Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agatka198801

MłodaMamo39 widzę że na ciebie też się uwzięły

Polecane posty

ja też założyłam tutaj kilka tematów , chciałam doradzić dziewczynom bo żalą się że ich dzieciaki ciągle chorują ,mam wiedzę na ten temat i sprawdza się w praktyce gdyż moje dziecko wogóle nie choruje to już na mnie wjechały zazdrośnice chciałam się pożalić trochę na bratową bo współczuję bratu takiej żony to zaraz mnie wyzwały i też mnie śledzą każdy mój wpis i zbierają o mnie informacje i założyły o mnie kilka tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MłodaMama39 jest świetna, i jej porady brzmią normalnie, a Ty Agatko wybacz, ale każdy Twój wpis brzmi jak parodia. Mam przeczucie, graniczące z pewnością, że zamieszczasz te wpisy dla jaj. Nikt normalny nie pisze takich rzeczy na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Agatko. smutno tu bylo bez ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha uśmiałam się :D:D agatka wróciła....:D:D hahhaha w grupie raźniej agatka i młoda mama :D:D:D:D hohohohohoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatko ona głupsza napewno od ciebie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubie Agatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatko to proszę bardzo możesz doradzić Mlodejmamie29 bo jej dziecko ma niecałe 3 lata i jest ciągle chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głową do góry i sie nie przejmuj. Najwidoczniej nasze życie jest ciekawsze skoro śledzą każdy nasz wpis i namiętnie gwalca klawiaturę komputera aby nam dopiec. Mi to podchodzi pod obsesję i chorobę psychiczną ale co ja tam wiem. Jestem tylko młoda mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie wy zaistniałyście a reszta to tylko pomarańczowy gość i to nie jest złośliwie napisane sama bym się zalogowała ale się boje hejtu mam słabą psychikę :-( podziwiam was :-) tu nie jedna niebieska już uciekła i została pomarańczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14.50 bo one sa tylko na odległość odważne. Prosto w oczy żadna by nikogo nie nazwała tepa matka chyba ze w ochraniaczu na zębach. To jest śmieszne, a zarazem smutne ze niektórzy musza się dowartosciowac w wirtualnym świecie. Ale z perspektywy czasu zauważyłam ze najbardziej plują jadem te które obsesyjnie chcą zająć w ciążę (bron Boże nie zycze im źle tylko nie wiem dlaczego strzelaja sobie w nogę wypowiadając sie na forum dla matek) i te zdradzone/porzucone przez mężów i partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agstgość
Agatka a moze Mlodamama39 to twoja bratowa? Zobacz..smierdzacy len ktory caly dzien siedzi na kafe, jej dziecko nie mowi .Karmi corke słodyczami a pozniej laduje w nia antybiotyki bo dzieciak wiecznie chory. Jej maz nigdzie wysc nie moze bo mloda trzyma go jak psa na smyczy.To pewnie twoja bratowa po ktorej tak tu jedziesz wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryj pomarańczowa wy.....o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mloda już zrobiła analizę:O lepiej idź bachora zdiagnozować, bo coś długo nie gada:D:D jak twoja tarczyca, którą odziedziczyłaś po teściowej?hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×