Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Aifoz
no właśnie taki że nic nie byloby :( 18 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Villemo84
Odzyskałam telefon (a w nim mam kalendarzyk) i jednak @ powinnam zacząć jutro, więc jeżeli się nie pojawi to testuję :) dodam, że nie mam ani objawów nadchodzącej @ ani ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Dziewczyny pomóżcie:((( dwa dni temu skończyła mi sie @, dzis rano badałam szyjkę była wysoko, pózniej mieliśmy z mężem przytulanko, teraz jakoś mnie tknęło żeby zbadać szyjkę i wyczułam cos bardzo dziwnego. Na tylnej części pochwy jakby jakiś guz, kość nie wiem jak to nazwać, nie jest to w pochwie tylko jakby pod skóra, nie boli nie krwawi nic, nie wiem co to jest bardzo sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Jutro spróbuje sie zapisać jak najszybciej prywatnie masakra juz sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny Angelowa jak sie czujesz? Kiedy wizyta u gina? Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona radze isc do lekarza i nie stresowac sie na zas. Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
U mmie tak jak mowilam. Po @ ani widu, ani słychu. Więc można zacząć. Ale dzsiaj wrzucam na luz i korzystam z weekendu ;) I wszystkim wam zycze udanego weekendu i owocnych starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Nie wytrzymałam poszłam do lekarza, nam przychodnie koło siebie ale bardzo droga dałam 120funtow za 10 min badania! Ale jestem spokojna okazało sie ze to od jelita, bo od jakiś dwóch dni miałam problem z wypróżnieniem, straszne zaparcia. Poza tym po oględzinach okazało sie ze jest Ok. Teraz sprawdzałam i juz jest to znacznie mniejsze, mam obserwować i przyjść jeśli nie zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona bardzo sie ciesze ze wszystko wporzadku:) i dobrze ze tak dbasz o siebie i szybko reagujesz. Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
nick___________ wiek_________ termin @ Aifoz__________33_____________19-21.06 Martka10______35_____________22.06 Viola999_______29_____________13.06 Iwona25lat______25___________03.07 Villemo84_______31___________12.06 KasW91________25____________15.06 Mila___________27____________13.06 PRZYSZŁE MAMY nick__________ wiek_____tydz,ciazy____termin___ktore dziecko Angelowa11_____34_____8___26.01.2017 BasiekKk______ 26 ______5________ 19.12.2016____2 Kushina_______29_______4_______25.12 KateA92______ 24_______11______02.01.2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Nie mogłam wytrzymać do jutra z reszta zdrowie ważniejsze od pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swieta racja :) zyczy sie zawsze zdrowia i szczescia ale szczescia bez zdrowia nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Dziewczyny juz sama nie wiem co o tym wszyatkim myslec. Tak jak juz wspominalam moja @ zaczela sie we wtorek i trwala niecale trzy dni. W dodatku nie byla tak obfita jak to zawsze bywa. Jeszcze przed @ (okolo tygodnia) strasznie mnie mdliło wieczorami. Jak przyszla @ przez trzy dni bylo ok. A dzisiaj znowu to samo i w dodatku boli mnie brzuch tak jakby @ miala znowu przyjsc :/ Wiem mialam wyluzowac ale tak mnie naciąga ze nie daje rady funkcjonowac normalnie. Co myslicie? Kurde martwie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Klaudia moze zrób test albo idź na betę to będziesz miała pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick___________ wiek_________ termin @ Aifoz__________33_____________19-21.06 Martka10______35_____________22.06 Viola999_______29_____________13.06 Iwona25lat______25___________03.07 Villemo84_______31___________12.06 KasW91________25____________15.06 Mila___________27____________13.06 PRZYSZŁE MAMY nick__________ wiek_____tydz,ciazy____termin___ktore dziecko Angelowa11_____34_____8___26.01.2017 BasiekKk______ 26 ______5________ 19.12.2016____2 Kushina_______29______12_______24.12.2016 KateA92______ 24_______11______02.01.2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia kaa wykonaj test ciążowy ,jeżeli wyjdzie negatywny wybierz się do lekarza :) wydaje mi się że tak będzie najrozsadniej możliwości jest całe mnóstwo ,być może doszło do zagniezdzenia wówczas czasami występuje krwawienie,być może złapałaś jakaś infekcje i stąd teraz gorsze samopoczucie ,tak czy siak warto zasięgnąć porady fachowca ,jeżeli dawno nie miałaś robionego USG warto też zrobić takie badanie ,czasami takie pobolewania w dole brzucha mogą świadczyć np.o torbielu ...także sama widzisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
