Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukany111

Oszukana przez maxielectro.pl, oszuści

Polecane posty

Gość gość
Policja ma ogromne możliwości, żeby namierzyć takich ludzi, problem w tym, że zazwyczaj nie mają na to czasu. Poza tym żeby uzyskać zgodę na dostęp np. do logowań do BTSów, trzeba przejść drogę przez mękę i pewnie nikomu nie będzie się chciało. Poza tym cała akcja wyglądała całkiem dobrze, więc obawiam się, że logowali się przez tora, a wtedy wątpię, żeby ktokolwiek miał tyle determinacji, żeby ich wyśledzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teżoszukana
Witajcie, przed chwilą przeczytałam wszystkie wypowiedzi i... Jestem jedną z Was, zrobioną w trąbę. Nie przyznam się na jaką kwotę, ale tv miał być duuży i 3D... Wszystkie zakupy od -nastu lat robię przelewami, bo jak przyjeżdża kurier, jestem w pracy, więc przesyłkę zostawia u sąsiadów albo ktoś z rodziny czatuje u mnie w domu. Nadal tak będę robić, tylko bardziej ostrożnie wybierać sklepy. W sprawie upatrzonego telewizora nawet zadałam pytanie (03.03) i niemal natychmiast przyszła odp., ok. godz.22! Podpisana Andrzej. Następnego dnia rano (04.03) dokonałam zakupu, oczywiście komplet potwierdzeń, ostatnie ok. 13.00 o zmianie statusu i już sklep przestał istnieć. Od razu wiedziałam, że jest źle. Po tygodniu zgłosiłam sprawę na policję, choć dyżurny marudził, że "może jeszcze poczekać". Usłyszałam też, że mam się uzbroić w cierpliwość. No tak, 30 dni na ruszenie z miejsca. Bandzior w tym czasie spokojnie pakuje walizki i zamyka za sobą drzwi.. Od ceneo otrzymałam informację o"zainteresowaniu KWP Katowice", z tpay mieli się odezwać, jak tylko otrzymają odp. z maxielectro - oczywiście cisza. I tyle. A, jestem z Mazur. Mamy niezłą rozpiętość... Trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś nowego odnośnie sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zwrócił ktoś uwagę, że koleś od mebli, to Przemysław Król, a przelew był dla Bartosza Króla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy dawno to zauważyli, to żadna nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe że koleś szukał kogoś o tym samym nazwisku by było łatwiej zrzucić winę na niego lub też to jest rodzina albo i inne możliwości... Policja już przez tyle czasu byłaby wstanie gościa namierzyć, ale wiadomo jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to nie ta strona, strona oszukańczego sklepu już nie istnieje gość dziś ten numer IP to IP serwera na którym strona stała, czyli w tym przypadku home.pl, a nie komputera tego gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek04
Witam wszystkich poszkodowanych, ja od lat kupuję i sprzedaję w internecie i to zawsze z pozytywnym skutkiem aż nie trafiłem na Ceneo a tam sklep Maxielectro. Zakupiłem Tv 65" za sporą kasę a finał tych zakupów jest już wszystkim dobrze znany. 3 dni po zakupie namierzyłem Pana od mebli, pod którego firmę się podszył sklep więc szybko wiedziałem o przekręcie. Zgłosiłem sprawę na policję i czekam już chyba 3 tygodnie i nic. PS. Pan od mebli zgłosił do prokuratury o wiele wcześniej że ktoś się podszywa pod jego firmę a oni nic z tym nie zrobili a było by o wiele mniej oszukanych. Przesłał mi na to dokument potwierdzający zgłoszenie z pieczątką datowane na 18.02.2016 a moje zakupy w tym sklepie były 03.03.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co wam to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie pytanie, nie znasz sprawy to nie prowokuj ludzi oszukanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy oszukani mają jakąś grupę dyskusyjną by wymieniać się informacjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasdfa
oszukanimaxielectro@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słaba grupa dyskusyjna skoro tylko jedna osoba widzi wszystko.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndrzejJędrula
Jestem kolejnym oszukanym na 2500 zł. Początek marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to kolo się nachapał... a jak go złapią to powie że nie ma tych pieniędzy i nasze władze nic mu nie zrobić... kocham to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie nie kupujcie w takich dziwnych sklepach internetowych! szczególnie przelewem jako przedpłatę! to są często duże sumy, ja nawet wolałbym dopłacić więcej ale wybrać jakąś firmę godną zaufania jak no nie wiem, np. media expert czy jakiś avans. Te małe firemki z garaży są poprostu niebezpieczne czego dowodem jest ten wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki gościu za światłą poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękujemy ci o panie za pomocne słowo! jakbyś czytał wątek to byś dowiedział się że dużo z nas robi często w ten sposób zakupy i nie nacinają się (czyli takich oszustów wbrew pozorom nie jest dużo); a z tymi media expertami to zaczniesz psioczyć jak przyjdzie ci skorzystać z gwarancji na sprzęt... :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złapali go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie złapią, bo pewnie nic nie robią w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich ludzi dobrej woli!! Bardzo prosimy o pomoc! Zainteresujcie się naszą historią i przyłączcie się do nas w naszej grupie i naszym funpagu. Nasz synek jest chory i próbujemy dotrzeć do jak największej liczby osób, aby zebrać pieniążki na jego leczenie i rehabilitację. Wpłać proszę chociaż złotówkę na jego leczenie, liczy się dla nas każdy grosz. Wszystkie informacje na naszym funpagu: facebook.com/malywojownik/ Każdy może wpłacić symboliczną złotówkę również na koncie na zrzutka.pl/leczenie-mikolaja-dawidczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam . Czy ma ktoś namiar na jednostkę Policji, która zajmuje się sprawą maxielectro ? Poproszę L.dz. lub RSD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkażabulka
Witam! Ja byłam na przesłuchaniu kilka dni temu. Teraz czekam co uda się policji ustalić. W czasie rozmowy wyszedł jeden wątek czy któraś z osób dodzwoniła się na nr przez nich podany czy tylko automat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko automat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jakaś konkretna jednostka Policji prowadzi śledztwo w tej sprawie czy każda osobno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnnność
Osobno, a zrobili aż tyle ze przez dwa miesiące zdążyli wysłać zapytania do tpay home ktpr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak działa policja, mieli tyle możliwości by go namierzyć ale już dawno to jest nie możliwe, a koleś pod innymi danymi pewnie teraz dalej naciąga ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×