Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W polsce wszystko jest tansze niz w UE.

Polecane posty

Gość gość
Polskie stawki idą cały czas w górę a pensje są już całkiem wysokie. Większość ludzi zarabia powyżej 3.000 zł/mc co przy bardzo niskich cenach wystarcza na życie. A w UK jedyne co idzie w górę to stopa bezrobocia. Hehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad ty te rewelacje masz, ja slyszalam ze zarabia sie poniezej dwoch tysiecy i nie pisz mi pajacu ze mam znajomych w pgr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty glupi jestes, bezrobocie w UK jest najnizsze od 10 Lat, poczytaj palancie, a w POlsce wynosi jest przerazajace bezrobocie, wiem bo pracuje w WUP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zachodzie ludzie sobie moga posiedziec na bezrobociu bo z zasilku mozna wyzyc a w Polsce jak ktos np zarabial te 2 tys i go zwolnia to dostaje kilkaset zlotych, to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezrobotni w PL tylko udają że chcą pracować więc tak naprawdę w PL bezrobocia nie ma. Pracy w PL nie brakuje a zarobki cały czas wzrastają. W UK nie ma pracy bo pakistańce i inne obszczymury łącznie z polaczkami pracy znaleść nie mogą i siedzą na benefitach. Wstyd nam przynoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bls bla bla Udają? To z czego żyją , pewnie jsk ty. Za mamusina rentę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL są kolosalne możliwości dla ludzi przedsiębiorczych bo kraj dopiero się buduje i na wszystkim można zarobić. A w UK już wszystko zbudowane i obsadzone nieudacznikami którzy nie dopuszczą nikogo do koryta. Angielskie pensje stoją w miejscu od kilku lat. Kraj cofa się w rozwoju. Nie to co u nas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pewnie dlatego z Pl nieprzerwanie plynie rzeka ludzi chcacych poprawic swój byt :D Z tego dobrobytu :D Tak, tak sami nieudacznicy wyjezdzaja , na miejscu zostaja takie ostre chlopaki jak ty.. Ubawiłam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bingol tto zuch. Zastał polske murowana a zostawi drewniana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce jest za darmo służba zdrowia . co to jest czekać dwa lata na operację. To nic w porównaniu z długością zycua?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko prawda ale za to Polacy są tacy serdeczni i pomocni wobec siebie. A Anglicy to zapatrzone w siebie mruki. I ten ich fatalny język nie do opanowania dla Polaka. Tyle tych ciapatych w UK. Aż strach wyjść na ulicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tu bingol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol nienawidzi Polaków. On wie że Polakom nie chce się pracować i że w PL jest powszechny dobrobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy angole was nienawidza smiecie. Zabraliscie anglikom miejsca pracy ale angole to kulturalny narod i wprost wam nie powiedza tego ze jestescie kundlami Europy ale z innymi angolami mówia jasno. Jak dobzre ze BREXIT niedlugo i polaczki wracacie do PL:D cos sie dla was znajdzie za 400euro szczury:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za baran zalozyl ten watek. Do jednego worka wrzuca lekka glupia raczka Szwecje, Francje, Potugalie (ceny jak w Polsce), Grecje, Bulgarie i Rumunie - tam wszystko znacznie tanisze niz w Polsce. CHŁOPSKI FILOZOFIE idz pasc kozy, a nie będziesz pisal bzdury na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjscie z Unii jest na reke tym uczciwie pracujacym. Ale co moze wiedziec o pracy taka menda jak polaczek bingol wuefista buehehehe bingol gnije w UK na benefitach, pewnie wymyslil sobie niezdolnosc do pracy. Tacy jak ty nedzny smueciu zostana deportowani i skoncza sie benefity wiec nie masz sie z czego cieszyc :D nedzna polaczkowa kreatura. Mieszkalem z Angielka i Anglikiem i trakyowali mnie lepiej niz moja wlasna rodzina w PLu. Co bylo nieprawdopodobnym szokiem. Wiec twoje teorie wsadz sobie w obsrana i wyroochana doope :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tansze o 1grosz a zarobki 5x mniejsze buehehehe w chju mam takie "taniej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze sa teksty polaczkow o tym o czym te znienawidzone przez tych przegrywow polaczkow, "angole" rozmawiaja miedzy soba bueheheh wiem jestes zazdrosny bo urodziles sie w takich chu/jowym kraju a inni w o wiele lepszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takim* i wylewasz swoje zale na forum buehehe i bardzo boli bo ktos sie z takim gownem jak ty nie zgadza. A ch/uj ci w doope smieciu bingolski wuefisto - oczywiscie wuefista to tez wymysl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buheheheheh emigracyjne przegrywy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poniewaz ktos czyli ja ma w ch/uj pozytywnych historii z UK to takiego debila ktoremu nie wyszlo to tak bardzo boli ze wylewa swoje zale w kazdym temacie. :) i tu tkwi ta tajemnica. Przegrywa gnijacego na benefitach bez jakichkolwiek umiejetnosci oprocz zmywania kibli czy mycia naczyn. Zero umiejetnosci. Bez prawka i pewnie nawet jakby mu dali jezdzic wozkiem widlowym to by ciele nie wiedzialo jak go uruchomic huehehehehe ku/rwa rece opadaja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co smieciu prawiku, wiem ze to ty, bo ty na kafe 24/7, i dziwne ze nie piszesz tu jako np sw przemyslaw :D te twoje zmiany stylu pisania hehehe co smieciu niecwiesz co napisac :D nie opisujesz wiejskich discopolo imprez na ktore biegniesz co kilka miesiecy bo w twojej wiosce nic sie nie dzueje a u mnie co tydzien smueciu mw takie imprezy smieciu o ktorych ty mozesz tylko pomarzyc bez jakichkolwiek umuejetnosci oprocz tego co mowiles w czym jestes najlepszy ze zmywasz jeden osrany kubel w 10 sekund. :D :D :D :p bhahahahaha ale mam beke z cwela ;D https://youtu.be/SN1u5NHrANE tak mw imprezuje co tydzien BUEHWHEHEHEHAAAAHAHAHA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, takie sfrustrowane ci/oty maja najwieksza przyjemnosc w tym jak mysla ze komus doje/bia w necie hehehe a jak ktos sie pojawi kto ma na nich totalna wyje/bke to nie moga tego zniesc no ale czasem problemy techniczne powstrzymuja przegrywow od wrzucania innym, jak w tym przypadku brak internetu na wiosce, glownie bez absolutnie zadnych racjonalnych argumentow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tu Sw Przemysława :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaje/biscie sie tu pisze po kilku browarach :D w dzien konca shifta, 4 dni wolnego co tydzien :D beka jak ch/uj z nieudacznikow robiacych 5 dni (albo wiecej, na kilka zmian, nocki itd) pod rzad i tylko 2 dni wolnego przy kilkukrotnie nizszych zarobkach buehehehehe :D i taki bingol pociesza sie ze ma lepsze zycie :D na jakiejs wiosce w PLu :D kpina w ch/uj najgorsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahhahaaa tępy blendzior szczyny fosters z uk nazywa browarem :D :D beka ze znmywaka na całego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pudlo cwelu :D tatry mocne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nigdy na zmywaku nie robilem ale pocieszaj sie dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatry mocne buehahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha typowy emigracyjny osrus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze z polskich piw, najbardziej mi smakuja je/bany przyglupie. Pochwal sie co ty pijesz oprocz spermy i szczochow kumpli :D buahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×