Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jusstynkaa

Instalacja centralnego ogrzewania Rybnik

Polecane posty

Gość Jusstynkaa

Szukam sprawdzonej i rzetelnej firmy, która wykona mi projekt i montaż instalacji ogrzewania gazowego. Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobik81
Ja wziąłem do swojej instalacji firmę którą polecił mi mój brat http://www.pgbsystem.pl/ Bałem się brać pierwszą lepszą firmę z wyszukiwarki w necie. Miałem ten komfort, że brat dokładnie opisał mi współpracę z nimi, no a potem mogłem zobaczyć wykonaną robotę. Dzięki temu nie miałem co do nich wątpliwości przy podpisywaniu umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusstynkaa
A możesz napisać jaką instalację montowali u Ciebie? Bo obawiam się że z instalacją gazową jest trudniejsza sprawa niż z CO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobik81
U mnie to robili właśnie ogrzewanie gazowe. A u brata piec na eko groszek. Także wykazali się w obu tematach. Jeśli masz jakiekolwiek obawy to skontaktuj się z nimi i zasyp pytaniami ;) Myślę, że wtedy rozwieją Twoje wszystkie wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusstynkaa
Dzięki za informacje. Zadzwoniłam tam sobie i umówiłam się z panem Przemkiem, że ma podjechać do mnie, zobaczyć dom i ocenić sytuację. Na oku mam jeszcze jedną firmę też z polecenia, ale póki co z Przemkiem konkretniej mi się rozmawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę polecić firmę www.ogrzewaniepoznan.pl, która u nas robiła instalacje grzewcze i wodno-kanalizacyjne, bardzo solidna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×