Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katikaa

Czy wypada założyć welon?

Polecane posty

Gość katikaa

Hej! Bierzemy ślub kościelny w październiku. Mamy trzyletniego synka. Mierzyłam ostatnio suknie ślubne, w jednej się zakochałam i już wiem, że TO TA. Panie założyły mi do niej welon no i... zatkało mnie. Strasznie mi się podoba! Pytanie jest takie - czy wypada matce trzyletniego dziecka założyć welon do ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wypada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katikaa
No bo welon to niby oznaka czystości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katikaa
Babki i ciotki będą gadać, to wiem. Ale chyba mnie to nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Welon zakladaja dziewice, nie jestes dziewica, sama siebie wystawiasz na posmiewisko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katikaa
Szczerze mówiąc, wydaje mi się, że mało jest dziewczyn - dziewic, które idą do ołtarza. Ale może się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka ma 2 dzieci i brała ślub normalniew welonie wpiętym z tyłu głowy,tak u dołu nad karkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta sukienka jakoś nie wygląda mi na ślubną,tylko balową..Taka prosta,kojarzy mi sie z suknią wieczorową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katikaa
Chciałam, żeby była prosta, skromna. Stawiam na mocny makijaż i błyszczącą biżuterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welon już nie ma znaczenia, więc śmiało zakładaj. Moja znajoma szła w wianku i w welonie do ślubu. W 8 miesiącu ciąży. Skoro to przeszło, to wszystko przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katikaa
Babeczki w salonie też mi powiedziały, że to nie średniowiecze. Ale wiadomo, że były trochę nastawione na sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bralqm slub majac 3leetniego syna i mialam welon bo zawsze chcialam i jakos nikt nic nie gadal nawet po katach ze jie wypada czy cokolwiek inne czasy ludzie tez juz bardziej swiadomi.A sukienka ladna prosta elegancka dobry wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katikaa
Dzięki za te wypowiedzi. Jestem coraz bliżej podjęcia decyzji o kupnie welonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy wiek decyduje?bo co innego 20-letnia panienka ktorej sie przytrafilo dziecko i idzie z brzuchem a co innego 35 letnia babcia, chocby i dziewica, tak mnie sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kumpela miała 36 lat jak wychodziła za mąż. W ciąży, wianku i welonie. Także nie. A 35 to nie starość, ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katikaa
Ja mam 23 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katika zakladaj jak Ci sie podoba to Wasz dzien i masz byc szczesliwa pieknie wygladac i czuc sie swietnie a innymi sie nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katikaa
Kupię ten welon! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świat już całkiem na głowie staje welon czy wianek jest oznaką czystości I matka dziecka idąca do ślubu w welonie jest tak samo groteskowa jak laska mająca sponsora twierdząca, że nie zajmuje się prostytucją :p Przecież to śmieszne jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wianek i welon już nic nie znaczą. Straciły symbolikę i nikt się tym więcej nie przejmuje. To ozdoba, taka sama jak kolczyki czy rękawiczki. Przywyknij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak smiesznie to wyglada, zarowno jak idzie matka z dzieckiem do slubu czy starszawa.ja mam 35 lat i mysle ze bylby smiech na sali, ale na szczescie nie lubie welonow ani mi do sukienki z czarnym haftem niezbyt pasuje.co innego jak jest mloda nie-dziewica bez dziecka ale przeciez tego nie widac, pozory tez sa wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katikaa
Ja już zdecydowałam i welon założę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katikaa dziś Chciałam, żeby była prosta, skromna. Stawiam na mocny makijaż i błyszczącą biżuterię. x moim zdaniem to takiego looku welon nie pasuje. ale jeżeli obawiasz się zdania innych i uważasz, że welon będzie pasował do reszty, to zakładaj go! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś świat już całkiem na głowie staje welon czy wianek jest oznaką czystości I matka dziecka idąca do ślubu w welonie jest tak samo groteskowa jak laska mająca sponsora twierdząca, że nie zajmuje się prostytucją jezyk.gif Przecież to śmieszne jest.... x matka dziecka idąca do ślubu jest tak samo "nieczysta" jak większość dzisiejszych panien młodych...kobiety miewają po 10 partnerów seksualnych, zanim powiedzą sakramentalne "tak" (nie oceniam, stwierdzam fakt). też im odmawiasz prawa do welonu, bo to "śmieszne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katikaa
Też myślałam, że nie będzie do niej welon pasował, ale jak przymierzyłam, to wkomponował się idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katikaa
Poza tym wydaje mi się, że po spowiedzi każdy ma czyste serducho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katikaa dziś Też myślałam, że nie będzie do niej welon pasował, ale jak przymierzyłam, to wkomponował się idealnie. x a to super! więc zakładaj, nie zastanawiaj się :) szczęścia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katikaa
Dziękuję za miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×