Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukany111

Oszukana przez maxielectro.pl, oszuści

Polecane posty

Gość kamirolka
A może zgłosić do tv? NP do uwagi w ten. Oni zajmują sie różnymi problemami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno jest pewne sprawę trzeba zgłosić na policję.Ja zrobię to w poniedziałek .Miałam podobną sprawę z olx kupiłam i zostałam oszukana zgłosiłam sprawę i odzyskałam kasę policja namierzyła osobę i siedzi. Byłam pewna, że ceneo wystawia wiarygodne i sprawdzone przez siebie firmy. Moja kasa została już przekazana do nieszczęsnego sklepu. Tak ludzie skrzyknęli się na forum jakitobank. Każdy zgłaszał sprawę każdy szczegół się liczy do namierzenia sprawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayroth
Ja robię to jutro z rana, dzisiaj niestety mnie nie przyjęli bo za późno przyszedłem i mieli rzekomo za dużo petentów. Mam nadzieję, że kolesia dorwą, chociaż jedną lekcję z tego wyciągnąłem - nie ważne ile kto ma pozytywnych komentarzy - dopłacam do przesyłki za pobraniem. Anulkażabulka11 na jakitobank nie widzę forum, w którym miejscu na stronie ono jest? Widzę tylko najnowsze komentarze dotyczące jakiś numerów kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayroth
Prawdopodobnie po podaniu jego numeru konta to jest, w takim razie czy mogłabyś podać numer lub link do tej podstrony z komentarzami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamirolka
A co do czekania na zgłoszenie na policje to może jest tak że trzeba poczekać 7 czy 14 dni. Ja byłam po 6 dniach i moje zgłoszenie zostało przyjęte. Zastanawiam się co jeszcze można zrobić. Ja jako odbiorcę przelewu miałam wpisać Bartosz król i jakiś adres na Poznań ale to pewnie fałszywe dane. Myślicie że można jeszcze coś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiako
Ja tez kupilam w zeszlym tygodniu u nich i zero kontaktu. Jak nie oddadza pieniedzy to policja za tydzien. proponowalabym pozew zbiorowy, one zawsze maja wieksza szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lordi01
Czy w tej sytuacji jakakolwiek odpowiedzialność spoczywa po stronie ceneo i tpay.com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulphi
Ja zgłosiłem sprawę na policje już w ten poniedziałek. Do tpay też pisałem z prosbą o zablokowanie konta w poniedziałek, niby to zrobili, szkoda tylko że moja kase dostał w czwartek i pewnie przez weekend wyczyścił konto. Rozmawiałem też z właścicielem danych i UWAGA. 19 lutego zgłosił sprawę do prokuratury w Żorach że ktoś wykorzystuje jego dane! Ręce opadają. Jeżeli nie odzyskamy pieniędzy proponuję zebrać się w grupę i "podziękować" w sądzie prokuraturze w Żorach za szybką reakcję, serwisowi home.pl gdzie również zostało zgłoszone oszustwo oraz ceneo.pl za udostępnianie oferty sklepu z rtv agd przez człowieka który w CEDIG zajmuje się stolarstwem. Zainteresowanych proszę pisać na mail oszukanimaxielectro@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra to co się dzieje w tym kraju. Od 19 lutego było kupę czasu by zareagować i nie dopuścić do tego by jakiś idiota się wzbogacił. Nic dziwnego że tyle kantów się robi w tym kraju jak służby, jak służby (które ciągną kasę z podatków) nic sobie nie robią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel532
Też dokonałem zakupu i produktu nie otrzymałem. Co robimy? Prócz tego, że zgłaszamy sprawe na policję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarobek
Jesteś zainteresowany dodatkowym zarobkiem bez wychodzenia z domu zarejestruj się na http://szefem.com/?r=46488 i sam bądź sobie szefem. Do 200 zł dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola222233
Pisałem do ceneo już dwa razy! Nie reagują, lekceważą maile. Dobrze wiedzą że zawinili, gdyby dobrze sprawdzili ten sklep to nie byłoby dziś tylu poszkodowanych. Moim zdaniem zobowiązani są teraz do naprawienia szkody!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestka123456
Też należę do grupy oszukanych przez maxielectro. Głupio zrobiłam płacąc z góry za przesyłkę, ale tak jak ktoś już zauważył, człowiek nie spodziewa się, że padnie ofiarą oszustów. Kupuję w internecie od paru ładnych lat- pierwszy raz mam taką sytuację. Napisałam do tpay.com, wysłałam maila z żądaniem zwrotu kosztów. Sprawa trafi na policję- chociaż straciłam 235 zł, więc nie wiem czy jest szansa na odzyskanie środków... Na firmę trafiłam również przez ceno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayroth
