Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szwagierki

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem jak to powiedzieć, ale cieszę się że tesciowa nie trawi mojego męża brata żony. Też tak macie? Tesciowa oczywiście, w twarz jej tego nie powie, udaje przyjaciółkę ale w rzeczywistości jest inaczej,wiem bo do mnie gada nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo. Zaraz zostanie wytknięty błąd logiczny przez te, które owe prowo łykną. Zieew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne prowo, samo życie! Świat nie jest idealny... A co myślałas że ciebie Tesciowa jednak lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, i ty i tesciowa jesteście siebie warte. Słonko? A ty myślisz że ona ciebie także lubi? To muszę cię rozczarowac... Nigdy, orzenigdy żadna tesciowa nie pokocha synowej, najmniejszy błąd będzie największym ehhhh ignorancja i życie z właściwymi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żmije!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a piertolcie do bólu doopy moja teściowa z córeńkami i synowymi takie baśnie 1000 i jednej nocy pisze że czasem jak się coś o sobie dowie :-o to nie wiem czy się śmiać czy płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja chyba lubi szwgierke orzynajmniej lubila jeszcze nie tak dawno. tez zona meża brata i to przesadnie i dlatego ja jej nie lubie.A bo Ania to, Ania tamto ania sramto zrobila upiekła nauczyla ugotowala.tylko jak zaczela ciagle pracowac po 12 h i jej synek a mąż nie kwapi sie do opieki nad dzieckiem i non stop maja wnuka na karku to juz tak nie pie**ola ze Ania jest taka cudowna matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×