Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BloodyMary

Airbnb czy booking? Z czego korzystacie?

Polecane posty

Wynajmujecie hotele tylko przez strony typu booking.com czy też mieszkania/pokoju od osób prywatnych? Ostatnio korzystałam z wynajmu mieszkania w Pradze przez serwis Airbnb. Było bardzo tanio a do tego w samym centrum. W bookingu jest coś takiego jako status genius dające 10% zniżki a w Airbnb jest bonus na start w wysokości $20, czyli ok. 80zł. Wystarczy się zarejestrować. https://www.airbnb.pl/c/botlowski?s=8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hotel zorza w mieście namysłów i przypomnę Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystalam z airBnB, pierwszy raz i sie 'nacielam', okazalo sie, ze pokoj ktory zabookowalam, nie jest wcale dostepny, napisalam w tej sprawie do airbnb i dostalam bon na 70$ ;) ale przyznam sie, ze korzystalam bo musialam, i trafilam na super pare, mieszkanie czysciutkie, pokoj jak z hotelu, widac ze sie chlopcy starali ;) i osobna lazienka do tego., jednak nie wiem czy wybralabym ten sposob urlopowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
neptyk nowy login założył spamer:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIoodyMary
ja miałam niespodziankie dostałam z Airbnb pokój z Murzynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dionizy
Ja korzystam z bookapart. Można negocjować ceny przy planowaniu dłuższego pobytu, wygodnie się wyszukuje. Raczej nie miałam problemów z tym serwisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z booking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam noclegi u osób prywatnych. Często podróżujemy ze swoim mężem i nocujemy u lokalsów. Oferty noclegów wyszukujemy na portalu airbnb, można dość tanio coś znaleźć. Szczególnie nowi mają rabat 85 zł na start. To zawsze pozwala zaoszczędzić. Można o airbnb poczytać więcej w necie np tu http://www.okazyjny.net/2016/07/zyskaj-znizke-70-z-na-podroz-od-airbnb.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimak201
Ja korzystam i gorąco polecam serwis Nocowanie.pl Ceny idealne na urlop, sprawdzone lokalizacje, łatwe wyszukiwanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cordelia4
Ja najczęściej Bookapart i Booking:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marissa0
Bookapart najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Booking Toilet Paper korzystam hahah🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystiangw
Ciekawą opcją jest wysłanie wiadomości do gospodarza z prośbą o promocyjną cenę na dany termin. I bardzo często gospodarz odpowiada pozytywnie wysyłając nam linka z promocyjną ofertą która jest dostępna tylko dla nas. Może to być 10% / 20% ale zdarzają się też lepsze okazje. Tutaj kilka słów więcej na ten temat https://www.youtube.com/watch?v=oTBRMG0JmDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie jesień to jest najlepszy okres w roku żeby wyjechać tylko we dwoje, bardzo romantyczna pora roku. W tym roku jedziemy z żoną na Mazury, bardzo fajny klimatyczny pensjonat niedaleko Mikołajek wypatrzyłem na meteor24.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×