jako facet czujesz czy ci stoi? tak? tak samo Autorka chyba jak każda dziewczyna czuje że ma trzy razy większa łęchtaczkę jezeli mowa o jej orgaźmie inaczej nie dojdzie, chyba że jak ktoś napisał przez sutki, ich jednak na pewno nie dotykała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy to możliwe bez dotyku - oczywiście,że tak. A nigdy sie wam nie śniło,że jecie lody? albo cokolwiek innego..i co,czuliście przy tym smak prawda? i jakoś nikt sie temu nie dziwi. Czemu z orgazmem miałoby być inaczej? jestem na sto procent pewna,że nie jadłam w nocy lodów a śniło mi sie,że zjadłam 3 gałki. I miały pyszny smak seks też mi sie śnił właściwie bardzo wyraźnie we śnie wszystko odczuwam uważam,że to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to naturalne, ale nie jest dobre w efekcie końcowym, bo będzie Ci trudniej samej dojść.. nie chodzi o to że śnił Ci się wspaniały seks i go miałaś, bez tych wszystkich minusów z facetami itd, ale po prosto twoje mięśnie faktycznie same sie stymulowały z rdzenia kręgowego. Po prostu mimowolnie, coś jak zdrętwiała ręką lub skurcz pod wpływem jakiś bodźców.. Jest to w efekcie końcowym niekorzystne bo tracisz możliwość świadomego dochodzenia, będziesz miała wieksze, nieralne często wymagania żeby prześć świadomie wszystkie fazy orgzamu, które mogą Ciebie już tak nie pobudzać (będzie Ci trudniej rozpoznać własne ciało, kiedy np. łechtaczka jest pobudzona, kiedy sutki, kiedy jesteś wilgotna -tutaj tego nie ma bo masz skurcze prawie od razu). Do tego facetowi będzie cieżko z twoim ciałem, przecież jak mamy orgazm to odruchowo także podnosimy nogi jak jest wśrodku, a we śnie tego chyba nie robiłaś, widzisz teraz różnice..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, przyśnił Ci się jakiś konkretny facet? czy coś innego? miałaś jakieś konkretne pozycje, bo to ciekawe.. nigdy tego nie miałam ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz na to dlaczego może zmierzać nie w tym kierunku: Pochwica oznacza mimowolny skurcz mięśni pochwy. Skurcz mięśni pochwy i miednicy może być reakcją na bodźce. W skrajnych przypadkach odbierane podczas prób wejścia do pochwy i wystąpić w czasie stosunku lub badania ginekologicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki orgazm nocny to ciekawa rzecz, bo ile dziewczyn tak próbuje z tzw. mięśniami kegla i nic a tym masz to nieświadomie, jakbyś się nauczyła to być była boginią seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednocześnie, paradoksalnie, u kobiety włączenie się seksualności wymaga "wyłączenia mózgu". Dzieje się tak, ponieważ odpowiednie sygnały docierające do obszarów przyjemności w mózgu mogą uruchomić orgazm tylko wtedy, gdy jądro migdałowate (ośrodek lęku i niepokoju) nie jest aktywne. Wystarczy najdrobniejszy impuls, chwila w której pomyślimy o trapiącym nas problemie z życia codziennego, np. o pracy, dzieciach, o tym co podać na obiad - i droga do orgazmu zostaje zamknięta, ciało migdałowate się uaktywnia. Fakt, że kobieca, neurologiczna ścieżka do orgazmu obejmuje ten dodatkowy, niełatwy do pominięcia etap, jest zapewne jedną z przyczyn, dla których potrzebuje ona znacznie więcej czasu, by go osiągnąć. Gdy dochodzi do stymulacji zakończeń nerwów mieszczących się w łechtaczce, ich elektrochemiczna aktywność rośnie, aż dochodzi do rozładowania, a wywołane impulsy prowadzą do uwolnienia dopaminy, oksytocyny i endorfin. Następuje szczytowanie: orgazm obejmuje całe ciało kobiety. Ściany pochwy ulegają przekrwieniu, a jamiste przestrzenie naczyniowe łechtaczki (łac. clitoris) wypełniają się krwią i dochodzi do jej erekcji. Jednocześnie występuje obfite wydzielanie śluzowatej wydzieliny (przesięk zwany lubrykacją). Następują rytmiczne skurcze mięśni. Reakcje dotyczą nie tylko narządów płciowych, gdyż wzrasta akcja serca, ciśnienie krwi, oddychanie pogłębia się i staje się częstsze, skóra ulega zaczerwienieniu, zwiększa się napięcie mięśniowe (wzrost napięcia mięśni szkieletowych). Palce rąk i nóg wykonują nieskoordynowane ruchy chwytne. Objawom tym towarzyszy obrzmienie piersi i naprężenie brodawek piersiowych. Ale wystarczy, że pobudzenie łechtaczki zostanie przerwane zbyt wcześnie, lub okaże się zbyt małe, bądź w trakcie pieszczot pojawią się negatywne emocje (lęk, strach, wstyd) i szansa na orgazm maleje do zera. Drogie Panie, jeżeli nie jesteśmy zrelaksowane, jest nam niewygodnie, zimno, raczej nie liczmy na szczytowanie. U wielu kobiet odprężenie, jakie daje gorąca kąpiel, masaż stóp, alkohol, czy wakacj****ardzo zwiększa szanse na osiągnięcie orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zobacz sama co Ciebie może czekać i inne laski: 04.06.2007] 19:30 dlaczeego Mam pewien problem. Otoz moj chlopak nie moze mnie doprowadzic do orgazmu mimo, ze sie bardzo