Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VICI15

plastyka powiek dolnych

Polecane posty

Czy któraś z Pań miała w Polanicy operację powiek dolnych, o ile tak, to z jakim efektem i u którego lekarza? Zależy mi bardzo na informacji, gdyż zamierzam poddać się zabiegowi usunięcia worków pod oczami. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje oczy nigdy mi się nie podobały, zawsze były najgorszym elementem mojej twarzy. Zmarszczki też właśnie tam zaczęły się pojawiać najwcześniej. Dopiero niedawno zdecydowałam się na zabieg plastyki powiek u dr Jędrys i jestem bardzo zadowolona z podjętej decyzji. Zdecydowanie było warto, bo efekt jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trelowa

Moje oczy również sprawiały mi częsty problem i wstydziłam się wychodzić do ludzi. Natomiast po wizycie w gabinecie Moja Estetyka pozbyłam się tego problemu. Teraz w końcu mam piękne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania

Ja miałam podobny problem z worami pod oczami, których nienawidziłam! Koleżanka poleciła mi jednak dr Pabiańczyka w Krakowie i obecnie jestem już cztery miesiące po zabiegu - wyglądam w końcu normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania

Ja miałam podobny problem z worami pod oczami, których nienawidziłam! Koleżanka poleciła mi jednak dr Pabiańczyka w Krakowie i obecnie jestem już cztery miesiące po zabiegu - wyglądam w końcu normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janja

Z moim problemem z wiecznie opuchniętymi powiekami dolnymi poradził sobie dr Boliglłowa. Bardzo dobry specjalista w swoim fachu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×