Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niechciane

Adopcja

Polecane posty

Gość niechciane

Chciałabym oddać dziecko do adopcji, czy mam prawo wybrać ridzicow adopcyjnych czy moja rodzina ma prawo kontaktować się z dzieckiem które urodze? Moi rodzice chcą wychować to dziecko natomiast ja jego nie chce juz w tym momencie ! Moja przyjaciółka mnie tylko przekonała do tego aby je urodzić i oddać komuś przy kim nie będzie chciało poznać swojej prawdziwej mamy czyli mnie ( tata ucieka od odpowiedzialności. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zdecydować się na adopcję ze wskazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adoptionslegale
Witaj. My szukamy dziecka do adopcji ze wskazaniem. Jesli jestes zainteresowana to udzielimy ci wiecej informacji jak to wyglada i wogole w prywatnej wiadomosci na maila adoptionslegale@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz oddac rodzicom. mozesz to przeprowadzic jako adopcję ze wskazaniem. ewentualnie mozesz zrzec się czesciowo praw do dziecka,gdy je urodzisz i twoi rodzice moga się starac byc rodziną zastepczą spokrewnioną.jelsi zostaną rodziną zastepczą beda otrzymywali pieniadze od panstwa. jesli zostaną rodzicami adopcyjnymi pantwo nic im nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korename
Poszukuję kobiet, które zmagały się z decyzją o oddaniu dziecka. Mam nadzieję, że w Pani życiu wszystko ułożyło się pomyślnie. Gdyby chciała Pani porozmawiać, podzielić się ze mną swoją historią bardzo proszę o kontakt: korename@gmail.com Renata Kołton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×