Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Camerun

Firma przeprowadzkowa

Polecane posty

Gość Camerun

Witam, szukam firmy która oferuje przeprowadzki. Znalazłem firmę AGRO-TRANSMIT i jak na razie wydaje mi się, że mają najlepszą ofertę. Czy ktoś współpracował z tą firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina5345
Też korzystałam z oferty tej firmy! Oczywiście jestem zachwycona, ponieważ korzystałam z usług kilkukrotnie to za każdym razem o wiele łatwiej dogadywało się szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filtr
Firma mi kiedyś przewoziła lustra z jednego mieszkania do drugiego i nadal żyją, więc nie można narzekać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camerun
No to skontaktowałem się z polecaną firmę i jestem do tej pory zadowolony, termin i cena ustalone, tak samo jak wszystkie szczegóły :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwałtowny
Ja juz przeprowadzałem sie 4 razy i uważam że na terenie śląska najlepsza jest firma http://www.przeprowadzki.katowice.pl/ Powierzone im mienie jest odpowiednio zabezpieczone i wszystko przebiega bardzo sprawnie. A firma dba o klienta. Nie dzialają tylko na śląsku, ale i na terenie europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżeli chodzi o takie firmy mogę polecić Wojtal Trans www.wojtal-trans.pl z którymi przeprowadzałam się z Krakowa do Torunia. Wszystko ostrożnie pakują i zabezpieczają. Do tego przy okazji pomagają w pozbyciu się starch mebli na czym mi akurat również zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu także szukałem dobrej firmy zajmującej się przeprowadzkami w Trójmieście. Zależało mi na tym aby trafić na kogoś rzetelnego i solidnego. W końcu znajomy polecił mi http://przeprowadzkigdansk.eu/. Firma ta zajęła się pakowaniem, przewozem oraz rozpakowaniem moich rzeczy. Delikatne sprzęty zostały dodatkowo zabezpieczone. Nic nie zostało zniszczone. Widać, że pracują tam ludzie, którzy mają w tym spore doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez korzystaliśmy z usług tej firmy www.przeprowadzkigdansk.eu ich pomoc była nie do opisania:) Miałam już kiedyś do czynienia z inna firmą, ale ta najbardziej zapadła mi w pamięć, bardzo uprzejmi ludzie, zero ukrytych kosztów, firma marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×