Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ile kosztuje wasze wesele i na ile osob jest robione?

Polecane posty

Gość katikaa
Obrączki mamy już ze ślubu cywilnego, więc to odpada. Jak teraz to wszystko policzyłam, to wyjdzie chyba ponad - jakieś 43 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katikaa
Suknia to prezent od mamy, a za garnitur męża płacą teściowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 tys i było 70 osób :) z perspektywy czasu uważam, że trochę poszaleliśmy ale było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sporo. Wiele osob za 40 tysięcy robi wesele na 120 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo wesele (restauracja) nie kosztuje nas dużo, bo robimy przyjęcie na 30 osób. Koszt około 220 zł od osoby - ze wszystkim, czyli napojami, alkoholem, fontanną czekolady, przystrojeniem sali, pokrowcami na krzesła itp. Daje to sumę około 6600 za przyjęcie. Ale całkowity koszt będzie o wiele większy: - suknia 1600 zł (szyta) - obrączki 2200 zł - urzędnik poza USC 1000 zł - zaproszenia 50 zł - moje buty 300 zł Czyli koło 12 tys. Narzeczony nie kupił jeszcze garnituru i butów, więc dojdzie do tego około 1500 zł. Nie wiemy, czy weźmiemy fotografa, kamerzysty na pewno nie, didżej też stoi pod znakiem zapytania. Ogólnie chcemy zmieścić się w 15-16 tys. Dziewczyny, piszcie, czy mówicie tylko o koszcie wesela czy całościowo (suknia, obrączki itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całościowo: Suknia, obrączki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jednodniowe. I wyszło ok. 20 tys. Licząc od każdej p*****lki. Osób 110.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co mamy zamówiona albo kupione do tej pory na wesele w sierpniu 2016 zaproszenia 120 zł suknia (używana) 2 tys wódka chyba 800 zł didżej 3 tys fotograf 1500 sala weselna (5 dań gorących) na ok 80 os - 15 tys. Wynajęcie samochodu - 500 zł No i podróż poślubna :) 7-10 tys. Na pewno trzeba będzie kupić jeszcze garnitur dla narzeczonego - tutaj liczę ok 3 tys. za całość ubioru, oprócz tego zostały jeszcze nietknięte tematy obrączek, ciast i tortu, kwiatów, dodatków do sukni, opłat na kościół, noclegów dla gości, może jeszcze skorzystamy z wykupienia opcji open baru w hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vonfreienord
My mamy na razie 40 tysięcy i chyba nam zabraknie. Myślę, że w 50 się wyrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno się zmieścić w danym budżecie, jakoś co chwilę przychodzą dodatkowe koszta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale jak chce mieć się piękne wesele to kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataDarkowska36
Teraz wesele na xxx osób to przeżytek wiele moich znajomych urządza zwykłe przyjęcia weselne typu obiad cos słodkiego i do domku. Ja jestem grubo po 30 i wydaje mi się, że już mi nie wypada latać po wielkiej sali w mega wielkiej kiecce ale to już sprawa indywidualna. My z moim narzeczonym robimy elegancki obiad w restauracji Dzikie Wino koło Łasku http://www.dzikiewino.com.pl/restauracja/ . Mają eleganckie menu i przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrząc na ilość kameralnych restauracji które ogłaszają się na wesela w portalach typu http://www.gdziewesele.pl/ można wnoskować, że takie wieeelkie wesela faktycznie powoli odchodzą do lamusa. 80-100 to chyba maks ilu gości zapraszają teraz młodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Ja czasami mysle, żeby zrobić tylko ślub cywilny i Male przyjęcie na 30 osob i tak każdy później obgada mnie...coz taka rodzinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam do was pytanie. Czy możecie polecić mi jakas fajna restauracje na przyjęcie weselne na okolo 30 osób w Kielcach? Jakie sa koszty takiego przyjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam mniejsze wesele bo nie lubię zapraszać osób których nie znam i sala jaką mają w restauracji http://zakatek-smaku.pl zupełnie wystarczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku wyprawiam wesele na 90-100 osób i prawdopodobnie wyniesie nas to około 90 tys!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjecie na 50 osob wojewodztwo swietokrzyskie jeszcze nic nie zalatwione na 6 sierpnia 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robiliśmy przyjęcie weselne w restauracji Dzikie wino w miejscowosci Wiewiórczynie. Mieszkamy niedaleko wiec tam bylo nam najwygodniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z moim mężem rodziliśmy tylko przyjęcie. Dziwi mnie to że kudzi ejeszcze pakują się w te wesela. To są koszty ogromne . Każdy tak potem żałuje tego czy tamtego. My robilismy przyjecie w Gdansku w resyauracji Twerna Lukulus. Bardzo ładne to wyszło i niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na razie jestesmy na etapie rezerwacji sali. Zdecydujemy się chyba na http://www.dworchoiny.pl/ w Świdniku. To idealne miejsce na przyjecie weselne a przy tym nie maja zaporowych cen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na 230 osób, około 60 tys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiliśmy wesele na 123 osoby, wydaliśmy 41 tysięcy ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
95 osób, wesele dwudniowie, ok. 35 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukulele1
To zależy od ... wszystkiego. Od sukni, od dj, od fotografa, w końcu suknię mozna mieć za 3 tysiąca, a mozna mieć i za 10 tysięcy, tak samo forograf, sala itd. My zdecydowaliśmy się na ślub u nas w Szczecinie, chcieliśmy w okolicy, ale trafiliśmy na ofertę hotelu Dana i bardzo nas zaciekawiła. Robimy na 80 osób , wydaje mi się to taką liczbą w porządku. Nie za dużo, nie za mało, mój mąż ma duża rodzinę, dlatego jest dużo z jego strony, ale to nic. U mnie za to jest więcej znajomych z uczelni zaproszonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała sukienka w szare paski jest naprawdę piękna i wykonana z delikatnego i dobrej jakości materiału. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Zapraszam do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj nie ma reguły, ceny są różne bo wszystko kosztuje inaczej :P Moja rada jest taka-oszczędzaj jeśli się da ale nie rób tego wybierając kamerzysty. U mojej znajomej byli kamerzyści z firmy videomirków i powiem ci,że epicką pamiątkę zrobili. Montaż na najwyższym poziomie. Do tego teledysk weselny i zwiastun w rodzaju https://vimeo.com/90006864 Lepszej ekipy nie widziałam :) Skontaktujesz się z nimi przez http://videomirkow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ważne są atrakcje weselne i myślę że warto miec fajne, ja mialam bardzo fajną atrakcje - perfect service i fajnie mi się sparwdził, zorganizowali poakz kawowy, gościom sie bardzo podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×