Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eufrat

Pole namiotowe lub kemping nad morzem

Polecane posty

Hej, dziewczyny mam prośbę o opinię. Postanowiliśmy w te wakacje pojechać z narzeczonym nad polskie morze, ale myślimy o wynajęciu przyczepy kempingowej. Ceny takich wakacji są niższe a tani nocleg nad morzem nie znaczy wcale gorszy. Do plaży tylko kilka kroków i nie trzeba łazić przez pół miasta żeby iść się poopalać. Znalazłam kilka ogłoszeń, ale chcemy jechać w okolice Rewala(Trzęsacz :)) więc skłaniam się ku temu http://keja.info.pl/kontakt.html Jak sądzicie czy warto spędzić urlop na polu namiotowym lub w kamperze? Może macie jakieś doświadczenie z takiego urlopu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w kolobrzegu
Ja raczej bym sie nie porwala.Moze na europe kamperem W moim miejscie chwala sobie pole namiotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocleg_owo
Może warto poszukać też jakichś tanich możliwości noclegowych na stronie: http://www.noclegowo.pl/noclegi/nad-morzem/ Możesz ustawić preferencje cenowe oraz poczytać opinie na temat danego miejsca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek8080
Kiedyś jeździłem na kempingi poza kraj. Chorwacja a później Włochy. To były niesamowite wakacje. U nas wtedy dopiero to raczkowało, a tab była genialna już (jak na te czasy) infrastruktura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola2343
Wiem, co masz na myśli. Jeżeli chodzi o kempingi poza krajem to dalej z nich korzystam. Nie będę ukrywać, że pomocny jest https://www.camprest.com/pl Znajdziemy tam kempingi w 28 krajach. Dzięki takim kepingom zdaje sobie sprawę z jednej bardzo ważnej rzeczy. Życie naprawdę jest piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłe wakacje byłam na wakacjach w Rewalu. Bardzo mi się tam podoba, bo jest cicho i mało ludzi. Można tam fajnie odpocząć. Jeśli chodzi o noclegi w Chorwacji to znalazłam na bardzo fajnej stronie http://otochorwacja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wynajem namiotów http://www.explicite-bcc.pl/wakacje-na-kempingu/ na pole namiotowe. Moim zdaniem lepiej jest wynająć duży namiot i zapłacić tylko część jego wartości niż kupować cały i potem żałować, bo się go już więcej nie wykorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam gorąco Kemping Mauritius w Mielnie. Każdy znajdzie coś dla siebie - cisza i spokój na relaks, a w pobliżu super puby dla tych bardziej rozrywkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Mauritius w Mielnie, niedrogo, czysto, super atmosfera i lokalizacja. Od lat tam jeżdżę i jeszcze nigdy się nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Mauritius w Mielnie to bez wątpliwości najlpesze miejsce na camping i nocleg pod namiotem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Potwierdzam, od kilku lat jeździmy całą rodziną do Mielna do Mauritius i za każdym razem jest przyjemnie, nie można się nudzić. Oczywiście w tym roku w wakacje również się wybieramy i nie możemy się już doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia

najlepsze miejsce które możesz wybrać to Kemping Mielno Mauritius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek

Kemping Camping Mielno Mauritius Przyczepy Kempingowe CAMP Kwatery  to jest najlepsze miejsce na wypoczynek bylem tam i zamoerzam tam jeszcze wrócić super lokalizacja. Warunki tez super polecam się wybrać tam każdemu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

najlepsze miejsce które możesz wybrać to Kemping Mielno Mauritius tak również potwierdzam to miejsce jest świetne na wypoczynek poelcam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Kemping Camping Mielno Mauritius Przyczepy Kempingowe CAMP o tak roznieś tam spędzałam wakacje najlepsze miejsce na wypoczynek polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kemping Camping Mielno Mauritius Przyczepy Kempingowe CAMP również polecam super miejsce na noclegi!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Kemping Camping Mielno Mauritius to miejsce jest super polecam się ci sie tam udać właściciel  bardzo miły! polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa

Kemping Mauritius  w Mielinie to super miejsce. Przytulne, komfortowe, w sam raz na wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zdecydowanie kemping Mauritius to miejsce godne polecenia i odwiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×