Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wojtusiowa123

Gdzie na wakacje?

Polecane posty

Hej, mam pytanie dotyczące wakacji 2016. Do wyboru mam: -wyjazd nad Bałtyk na tydzień, lub -wyjazd do Hiszpani ,na Majorke na tydzień... Nie wiem co będzie mi się bardziej opłacało, ponieważ mam zapewniony nocleg na Majorce ( darmowy), bo mieszka tam moja przyjaciółka. Mam zamiar jechać tam z dwójką moich dzieci- rocznym niemowlęciem i 14 letnią dziewczynką. Chciałabym dowiedziec się co by mi się bardziej opłacało, bo nie mam zbyt wielkiej sumy pieniążków przeznaczonej na te wakacje... Jeśli bym jechała nad Morze Bałtyckie, to muszę wliczyć w koszt zakwaterowanie w hotelu/domku... Czy możecie mi pomóc? Jeszcze raz ponawiam pytanie, żeby nie było ;) : Czy mniej mnie wyniesie przelot samolotem do Hiszpani, czy przejazd pociągiem nad polskie morze i zapłacenie za pobyt w hotelu? Dziękuje wszystkim za odpowiedzi ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocleg_owo
Co do pobytu w hotelu w kraju lub poza nim, polecam stronę: http://www.noclegowo.pl/noclegi/nad-morzem/ Znajdziesz zakwaterowanie według preferencji cenowych i będziesz mogła spokojnie wszystko podliczyć, a poza tym poczytać opinie innych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz nocleg na Majorce darmowy to musisz tak naprawdę doliczyć samą kwestię dojazdu oraz utrzymanie się na miejscu. Ja na Twoim miejscu bym się zdecydowała :) Aczkolwiek sama nie jestem zwolenniczką wyjazdów za granicę i w tym roku wybieram się do domków letniskowych w Darłowie - http://karmazynowyraj.pl/ - też na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Sopot jest przepiękny. :) Ja właśnie wróciłam z urlopu z narzeczonym i było super. Nocowaliśmy w apartamencie wynajętym dzięki http://www.victus-sopot.pl/ , mają naprawdę fajny wybór dobrych noclegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurkaska
Nie jestem w stanie zmusić się do wakacji w Polsce jeśli mam okazję jechać poza nasze granice. Nie trzeba się martwić o pogodę, można mieć wszystko gotowe i zaplanowane, a koszta wychodzą porównywalne. W tym roku z Itaka postawiliśmy na Chorwację. Za 7 dni ze śniadaniami i obiadokolacją wychodzi niecałe 3 tysiące ruszając z Warszawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corinax
Ja bym wybrała Hiszpanię. W tym roku lecimy właśnie tam, bo udało się nam kupić bilety lotnicze w niezłych cenach, no i znaleźliśmy też fajną kwaterę na Bookaparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricze1
corina, którą kwaterę z bookapartu wybrałaś? bo ja się zastanawiam nad rezerwacją tej w Esteponie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszą mnie te wyjazdy za granicę. Jak ma się odpocząć to i można gdzieś 50 km od domu nad jeziorem na jakimś odludziu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jadę z Rego bis na wyjazd i szczerze mówiac nie moge sie doczekać wypoczynku z nimi. Szczerze mowiąc Chorwacja jest moim marzeniem i mam nadzieję ze tam wypocznę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×