Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdesperowana_mama_86

Prezent dla syna

Polecane posty

Jeżeli poszukiwany jest prezent dla chłopaka to śmiało możemy się polecić. Jesteśmy sklepem z odzieżą męską i ubierzemy każdego faceta! Czy to miłośnika elegancji czy nastolatka – zwolennika luzu i wygody. Znajdziecie u nas szeroki wybór sportowych bluz, spodni oraz butów idealnych dla chłopców w wieku szkolnym :) A wszystko to w fajnej jakości i naprawdę NISKIEJ CENIE :) Sprawdźcie same, w internetach jesteśmy tutaj → www.Ombre.pl W razie pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pela69
Swojemu synowi też kupiliśmy drona, ciągle chodził i gadał aż w końcu się zdecydowaliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaw na taką grę komputerową: . jak te konsoleigry.pl/40-gry-na-xbox-one#/gatunek-zrecznosciowe rozwijają zręczność dziecka! Moje dziecko w takie coś gra i jakoś nie zauważyłam, by stało się gorsze. Rozwija się jego wyobraźnia. Zaprasza kolegów, więc integruje się z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sklep: http://www.fototrendy.pl/sklep/ Warto do nich napisać, ponieważ dla mnie specjalnie stworzyli zestaw, którego nie ma w regularnej sprzedaży :) Pomagają w wyborze prezentu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daggaann
ja kupilam synowi playstation:) i robi furorę. oczywiscie to spory koszt, ale na raty w media expert dalam rade i po sprawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, a dobrze ci u nich wyszly te ratki? Bo tez bede kupowac sprzet i sie powaznie zastanawiam nad ratami i wzieciem czegos lepszego niz to na co mnie stac w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zależności od modelu drona można je sparować z goglami . Jako dodatek gadżet spoza elektroniki może fidget spinner ? jest na to dość spora moda ostatnimi czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne zabawki można znaleźć w supermarketach, np. w Tesco, dużo różnych rzeczy widziałam też w Pepco. Przejrzyj oferty w naszej aplikacji, na pewno znajdziesz coś fajnego ❤ Iwona z Mojej Gazetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jeszcze sklepy internetowe, zobacz na MojeKlocki24.pl gdzie znajdziesz fajne zestawy klocków Lego w rozsądnej cenie, może to będzie dobrym pomysłem na prezent dla syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elirka
Rodzice ostatnio zamawiali drona w sferisie na prezent dla brata, sama jestem ciekawa jego reakcji bo już od dłuższego czasu chodził i suszył im głowę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może pomyśl czy takie mały głośnik nie będzie fajny dla niego https://www.ceneo.pl/43694993 ja mojej młodszej córce taki "Sprawiłam" bajki, piosenki co tylku chce to na tym ma uwierz mi że jak się gdzieś jedzie i dziecko ma być spokojne to jest to wybawienie zajmujący gadżet dla maluchów a porządne to jest i mimo że mała tym uderzy to nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinalinka
świetne i całkiem niedrogie drony mają w sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena

ja swojemu 12 letniemu synowi kupilam ostatnio w ME zastaw fury taki gamingowy (klawiatura , myszka i fotel) i jest bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojewoda

Mój syn zażyczył sobie z media expert fotel fury do grania no i dostanie za dobre wyniki w nauce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że dron byłby dobrym pomysłem. Wiadomo, że na początek jakiś tani nawet taki bez kamerki bo dla niego będzie się liczyło że lata i steruje. Zaglądnij sobie na sferis.pl swego czasu mieli bardzo fajną ofertę na drony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetta

Syn ma 18 urodziny we wrześniu, planuje mu kupić jakiś porządny zegarek, co polecacie? Byłam wczoraj w Time Trend i już mam coś na oku, czy Lorus byłby odpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga
21 godzin temu, Gość anetta napisał:

Syn ma 18 urodziny we wrześniu, planuje mu kupić jakiś porządny zegarek, co polecacie? Byłam wczoraj w Time Trend i już mam coś na oku, czy Lorus byłby odpowiedni?

Mysle ze Lorus jest okej jest to uniwersalny zegarek, dla osób w każdym wieku,  w Time Trend mają fajne okazje.        

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktor
7 godzin temu, Gość Daga napisał:

Mysle ze Lorus jest okej jest to uniwersalny zegarek, dla osób w każdym wieku,  w Time Trend mają fajne okazje.        

Myślę że najlepszym prezentem zegarkiem jak się nie ejst pewnym, czy to bedzie dobry pomysł, bedzie coś z niższej półki cenowej jak np Xonix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×