Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z pamietnika emigranta uk

Przyjechałem do UK i dzisiaj byłem ogladac pokoj na wynajem.

Polecane posty

Gość gość
ty o dziecku gadasz? :D ale pierwszy raz masz o mnie racje. Nie mam dziecka i nie chce miec, przynajmniej narazie. Moze kiedys. Teraz to dla mnie same problemy. A jak bedzie to sie wynajmie cos wiekszego, wiec w doppie mam twoje smieszne argumenty bueheheh masakra jaki tepak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziecko mam i nie spieszy mi się do własnego mieszkania, póki co korzystamy z życia ile się da a mieszkanie kupić planujemy ok 40-stki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz dziecka osrusie emigracyjny i juz nie bedziesz miec takim łajzom jak ty zadna dziewczyna nie da zamoczyc błeheheee, musisz do konca swoich zalosnych dni na wynajmie marszczyc freda:D tepaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu opisujesz swoja nedzna wegetacje bingolu? :D uwazaj bo sie zemsci i na zawsze pozostaniesz prawikiem buehehehaahaha mieszkam z dziewczyna od kilku lat :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol jest w na ealingu ostatnio było ogłoszenie, logiczne teraz ma nową laske :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laske robi kolegom? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fakt bingol moze wybierac w laskach jak chce ,ma pokoj w londynie na wynajem oplaca sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oraz ma dom w Londynie na kredyt, oraz w PLU z dzialka wielkosci 2000m2, mieszkanie tez kupil w Gdansku, zone, corke. W UK zarabial ponad 2000f a w PLU teraz 3500zl, dostal podwyzke 1500 po okresie probnym. Ma jacht i codziennie imprezuje ze znajomymi ktorzy oddaliby za niego zycie oraz czasami pier/doli dwie "swinie" :D te swinie to w chlewie, tak zachwala wynajem pokoju na wsi za 300zl i zarcie od gospodarza :D wiec pewnie w oborze tez czesto bywa zeby poroochac BUEHEHEHEHEAAAHAHAHA o czyms zapomnialem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym ze stoluje sie w najdrozszych restauracjach swiata. :D opisywal nieraz swoje przezycia kulinarne za 10zl. Byl dumny ze w UKeju nie da sievzjesc tak tanio i takich rarytasow jak kapusniak i pierogi. Jeee jakie szczescie mnie spotkalo, pisac na tym samym forum co ta osobistosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landlord Zenek
Jestem landlordem. Oglosilem, ze mam duzy pokoj do wynajecia w czystym i zadbanym domu w 2 strefie Londynu. Wczoraj pojawil sie u mnie pewien Polaczek, mowil ze byl w Polsce wuefista i przedstawil sie jako bingol. Po otwarciu drzwi odrazu uderzyl mnie jakis dziwny smrodek. Pomyslalem, ze moze to lis mi nasral na wycieraczce, ale okazalo sie ze tak capil kandydat na lokatora. Chcac nie chac wpuscilem go do domu. Cham nawet nie zdjal ubloconych buciorow tylko wtargnal bezczelnie na moje biale dywany. Zauwazylem, ze lekko sie sepleni. Gdy otwarl paszczeke zobaczylem ze brak mu jedynki oraz trojki. Zaczalem oprowadzac go po domu, zadawal bardzo dziwne pytania. Np dlaczego nie mam wykladziny w lazience albo po co mi pralka w domu skoro mozna isc do komunalnej pralni na monety. Zdziwil go tez bardzo jeden kurek w kranie oraz brak czarnych plam na suficie. Widac bylo, ze mu sie bardzo ciezko odnalezc w takich luksusowych warunkach. Czul sie bardzo nieswojo i na koniec wizyty wyjasnil, ze od zawsze mieszka w melinach i zaplesnialych flatach dzielonych z ciapatymi i ze tak czysty dom mu zniszczy psychike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrość emigracyjnych nieudaczników nie zna granic. Gnijcie w uka śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zenek buehehehehaaahahaha 100% racji, usmialem sie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrość nieudacznika wuefisty bingola nie zna granic. Gnij w PLU śmieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa biale dywany masz w uka smieciu:D :D macie tylko zatęchłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK nr 1
Uk #1 bo są £ a nie jakieś durne PLN warte tyle co kot napłakał. Gnijcie w tym katolickim ciemnogrodzie śmiecie, syf, drożyzna, i niewolnictwo za miske ryżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to piękny kraj ale ma jedną wade: tam jest za dużo polaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracyjne przygłupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie gnije w PL mam dobre zycie zarabiam 4500netto programista CAD zona 2300netto w administracji i stac nas na wszystko piekne lasy jeziora ptaki mamy W PL a wy nic w uk nie macie tylko pokoj i fastfoody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol wuefista znowu podwyzke dostal :D bajkopisarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmierdzące debile, kredyt na chatę bierze sie za młodu, póki daje sie radę pracować. Posrancy bedą mieli po 60 lat i bedą jeszcze kredyty spłacać. Co za kurfa idioci. Wy nie planujecie kupić mieszkania w uka, bo was po prostu nie stać przygłupy. Gnijcie tam w tych zagrzybionych, domopodobnych stodołach. Co za przygłupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede bral zadnych kredytow idioto w UK i PLU zreszta tez. Taki ogarniety jestes i nie wiesz ze kazdy ma inna sytuacje? To ze tobie nikt nie pomogl nie znaczy ze innym nie pomagaja. Jak nie wiesz o co chodzi to zamknij morde smieciu, nie bede ci wszystkiego przyglupie tlumaczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierzcie na kredyty
gość wczoraj dzieciak nie potrzebuje miejsca tylko rodziców w domu którzy go wychowują i mają dla niego czas a nie latają z pracy do pracy aby spłacać jakąś rudere na kredyt za £500tyś i na niańke zarobić. Trzeba być debilem uważając że wielki dom to szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolicie w kakao śmiecie
gość dziś Emigracyjne przygłupy >>> Tępe polaczki w kolonii niewolniczej Polandii, trzeba być debilem siedzieć w tym chorum kraju i codziennie dać się walić w kakao przez cwaniaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Polska to piękny kraj ale ma jedną wade: tam jest za dużo polaczków. 000 Dlatego już się ich pozbywają, a wkrótce zagarną i ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzmy sobie szczerze emigracyjne kundle, nie stac was na dobry standard w uka bo taki kosztuje od 1000funtow w gore:D wiec wyanjmujecie taniej a to oznacza grzyba glony i dwa kurki buheheeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij w PLU szmato i zdychaj z zazdrosci bueheheheaaahahaha :D po kazdym poscie widac jak zdycha z zazdrosci bo mu nie wyszlo w UK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gdzie masz szmato glony, smierdzace dywany, grzyba czy 2 kurki w tym przykladowym linku, i gdzie te ceny ponad 1000f? :D zatkalo pedale? Pozostala ci tylko jedna bzdura czyli pier/dolenie ze nawet tyle nie zarabiam zeby wynajac takie fajne mieszkanko :D bueheheheh 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij w UK szmato i zdychaj z zazdrosci bueheheheaaahahaha :D po kazdym poscie widac jak zdycha z zazdrosci bo mu nie wyszlo w PL:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×