nick___________ wiek_________ termin @ Aifoz__________33_____________19-21.06 Martka10______35_____________22.06 Viola999_______29_____________13.06 Iwona25lat______25___________03.07 Villemo84_______31___________12.06 KasW91________25____________15.06 Mila___________27____________13.06 PRZYSZŁE MAMY nick__________ wiek_____tydz,ciazy____termin___ktore dziecko Angelowa11_____34_____8___26.01.2017 BasiekKk______ 26 ______5________ 19.12.2016____2 Kushina_______29______12_______24.12.2016 KateA92______ 24_______11______02.01.2017 Gość321______27_______5________16.02.2016r. _____1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
btw dostałam świetny przewodnik po ciąży, pisany z "jajem" --> Ciężarówką przez 9 miesięcy, Kaz Cooke, dla mnie strzał w dziesiątkę, bo pojęcia bladego nie mam czego się teraz spodziewać itp.. co do tak krótkiego okresu to śledząc wątki ciążowe często wskazują, że taki skąpy niekoniecznie wyklucza ciażę, także lekarz będzie najlepszym wyjściem:) a co do bólu w podbrzuszu, to mam tak niemal cały czas, raz to jest ból, raz kłucie jajników, raz jakieś ciągnięcie.... do tego sutki, to jest gorsze, pioruńsko wrażliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
wkurza mnie ta kafeteria normalnie, napisałam się, a post wsiąkł... po krótce.. polecam poradnik, który sama dostałam, napisany z jajem:) - ciężarówką przez 9 miesięcy - Kaz Cooke, co by wiadomo było czego mniej więcej się spodziewać:) a co do krótkiego @, to wertując różne strony związne z tematyką ciąży natknęłam się parę razy na artykuły, że takie skąpe @ niekoniecznie wykluczają ciążę, także warto sprawdzić u lekarza co się dzieje:) mnie tam podbrzusze z jajnika niemal cały czas dokucza, to jakiś ból, to coś zakuje, pociągnie itp, ale najgorsze są sutki, pioruńsko wrażliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
teraz widzę, że dwa razy dodało... szaleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Gość321 ja też mam tą książkę ;) jak tylko zaszłam w ciążę to chciałam sobie zamówić jakąś książkę i tak na necie trafiłam na nią, ogólnie bardzo polecana, światowy bestseller także kupiłam :) czyta się ją szybko i łatwo. Jestem na 10tc i jak dla mnie (bynajmniej na razie) jest mało informacji o samym dzieciątku i objawach (jak dla mnie są to tylko wtracenia), natomiast jest dużo opisów z jej pamiętnika, jej emocjach, jak to ona przeżywała ta ciążę itp. No nic, zobaczymy jak dalej będzie bo w sumie im wyższy tc tym więcej do pisania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Villemo84
u mnie dzisiaj test negatywny :( @ brak, jej objawów też, więc w myśl głównej zasady tego forum: dopóki nie ma @ jest nadzieja :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
Uzupełniająco mam w oczekiwaniu na dziecko :) tam już gro informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bedac w ciazy rowniez czytalam o czekiwaniu na dziecko. Swietna ksiazka ktora rozwiewa wszelkie watpliwosci a do tego ma mnostwo informacji. Polecam:) mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
Villemo dobrze piszesz, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej dziewczyny czy któraś z was bedzie teraz testować bo trochę nas tu przybyło i juz sie gubię;) jak staranka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasW91
Ja mam mieć @ dopiero w środę, ale kupiłam dzisiaj test i mnie kusi żeby jutro rano zrobić. Ogólnie to bardzo dziwnie się czuje, od 3 dni pieką mnie sutki, dzisiaj jest mi co chwile niedobrze i mam wrażenie, że kręci mi się w głowie.. I jakoś też od paru dni zauważyłam brak apetytu, a na to nigdy nie narzekalam wręcz przeciwnie, przed okresem mogłam cały czas jeść... Boję się, te wszystkie moje objawy są urojone i mam je tylko dlatego, że się nakrecam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×