Słuchajcie, coś tutaj nie gra... Niby ceneo zawiniło, ale właśnie spojrzałem w jaki sposób rejestruje się sklep. Do rejestracji sklepu wymagane są skany różnych dokumentów, takich jak potwierdzenie NIPu czy REGONu (http://dlasklepow.ceneo.pl/jak-zaczac/dla-sklepow/ http://dlasklepow.ceneo.pl/?page_id=33 pytanie nr 2). Co prawda w internecie jest spis przedsiębiorców i tam są ich numery NIP i REGON, ale nie ma ich dokumentów przecież! Mam więc pewne podejrzenie, że ten cały Król albo to on za wszystkim stoi albo to jego wspólnik i teraz udaje, że ktoś skradł jego dane. Jakoś mi się to kupy nie trzyma, ceneo kontaktuje się ze sklepem w celu weryfikacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola222233
Ja myślę, że Przemysłam Król nie jest niewinny. Na pewno będzie głównym podejrzanym dla policji i sprawdzą go, zanim wykluczą jego winę w popełnieniu przestępstwa. w końcu odbiorcą był Bartosz Król..przypadek? Może to brat, kuzyn, lub równie dobrze............... ktoś kto o tym samym nazwisku szukał osoby posiadającej firmę na drugim końcu Polski.. CO DO NAGLOŚNIENIA SPRAWY W TV!!!! jestem ZA!! Kontaktujcie się z gazetami lokalnymi, faktem, oraz innymi mediami, nawet w radiu mogą być zainteresowani. To zwieksza szanse złapania sprawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gritek33
Ludzie piszcie do gazet w swoim lokalnym otoczeniu!! może ktoś zechce opublikować ta historię!! Niech każdy coś zrobi, przyczyni się do ujęcia przestępców. W koncu stawka jest wysoka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rimorbod
Ja także kupiłem w tym sklepie przez ceneo 3 marca br TV za 1499 na szczęście gdy zauważyłem brak możliwości płatności kartą to zażyczyłem sobie wysyłkę za pobraniem z opcją sprawdzenia towaru przy odbiorze (+5pln). No i oczywiście żadnego TV nie dostałem ale chociaż pieniędzy nie straciłem... Zresztą skoro sklep był na ceneo dwa tygodnie to nikt przy zdrowych zmysłach nie zrobi przelewu z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zostałam okrutnie oszukana !!! nie wiem co teraz zrobić... wpłaciłam ponad 1000 zł... nie jestem zamożnym człowiekiem więc te pieniądze były dla mnie bardzo ważne jeżeli chcecie wiedzieć...jestem z Chełma...wysłałam pieniądze 03.03 2016r i do tej pory nie dostałam towaru .Pomóżcie jak najszybciej...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Póki co jedyną pomocą dla nas jest pójść na policję i to zgłosić, im więcej się nas zgłosi tym szybciej ruszą tyłek by coś z tym pajacem zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gritek33
Najlepiej to się teraz przemądrzać jakim jest się cwanym i rozsadnym że nie dało się oszukać! Daruj sobie człowieku takie uwagi. Mleko się rozlało, teraz nic się nie da zrobić. to nie kwestia rozsądku a raczej naiwności i ufności. Trzeba być naprawdę ostrożnym w tych czasach, to lekcja dla nas wszystkich na przyszłość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola222233
Słuchajcie!! Pewna gazeta jest zainteresowana nagłośnieniem sprawy. Proszę, opisujcie problem i wysyłajcie do wszytskich możliwych czasopism które mogłyby to udostępnić!!! sama jedna nie dam rady za wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayroth
Gritek33 dziś Święta racja, upiekło mu się tym razem bo "kupił" za pobraniem i się wymądrza. Ja np od kilku lat kupuję w internecie i nie natrafiłem jeszcze na oszusta, więc miałem uśpioną czujność.. Ola222233 dziś Możesz podać namiary na tę gazetę? Z chęcią z nimi porozmawiam i przedstawię swoją historię. Swoją drogą jak macie jakieś informacje to możecie mi je przesyłać na cllouds@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zostałem oszukany na ponad 600 zł. 3 marca 2016. Już zgłosiłem na Policję. Teraz cierpliwie czekam, z nadzieją że złodzieje i oszuści zostaną ukarani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gritek33
Rayroth - jesteś z małopolski? bo ta gazeta preferuje ludzi z tego regionu wyłącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayroth
Gritek33 dziś Nie, aktualnie mieszkam na pomorzu i to tutaj miała przyjść paczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamirolka
Ja tez jestem z pomorza i chyba zglosze to do Uwagi na tvn. Czy jakby co będziecie chętni do wypowiedz na sie o swoim przypadku? Nie sądzę by zainteresowali sie jedną sprawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również zostałem oszukany przez tą firmę zapłaciłem 3.03.16 i potem kontakt się urwał. Zgłosiłem sprawę na policje. Jeżeli ktoś planuje pozew zbiorowy to jestem chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayroth
kamirolka dziś Jeśli jesteś z Gdańska, to możemy się spiknąć i razem coś wykombinować, może właśnie jakaś Uwaga albo gazeta? Napisz jak coś na maila którego podałem wyżej. gość dziś Nie jestem pewny, ale żeby kogoś pozwać trzeba mieć tego kogoś. Więc możemy go pozwać jeśli go dorwą.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z okolic Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×