Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co począć z taką dziewczyną?

Polecane posty

Gość gość
mi jest to obojętne często czekałam na odpowiedz i czekam teraz,po prostu zajmuje sie czyms innym a nie czekam z jakimś napięciem czy coś a juz na pewno sie nie obrazam i nie jestem żadną księżniczką w tym przypadku to nie jest żadne 5 minut..na odpisywanie temu facetowi poświęciłam z 12 godzin..nawet chyba więcej. Z przerwami na siku i coś do jedzenia ;) to był cały dzień i jeszcze troche nocy..wiec daj sobie spokój z ocenianiem mnie. pisalismy dlugie rozwlekłe elaboraty,to nie była wiadomość na którą sie odpisuje tak lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym w tym okresie mialam duzo pracy i po tygodniu całodziennej tyry gdzie wracajac do domu praktycznie padałam na łóżko odsypiałam potem do popołudnia w weekend. to bez sensu,ze facet sie na mnie obrazil i nie przyjął tłumaczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem taką egoistką żeby nie rozumiec ze ktos nie mial czasu albo cos innego ;) ja nie wiem co wy sie tak spinacie o to szybkie odpowiadanie moze to z wami coś nie tak i to wy jak jacyś książęta od siedmiu boleści? a ja jestem ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze ten czas tak popiertala..ze jest cięzko nadążyć sama sie zdziwilam ze tyle czasu mu pisalam jak juz sie do tego dorwałam :D tyle zeszło,po prostu..trzeba sie było przyłożyć do tego. lepiej tak niz szybko i byle jak co mu szkodziło zaczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
książęta takie wrażliwe i drażliwe,takie fochy stroją a trudno,niech sie obraża,to on stracił a nie ja. gdyby dał mi szanse mogłoby być fajnie :) ale nie to nie znajdzie sobie taką z którą będzie miał szybko ale byle jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie postarałam bo mu dałam porządną odpowiedź a czas nie ma znaczenia jego wlasciwie jakby nie ma przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie odwlecze to nie uciecze :) lepiej późno niż wcale :) a cierpliwość to cnota :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy sie człowiek spieszy to sie diabeł cieszy pośpiech złym doradcą więc mam rację,o! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że dziewczę uważa, że ma prawo do tego aby olewać mnie i naszą znajomość ciepłym falującym strumieniem moczu. Do tej pory nie odpisała a miała zwyczaj odpisywania w nocy, co więcej nie odczytała nawet wiadomości. Ja jestem bardzo wyrozumiałym mężczyzną, ale brak odpowiedzi od ponad tygodnia to dla mnie jest już całkowity brak szacunku dla drugiego człowieka. A szkoda, wielka szkoda. Niestety księżniczka musi się nauczyć, że aby zyskać coś wartościowego to trzeba też dać coś od siebie, okazać zainteresowanie, nie być biernym na czyjeś potrzeby. Tydzień czasu to jak dla mnie bardzo dużo czasu aby odpisać o ile jej na mnie zależy. Nie będę walczył o kogoś kto nie ma szacunku dla mnie a przede wszystkim dla siebie, bo ignoruje możliwość szczęśliwego spędzenia reszty życia. Mam w rodzinie starszą kuzynkę, która jest starą panną bo przez brak ojca nie potrafiła ułożyć sobie życia z facetami, tej pannie wróżę ten sam los - staropanieństwo. Niech każda księżniczka wyciągnie wniosek z tej historii, chcesz kogoś dobrego, daj coś od siebie. Ja się wykazałem zainteresowaniem, inicjatywą, zdecydowaniem, ona niczym poza ładną buzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj gosciu zgadzam się z tobą co do tego ze zwlekanie z odpowiedzią tydzień to stanowczo za duzo i to brak szacunku do drugiej osoby. Ale z tego sam wyciągnij sobie wnioski, jak dla mnie to nie tyle ona gra ksi3żniczkę co zwyczajnie nie jest zainteresowana. Do tego strasznie złowieczysz stracila okazję na szczęsliwa przyszlosc, staropanieństwo, nie ma nic do zaoferowania poza ladną buzią zluzuj trochę. Może po prostu nie jestes w jej typie to nie powod by zyczyc drugiej osobie co najgorsze. Tez jestes strasznie roszczeniowy chcialbys od razu tu i teraz . Jak mozesz pisac ze skoro ty sie otworzyles chociaz miales z tyn problem to ona nie ma prawa byc zamknieta bo jak ktos chce to potrafi. Rozbi sa ludzi i przyjmij to do wiadomosci a jezeli bedziesz naciskac na kogos to tym bardziej zrazisz ta isobe do siebie. Pierwsze spotkanie a ty oczekujeaz ze dOewczyna bedzie otwierac sie przed toba nie wiadomo jak. Ja tez jestem podobna zamknieta w sobie i kolea kiedys na pierwszym .spotkaniu trjl.mo caly czas bym mu zaufala czemu mu nie ufam ze powinnam miec wiecej.wiary w ludzi ble ble. No okej ale po pierwszym sotlaniu na jakiej podstawoe mam mu ufac na takiej ze mi powie ze jest zaufana osoba? Dla mnie to smieszne. To bylo.pierwsE i ostatniebapotkabje z tym gosciem byc moZE TU tez cos takiwgo zrohiles co ja zniechecilo i stąd taka reakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że nie warto angażować się w znajomość z taką dziewczyna z problemami, która nawet nie określi czy jest zainteresowana znajomością z tobą. Nigdy nie będziesz wiedział na czym stoisz, na bawisz się nerwicy. Ja to nazywam syndrom matki Teresy, jak ktoś za wszelką cenę chce kogoś ratować , uszczęśliwić a tamta osoba zachowuje się niczym bluszcz cz wysyłając energię. Wybór należy do ciebie ale znajdź kogoś z czystym kontem , bez traumatycznych przeżyć, bo nie podolasz. Tu nawet wieloletnie psychoterapia nie zawsze przynosi efekty, albo już przynosi wydaje się że ktoś wychodzi na prostą . a za chwilę krok w tył i od nowa. Nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako introwertyk-kobieta to powiem Ci tak. w kwestii sms towarzyskich: facetom odp. do 2 dni kobietom 3-4 jak nie sa to moje jakies bliskie kolezanki także raczej chyba ona niezainteresowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej lalę, tego kwiatu to wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bije z ciebie straszna zarozumialosc :O ty idealny a ona tracąc ciebie stracila szanse na fajne zycie..stuknij sie w łeb dobrze zrobila ze pogonila takiego typa :O pewnie ty zrobiles cos nie tak wiec olała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie nie slodzcie mu i nie zwalajcie winy na laske gosciu ma ego wielkosci balona nie dziwora w.takim.razie ze jie.miales dziewczyny do tej pory. Praca nad soba silowna ird nic cie nie da.dopoki nie popracujesz nad swoim charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×