Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aris34

System CRM

Polecane posty

Gość grayton

Tzn. my potrzebowaliśmy, ale to nie musi być ich specjalista - możesz również znaleźć kogoś z zewnątrz, tak więc akurat z tym nie powinniście mieć żadnych problemów. Kwestia odpowiedniego dopasowania usług i wszystko będzie OK. Wiadomo, że dla odpowiednich efektów po prostu wszystko musi być zoptymalizowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napest

Na pewno polecam Berberis - pracujemy na tym systemie już dosyć długo, wiemy, jak on działa i jakie daje efekty. Generalnie chodzi tutaj o dbanie o absolutne podstawy. Wtedy stopniowo jest coraz lepiej i widoczne są zmiany, ale od razu cudów nie będzie. Jeśli jednak odpowiednio dopasujecie każdy element, to na pewno odpowiednia zmiana nadejdzie. Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita

System CRM bardzo jest pomocny w pracy. Moja firma korzysta od kilku lat z CRMa Firmao https://firmao.pl/?pk_campaign=dm_oferty. Przydatna jest ewidencja czasu pracy, fakturowanie, ofertowanie, zarządzanie zadaniami, księgowość, różne integracje ze sklepami internetowymi i programami, wszystko działa szybciej niż w tradycyjny sposób, jako szef możesz widzieć wszystko co Twoi pracownicy robią, o której są w pracy, ile przepracowali. Jest tego o wiele więcej, zależy też czego byś oczekiwał i szukał. Polecam sprawdzić sobie ten program, może Ci się spodoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankor

Pewnie, że ten kierunek, bo w Berberis są wszystkie istotne rozwiązania - również związane z marketingiem, korespondencją seryjną i nie tylko. A to, że można kompleksowo zająć się realizacją w jednym rozwiązaniu jest po prostu mega ważne. Podejdźcie do tego we właściwy sposób, to wówczas wszystko będzie wyglądało, jak należy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirogo

Jaką proponujecie wersję Berberis w przypadku niewielkiej działalności kilkuosobowej, ale dosyć aktywnej, bo naprawdę sporo się dzieje Szukamy czegoś sprawdzonego. Przychodzi wam coś na myśl? Jakie rozwiązania w chwili obecnej mogą cokolwiek dać? Jakich funkcji potrzebujemy, żeby zauważyć zmiany in plus? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja pracuję na CRM365 na platformie Firmotron.pl - mam bazę klientów z historią kontaktów, nie było problemów z ogarnięciem systemu, przypomina o zadaniach do zrobienia, mogę przekazywać zadania innym jeśli idę na urlop, lejek sprzedażowy dla szefa - widzi że pracuję. Wersja webowa, mobilna - z każdego miejsca mogę wejść do CRM. Cena do przyjęcia. A  i co fajne, w cenie jest wirtualny pulpit Firmotron z komunikatorem - czatem i  moduł z dokumentami. Fajne polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gengo

Mnie tam z CRM bardzo wygodnie. Przede wszystkim na Berberis nie mamy tylu komplikacji, ciągle coś się dzieje, widać zmiany in plus i to ma dla nas kluczowe znaczenie. Zatem radzę pilnować rozwiązań, które realnie wpływają na optymalizację. Stawiając na byle co nie optymalizujecie, a co najwyżej tworzycie sobie problemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibali

Która wersja systemu pod małą działalność? Zależy nam na tym, żeby to jakoś sensownie, niezawodnie działało. Jakieś podpowiedzi? Sensowne rozwiązania, coś sprawdzonego? Co polecacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pessoto

Też pracujemy z systemem CRM i też uważamy, że takie rozwiązanie jest niezbędne nawet przy średniej skali działalności. Po prostu - z czasem nie daje się nad tym wszystkim jakoś sensownie zapanować. Ale też kluczowe znaczenie ma dopasowanie systemu z takimi rozwiązaniami, jakich potrzebujecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daks

Żeby to zainstalować na firmowym sprzęcie musiała przyjeżdżać jakaś firma, czy sami się tym zajmowaliście? Wymaga to pomocy? No i jak z późniejszą obsługą? Konieczny specjalista czy można się obejść? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halifax

Możesz to zrobić samemu, bo te programy są dosyć proste w użytkowaniu oraz konfiguracji.  Niektóre crm online np. bs4.pl maja wersje próbną, więc możesz najpierw przetestować program za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pentler

Nie mieliśmy kiedykolwiek problemów na Berberis - w sensie problemów organizacyjnych. Raczej wszystko przebiegało tak, jakbyśmy tego chcieli. Bez komplikacji, bez innych problemów. Zwyczajnie - procesy przebiegały tak, jak powinny. Każdy znał swoje zadania, wiedział, za co odpowiada i dalej to jakoś szło. Ale dopasowanie rozwiązania wymaga naprawdę poświęcenia temu sporo czasu. Inaczej nic z tego nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogol

U nas same opcje związane z magazynem zrobiły dużą różnicę. Powiedzmy sobie szczerze - prostymi krokami zdziałaliśmy sporo, a solidne oprogramowanie jest w stanie totalnie odmienić sytuację. Wiemy doskonale, jak u nas to wyglądało i na co należy zwracać uwagę. Kilka prostych kroków i jest widoczna optymalizacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz programu, który usprawni działanie Twojej firmy to mogę polecić Ci Firmao. Zarządzasz całą firmą online i trzymasz wszystko w chmurze. Na ich stronie możesz przetestować program za darmo

Edytowano przez Sieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś CRM używacie dla e-commerce?

Szukam takiego, który:

- łączący do jednego pulpitu ruch z: FB, Czat, Email z możliwością obróbki zapytań ze stosu przez konsultantów

- możliwe do zintegrowania z ERP XL lub xSale na poziomie importu danych sprzedaży

Cel:

- obsługa klientów z różnych kanałów w 1 pulpicie

- powiązanie danych z wielu kanałów (przed i po zakupie) i możliwość planowania aktywności (w tym marketing automatom)

Dotychczasowe poszukiwania:

- edrone (przeciętna funkcjonalność)

- salesforce (drogi)

No i czy ktos korzystał moze z usług outsourcingu it ? https://itcenter.pl/oferta/zarzadzanie-systemem-informatycznym/outsourcing/ Biorę pod uwagę usługi tej firmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy krok z Berberis był dla mnie krokiem na plus i po prostu widzimy, jakie przynosi to korzyści. Trudno mi sobie wyobrazić prowadzenie działalności bez wsparcia takimi rozwiązaniami. W zasadzie na każdym kroku widzimy, że jest lepiej, a to najważniejsze. A jak to wygląda z waszej perspektywy?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×