Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kącik 40 plus

Polecane posty

Gość magica
Wnukami to mam nadzieję , że mnie żadne moje dziecko jeszcze narazie nie obdaruje:) A co innych aspektów mojego życia to też by się znalazło parę niezbyt pozytywnych aspektów. Podejrzewam, że każdy z nas ma okresy wzlotów i upadków, inaczej nie da się przejść przez życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów zamilkłem nie ze swojej winy. ..zapewne tak jest to wpisane w nasze życie i musimy z tym przez nie iść kwestia tylko na ile silni jesteśmy aby to znieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o wnukach zapewne nie ja wspominałem. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko ile można. Śmierć dziecka i brak ciąży i bedzietnosc mnie dobija wy macie dorosłe lub prawie dorosłe dzieci a ja dopiero może będę w pieluchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko ile można. Śmierć dziecka i brak ciąży i bedzietnosc mnie dobija wy macie dorosłe lub prawie dorosłe dzieci a ja dopiero może będę w pieluchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Czasami sami siebie zaskakujemy ile jesteśmy w stanie unieść na swoich barkach. Ale o tym dowiadujemy się dopiero gdy znajdziemy się w danej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Jeżeli będziesz w pieluchach to będziesz bezgranicznie szczęśliwa bo przecież tego chcesz. Więc miej wciąż nadzieję a jeżeli Ci się nie uda to pozostaje jeszcze fajny mąż a mieć koło siebie kogoś wspierajacego na co dzień to też bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij dostrzegać też i dobro które cię w życiu spotkało choć pewnie odpowiesz iż łatwo mi tak pisać. ....ja już znikam dobej nocy życzę i do jutra, mam nadzieję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co przeżyłaś ,też mam córkę na cmentarzu.Ból i rozpacz chyba nigdy nie minie.Po 7 latach doczekałam się 3 synów , w sercu córka zawsze będzie. Też zostaniesz mamą,trzeba wierzyć ze będzie dobrze.Jesteś silna i dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę smuce na forum ale portal dla takich jak my to fajna sprawa. Ja myślałam że w tym wieku to koniec i niechcący poderwala. faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można się oderwać od szarej rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Dzień dobry:) Poniedziałek, ten ulubiony dzień tygodnia;) Jeszcze tylko wtorek, środa, czwartek i ......piątek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj magi jak nastrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Bardzo dobry mimo poniedziałku i pogodny brrrr. A Twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też super pomimo tej pogody. .. brrrr Hehe. Rozumiem że w pracy od rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Bardzo dobrze rozumiesz:) Dzisiaj intensywny dzień ale takie właśnie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intensywność w każdej sferze? ???Hehe ja teraz będę wolniej pisał gdyż się przemieszczam. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Jaką porę roku lubisz najbardziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Jeśli mam wybór lub decyzja należy do mnie to wybiorę intensywność niż stagnacje..... i tak w każdej sferze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 234gość
A ja urodziłam dziecko mając 33 lata i byłam strasznie zaskoczona że to już, że tak wcześnie; że nie jestem gotowa itd itd. Do czego oczywiście nie mogłam się publicznie przyznać, bo by mnie zlinczowali że stara a głupia i sie nie cieszy. Ale powoli zbliżam się do 40stki Tzn. lada rok i rypnie mi czwóreczka z przodu ani się nie obejrzę. I tak Wam powiem że życie mnie rozczarowało bo miałam być bogata. Nawet śni mi sie po nocach moja 700metrowa willa z basenem znam tam każdy zakamarek i co jeszcze? Mam tam małe dzieci -No kto by chciał mieszkać w takim domu sam-prawda? A w realu? -Przeprowadzam się a owszem ale do 100 metrowego domku i przydałby się syn . Przecież nie mamy syna jeszcze! Wydaje mi się że dziecko by mnie odmłodziło, No ok nie spałabym po nocach i wypadłyby mi kolejne zęby i włosy ale zanim tak by się stało, to, miałabym busz włosów na głowie i jakąś magiczną energię nie wiadomo skąd-tak się czułam w ciąży i po. Do drugiego roku życia dziecka jesteśmy jak zaczarowane-aktywne wolne od depresji (nie licząc baby boom-ale to trwa chwilkę) silne. Myślę sobie że fajnie byłoby mieć więcej dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką porę? Każda swoje uroki ma ale chyba wiosna bo wtedy wszystko się do życia budzi i lato bo wszystko się wtedy odkrywa. ....jeśień też sliczną paletę barw też ma a zima? Prześliczna biel i mróz. ...w pięknym kraju żyjemy choć nie zawsze doceniamy to. ...a jaką porę ty lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
A czy narzekanie sprawi, ze będziesz szczęśliwsza? Na pewno nie, chyba że masz naturę pesymistki. A co do dzieci, masz ochotę powiększyć rodzinę to zrób to bo to akurat jest przyjemna część:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie cię rozczarowało bo miałaś być bogata, ktoś tobie to obiecał? I chyba nie doceniasz tego co masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Zdecydowanie lato. Lekka, zwiewna sukienka, sandałki na szkółce, uśmiech na twarzy i gorące słońce. To mój żywioł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie miałem na myśli to odkrywanie. ...Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:20 Doceniam to co mam! :) Tylko sie produkowałam niepotrzebnie bo chciałam żeby mnie było stać na wille z basenem;) ha ha ha Wciąż się produkuję-chyba nie zmądrzałam jeszcze po prostu. Tak bym chciała móc zabrać całą familię w urokliwe miejsce i tam osiąść-mam takie schizy często-to mi nastrój poprawia-marzy mi sie niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 234gość
A swoją drogą to by było zabawne wejść do domu za 3,5 miliona i czuć się w nim jak u siebie od progu :D he he Znać każdy kąt wiedzieć gdzie co jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Nie wiem czy bym umiała odnaleźć się w takiej wilii 700 m. Trzeba by było wmontować wszystkim domownikom gps-y:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej masz do czego dązyć. ...magi do odkrywania się nie potrzeba lata. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Zimą odkrywanie tylko w nazwijmy to domowym zaciszu a lato daje więcej możliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×