Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHAM CIĘ POLSKO!

Polecane posty

Gość gość

Jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dooopie mam ten kraik z obrzeży Europy. Niby za co miałabym go kochać? Miałam pecha się tam urodzić i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurdejowa pasuje tam jak....;-/ Nie wiem za co tak wszędzie ją wciskają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie bylam jakas maniaczka tego programu, ale ogladalam go. A teraz tragedia, jeszcze chwila to bede sie bala otworzyc lodowke bo moze i tam jest kurdej. A Musial to samo - wielki aktor. jakby zmienili ekipe to moze cos by jeszcze z tego bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten musiał to taki oblech. Uważa się za playboya, a ohydny. A kurdej to masakra udaje taką słodką dziewczyneczke, drażni mnie strasznie. Śmieje się bo musi. Takie udawanie wszędzie. stanowcze NIE! Co za dużo to niezdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku tego programu odgrzany kotlet jest niczym stara podeszwa.Prowadząca bez komentarza,kapitanowie do odstrzału.Kurzaj,Rogalska,Zielińska wróć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia fajna jest :), Polacy zawistni są, taka ich przywara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa zawistni.Jak nie pochwalisz znak że zazdrościsz.Ot i logika gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odgrzewany kotlet , tak samo jak teleranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie sobie to. Ktoś pisał o rogalskiej, sorry ale ja juz wolę kurdej o milion razy niż tamtą podstarzałą obleśną babę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta podstarzala jak mowisz baba ma wiedze taka, ze te wszystkie kurdej sztany i musialy moze w doopie schowac. I przez to bylo ciekawe, bo inteligencja Rogalskiej robila caly program, reszta to ekipa techniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie oglądałam pierwszego odcinka, wiecie może gdzie można oglądnąć powtórkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie są zawistni, nie oszukuj się, wszyscy to wiedzą, znam to życia, trzeba byc' w tym środowisku i doświadczyc' tego Janda i Szczepkowska nie lubią się całe życie, jak ktoś dostanie rolę życia albo szansę na prowadzenie programu jest znienawidzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:18 Ty się dobrze czujesz?Ktoś napisał swoje odczucia nienawiści wobec Szatanowej?Gorzej Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto dzisiaj występuje? Jakie drużyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
Mnie się ogólnie Szatanka podoba.Ma propozycje to występuje,wykorzystuje swoje 5 minut.Dziewczyna młoda ,zgrabna ,ładna i pracowita więc co od niej chcecie? Prawdą jest ,że Rogalska ma wiedzę i jest inteligentną osobą ale jest starsza od Kurdej i Basia jeszcze się wiele w życiu nauczy i zdobędzie doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 .54. człowieku uspokój się , tacy są ludzie koniec, czuję się wspaniale, bo nie daję sobie w kaszę dmuchac' zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatanowa jest do bani w tym programie! Jąka się, sprawia wrażenie nieprzygotowanej, sama nie wie co tam robi, typ słodkiej tępej idiotki! Kurzajewski wróć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×