Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basia45

Batycki w Polo markecie?!

Polecane posty

Czy któraś z Was już kupiła torebkę? Wiecie może o co chodzi z tą promocją? Podoba mi się strasznie jedna torebka, muszę ją mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :) Wcześniej była promocja, że trzeba zbierać naklejki żeby dostać 60% zniżki na te torebki, a teraz z okazji z dnia kobiet możesz kupić z tą zniżką bez naklejek :D Ja już kupiłam, boska jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro wyroby batyckiego "awansowały" do marketów i są w przecenie to chyba coś nie tak z nimi. albo te to są ze skóry ekologicznej czyli identycznej z naturalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam portfelik, wszystko z nim okej :) Co z tego, że Polo skoro jakość jest super i wzory ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie! Batycki to Batycki co z tego, że Polo :) Torebka jest super, kobietki korzystajcie z tej promocji 60% mega opylka!!!! :) Ja poluję jeszcze na ten ładny portfelik, ale dziś nie było niestety, będę próbować jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego tu się bać? Zarówno Batycki jak i Polo mają super produkty :) Również wybieram się po torebkę, mam nadzieję skorzystać z promki 60 % <3 :) Napiszcie może dziewczyny które torebki wybrałyście? Wszystkie są dostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000000
Dziewczyny, te torebki to jakaś kopia. Moja (tak chciałam mieć firmówkę) jest do niczego. Brudzi ubrania. Skóra w środku też wszystko mi pobrudziła: portfel, kalendarz.... Masakra. Torebka niby starannie odszyta, ale brak elementów oferty podstawowej, czyli nóżek ochronnych i sprzączki wewnętrznej. Nabrałam się na ten zakup (torę kupiła mi koleżanka). Nigdy więcej. Zawsze myślałam, że Batycki to synonim jakości... no cóż pomyliłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×