Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przywiązanie do byłej dziewczyny

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Czy są tutaj osoby które po swoim poprzednim związku długo nie mogą się otrząsnąć? Ja po dwóch latach od rozstania z jedenj strony czuje ze juz się od niej uwolnilem a z drugiej strony boję się szukać kogoś nowego bo już jedną osobę w ten sposób zranilem poniewaz caly czas mysle o byłej. Czy ktoś z was miał taki problem lub miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mial lub ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miał,miałł,miałłłł :P miauuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam taki problem. Tak na dobre odkochanie zajęło mi ok. 4 lat. W sumie dalej utrzymuje ze mną kontakt, nie jestem pewna po co. Powiedzmy, że się przyjaźnimy, chociaż ja tego tak nie czuję :P Ostatnio miał pretensje, bo zaprosił mnie na spotkanie, ale odwołałam, a on podobno zrobił dla mnie prezent... ale szczerze mówiąc już jestem pewna, że się odkochalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani on ani ja nie byliśmy od tamtego czasu w związku. W sumie jeśli olać gimnazjalne zauroczenia, byliśmy swoimi jedynymi partnerami. Tylko ja cierpiałam przez te 4 lata, a on w dużej mierze je przeimprezował + ktoś chyba dał mu kosza. Miłość do niego definitywnie zniknęła wraz z nową miłością. Pechowo, że chyba też niezbyt szczęśliwą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×