Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredny antychryst

breakfast do oceny

Polecane posty

Gość gość
I wszystko z BIEDRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wredny antychryst namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona jest tam browar namysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co ty tą kreatyne bierzesz? To jest na rozrost masy mięśniowej i wzrost siły do tego białka duzo jesz, jajka białko, ryba białko ta z puszki i paluszki, twarogi jesz to też białko. Ćwiczysz coś w ogóle bo serio nie wiem na co ci ta kreatyna i tyle białka dzien w dzień... Chyba chcesz sobie tylko organizm zakwasić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ma wiele ciekawych skladnikow to pije, nie rozumiem jaki masz problem chloptasiu. Do tego w chui magnezu zre. Czy ty jestes jakis niedorobiony? O jakim bialku ty mowisz omg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, zapomniałem że z tobą normalnie pogadać to nie idzie... wyzywaj dalej ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smakosz jakis niedorobiony jestes. Rozumiem ze o kreatynie sie naczytales na forach o pakerach i dla ciebie pic a nie pic kreatyny to sprawa zycia i smierci. Ale ja slucham swojego organizmu, a nie jakichs tumanow, do kuchni jak ide patrze co jest i wtedy gotuje a sloik z kreatyna znalazlem przy lodowie zreszta ja nie wiedzialem ze to sie zwie kreatyna, widze ze ma taurine i witaminy to pije, wczesniej chlalem magnez w pastylkach mowia ze jedna dziennie ale ja z rana po 4 walilem do szklanki. Tera stwierdzilem ze moze to nawadnia i magnez ma ale w tym samym momencie srogo wyniszcza organizm. Jeszcze jakies pytania c***u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynic debilu to weź najlepiej tam obok lodówki znajdź cyjanek potasu albo rtęć i też to zeżryj bo tak ci twój organizm mówi debilu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arcyksięciu Filipie miałeś zrobić fotę w kąpieli dla kafeterianek i to tak żeby twoją męskość było widać mówiłeś że dzisiaj zrobisz bo wczoraj sie wykręcałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małpa to ma cie głęboko w d***e :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmm ale jajeczko to idealnie usmażone :) takie z płynnym żółtkiem najsmaczniejsze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś [14:09 Hahah, owszem ciagle mam plynne. Choc jak pierwszy raz zaczynalem sadzone robic ti nawet nie umialem jajka ze skorupki na patelnie wylac, ja piertole xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×