stara i jest w tym cudowny. Mimo, ze jest mi bardzo przyjemnie nie moge osiagnac orgazmu. Podczas pieszczot gdy jest mi bardzo przyjemnie mam dziwna reakcje - czuje na calym ciele jakby mnie przeszly dreszcze tak jakaby \"odretwienie\" i mam wtedy rumieniec na twarzy. Nie wiem dalczego tak sie dzieje. Miewam ograzmy, ktore najczesciej sa w nocy ale one przychodza same i nie zawsze mam na nie wplyw. Sa one czasami wielokrotne. Czy ktoras z was tez tek miewala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wiele częściej rejestrowane u kobiet niż u mężczyzn. Kobiety czasami doznają orgazmu nieświadomie, we śnie, kiedy kontrola jest wyłączona - ośrodki odpowiedzialne za reakcje seksualne w mózgu wysyłają sygnały do ośrodków niżej i na poziomie genitalnym kobieta zaczyna reagować. Ale nawet siedząc na tarasie i pijąc kawę, możemy wyobrażać sobie takie rzeczy, które wywołają lubrykację, prawda? To oczywiście nie jest orgazm, ale być może dlatego, że się wtedy kontrolujemy, czując pewną nieadekwatność sytuacji. Jednak niektóre kobiety, które są bardzo zakochane i myślą o partnerze, są w stanie to przeżyć. Lub w relacji psychicznie intymnej, ale takiej bez dotykania. W pewnych sytuacjach patrzenie sobie w oczy i tajemne słowa mogą być stokroć bardziej stymulujące niż nie wiadomo jak wprawny penis lub dłoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wciąż nie jest jasne dlaczego tego nie robicie standardowo dotykając się i dopiero wtedy marząc dodatkowo uczuciowo? wydaje sie (teoretycznie) lepsze bo masz pełny orgazm, tzn. wszystkie jego fazy, a nie tylko kurczowe skurcze..? XX dziewczyny z ciekawości napiszcie chociaż co konkretnie wam się mniej wiecej tak śni, że dostajecie takiej jazdy aż:-) macie jakaś pozycję, jeździec np? przecież sen to bodźce wzrokowe, co w nich widzicie? czy męskie ciało ogólnie, konkretne czy tez ich przyrodzenie gra rolę że dostajcie takiej fazy same.. tez byc tak chciala.. moze jakos sprobowac chociaz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..ale wciąż nie jest jasne dlaczego tego nie robicie standardowo dotykając się i dopiero wtedy marząc dodatkowo uczuciowo? ....... Co to znaczy robić to standardowo ? i w jakim celu to robić, jeśli orgazm jest jak wybuch wulkanu tylko w wyniku marzeń ? w jakim celu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba coś jak seks tantryczny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spraw sobie dłuuuugą posuchę i masz murowane orgazmy podczas snu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze tylko, że to nic przyjemnego obudzić się rano z bielizną całą lepką od śluzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba rok albo dwa.. :-) dalej nie wiem co was tak podnieca że jesteście takie wybuchowe nawet we śnie? czy konkretne pozycje czy częsci faceta.. mnie to tak nie podnieca moze coś mam nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tyle podnieca, co po prostu jest to naturalne rozładowanie napięcia seksualnego... dobrze wiesz, że jak masz długi okres posuchy, masturbacja trwa baaardzo krótko i nie musi nawet być ona bezpośrednia... czasem wystarczy np. pozaciskać pośladki po tak długim okresie wstrzemięźliwości... podobnie we śnie - wtedy niewiele trzeba... tylko tak, jak powiedziałam wcześniej - budzisz się i wszystko masz lepkie, sklejone od śluzu - średnio fajne uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz za to skurczę chociaż czasami bez męczenia się z facetem.. nie pamiętasz co takiego Ci się śniło.. mi czasami się śni misjonarska lub na jeźdźca ale nic więcej, męskie narzady w ogóle na mnie nie działają bez znaczenia czy we śnie.. posucha posłuchą, u mnie musi być mega nastrój żebym mogła rozruszać się i przeskoczyć ten próg gdzie dotyk nie jest czasami taki miękki, a raczej szorstki.. u mnie napięcie nie gra takiej roli, z tym śluzem to jak okres prawie, aż tyle go masz.. zazdroszczę Ci, bo u mnie muszę się pobudzać a żele nie toleruje moja skóra :-( nawet nie wiesz jakie wkurzające, jak masz ochotę a wszystko Ciebie draźni, nie mówię już o napalonm facecie, tego orgamu we śnie nie mogę sobie wyobrazić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo i to jest prawdziwy orgazm .Nie wmawiajcie znawcy ze nie skoro nie wiecie !! Śni mi się wtedy seks z kimś ale z kim nie wiem :) Jestem jakby na jawie i wiem ze wtedy dotykam się ręka . To dlatego ze tęsknimy za zbliżeniem ja np mam ubogie życie erotyczne mąż wraca z pracy jak późno to po drinku i niestety robimy to raz dwa w miesiącu i to rano na szybkiego (bez mojego orgazmu ) dlatego przeżywam w nocy i robię to sama :)) właśnie dzisiaj się tak obudziłam (miałam kilka podczas snu ) .Zycze każdej z Was abyście się budziły w ten sposób :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×