Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamila0945

Seks z innym po zerwaniu z obecnym chłopakiem.

Polecane posty

Hej. Mam 20 lat, Mój chłopak 26, jesteśmy razem od 3 lat. W te wakacje wydarzyło się coś czego bardzo żałuję. Byliśmy nad morzem z grupą znajomych, pokłóciłam się z Nim bardzo, wyszłam na miasto z koleżankami, gdy wróciłam do domku jego nie było ...- zostawił Mnie i pojechał do domu, rano dostałam sms'a że ze Mną zrywa :( minęły jakieś 2,5 tygodnia. Byłam smutna i zła na niego jednocześnie.. nienawidziłam go za to jak mnie potraktował. Piłam ze znajomymi alkohol-bardzo dużo.. byłam strasznie pijana i wtedy stało się to -przespałam się z jednym z chłopaków, którzy byli na imprezie, z tego dalej nic nie było.. jednorazowa sytuacja.. minęły 2 miesiące, mój chłopak bardzo starał się o powrót i wywalczył kolejną szansę.. ale nadal mam wyrzuty sumienia za to co się stało w wakacje.. niby nie byliśmy razem, ale to mnie boli.. tym bardziej ze mój chłopak był Moim pierwszym... Czy powinnam mu powiedzieć, jest mi z tym ciężko, ale jakoś sobie radzę... czy mówiąc mu o tym mamy szansę na szczęśliwy związek ? Czy może nie powinnam psuć tego, co mamy teraz ? jesteśmy szczęśliwy, mamy zamiar zamieszkać razem za 2 miesiące. proszę o poważne odpowiedzi od osób, które mają coś mądrego do powiedzenia na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mow, wypieraj sie. Nie mow pod zadnym warunkiem! Zaczynacie od nowa, czysta karta. Jak sie dowie to juz nie bedzie jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlazego piszesz -mnie- z wielkiej litery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie mówił to wszystko pogorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×