Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Aifoz
KasW nie dodało mojego postu z gratulacjami. chamstwo. Chłopy to inaczej MUdre:) jest super:) chciałbym byc na Twoim miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
KasW kochaniutka mój mąż niby chce dziecka a jak przychodzi co do czego to się zastanawia:)... więc chłop to chłop niby chce .. niby widzi a tu.... niedowiarki.. my baby byśmy od razu dwie czerwone kreski widzimy a oni.. to oj za miesiac się uda co się przejmujesz... taka ih natura... Pamiętaj KasW , żę facet kolorów nie odróznia wiec dla nich ledwo czerwona kreska nadal jest białą;):):) więc duża szansa ze jest tak bąbelek już w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasW91
Właśnie on tą kreskę widzi, ale mówi, że jest jeszcze za wcześnie żeby myśleć o tym że jestem w ciąży, bo wszystko się może zdarzyć i w ogóle bla, bla, bla... I że ja to bym chciała tak wszystko od razu a to się tak nie da i że mam się uspokoić. Gorzej będzie jak on ma rację i jutro dostanę okres :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
KasW91.. pamietaj ze jak facet myśli ze ma rację to zawsze kobieta ją ma:) :) I nie dostaniesz okresu bo by Ci bladziocha nawet nie wyszła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
KasW91 nie denerwuj sie bedzie dobrze po prostu trochę więcej czasu trzeba ale jak masz bladziudka kreskę to jest dobrze teraz kochana odpoczywaj dbaj o siebie i maleństwo a zobaczysz że będzie dobrze:) Viola999 te chłopy takie są niby chcą a jak co do czego to stracha mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KasW gratulacje!! Dziewczyny maja racje jesli jest chocby bladziocha to jestes w ciazy!! 3mam kciuki. Ja okres powinn dostac wczoraj ale wszystkie objawy @ sa takze nie robie testu choc ciekawosc mnie zzera:p pozdrawiam wszystkie dziewczynki:) Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Miła ja za Ciebie też trzymam kciuki :) A może @nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasW91
Mi jakiś wewnętrzny głos mówił, że mam zrobić ten test :-D jutro jadę powtórzyć betę, ale dopiero po 15 jak wyjdę z pracy. Trzymać kciukensy! A i jeszcze raz zapytam, jest może któraś z Was z Krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
A powiedzcie mi Kochane czy podczas dni płodnych starcie się codziennie czy z przerwami na regenerację???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra mąż jest zawodowym kierowca i tak akurat się złożyło ,ze podczas szczęśliwego cyklu był tylko 5 dni w domu ,kochaliśmy się więc codziennie ,czasem nawet częściej ,przez te 5 dni ,opinię są jednak różne .Życzę przyjemnych i owocnych staranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2605
Aleksandra ja jak ostatnio byłam u lekarza na usg i widziała pecherzyk 21 mm to kazała się codziennie przez 3 dni kochac nic nie mówiła żeby przerwy robić ale też słyszałam różne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Nie powinno się kochać przed plodnym i w plodne codziennie, ale jeśli przed plodnymi nie kochaliscie się za dużo to w plodne śmiało można codziennie ;) Ja wczoraj byłam na wizycie - wszystko z maleństwem ok :) ogólnie to wczoraj po raz pierwszy widzieliśmy już małego człowieczka, który się nawet ruszał ! :D tak słodko prężył nóżki hihi :) od czubka głowy do pupy ma już ciut ponad 3cm :) a 2 tyg temu był zaledwie kijaneczka 1,5cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasW91
KateA92 ale super że wszystko w porządku, gratulacje :-D u mnie dzisiaj temperatura nie spadła tylko poszła w górę więc to dobry znak. Na teście kreska już wyrazniejsza, ale dalej blada. Po południu jadę powtórzyć betę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
KasW myślę że już na spokojnie mozesz się cieszyć ! :)) ja też bardzo chciałabym być na Twoim miejscu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
Tragedia, od dawna nie chorowałam, nic... A teraz gardło zawalone, od rana mnie tak Rozłożyło :( jutro lekarz, mam tylko nadzieję, że dzidzia jest silna i wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Gosc321 nie przejmuj się, osłabienie organizmu a więc i wszelkie przeziębienia na początku to normalka we wczesnej ciąży ;) organizm przyzywa taki pierwszy szok hehe miałam podobnie :) najgorszy to katar - tak mnie nos piekł ze po ścianach prawie chodziłam. Spędziłam wtedy cały tydzień w łóżku bo wszystko mnie bolało, gardło tez. Jedz sporo czosnku - naturalny antybiotyk ;) a o maleństwo się nie martw ;) jak mi to lekarka wczoraj powiedziała - im matce gorzej tym dzidzi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka30
Kate normalnie sie z Toba zgadzam hahah ze im matce gorzej to dziecku lepiej bo ja w dwoch ciazach umieralam od wszystkich mozliwych objawow a dzieciom w brzuchu bylo mega dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasW91
Ja byłam wczoraj u alergologa i powiedziałam, że prawdopodobnie jestem w ciąży więc kazała mi odstawić wszystkie leki i dzisiaj umieram.. Kicham po kilkanaście razy z rzędu, że o katarze nie wspomnę :-) KateA92 a Ty w którym tc jesteś? Pracujesz w tym momencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Dziewczyny super wieści , gratuluje :) ja w tym cyklu sama sobie sie dziwie bo całkowicie wyluzowalam, nawet przestałam o tym myślec po prostu szok. Myśle ze najlepszym rozwiązaniem jest uciec od myśli i zając sie czymś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Dziewczyny super gratuluję Wam :) ja do testowania jeszcze 9 dni masakra a ledwo żyje coś mnie dopadło nos to mi chyba odpadnie chyba zatoki mam chore od klimy w pracy, pije mleko z czosnkiem miodem zeby nie brać leków za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
KasW dokładnie dziś 11t3d, ale dzidzia jest ok tydzień młodsza niż normalnie być powinna (miałam długie cykle i owulacje miałam dopiero 22dc a więc tydzień później niż normalnie i stad tez ten tydzień roznicy). Pracować pracuje - szef odkąd się dowiedział, że jestem w ciąży zmienił mi stanowisko pracy I teraz tak naprawdę to się obijam w pracy hehe więcej spaceruje i plotkuje niż pracuje. Obecnie do 24 czerwca mam zwolnienie bo męczą mnie mdłości także chodzę do tej pracy trochę w kratkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasW91
Ja się tak zastanawiam co mam robić, bo pracuję w zlobku i tam nasze najmniejsze dziecko waży ok 10kg a reszta to już tak ok 20kg, nikt jeszcze nie wie, że jestem w ciąży i ja codziennie te dzieciaki dzwigam, boję się żeby to maluszkowi nie zaszkodziło. Nie mogę iść na L4, bo moja szefowa tego nie uznaje i do tego mam tylko umowę zlecenie więc jedyne co mi zostaje to się zwolnić. Albo jak lekarz potwierdzi ciążę to powiedzieć jej, że mogę jeszcze pracować, ale dzieci podnosić nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na umowie zlecenia mozna sic na l4 jeśli oplaca sie składki zdrowotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystko da się zaplanować ...planowałam pracować do końca ciąży a tu 9tc a już już od 2 tygodni na zwolnieniu ...ale najważniejsze jest dziecko :):):)też pracuje z dzieciakami ,na szczęście że starszymi . Kate super gratki z tym USG :) sama nie mogę się doczekać podobnych widoczków :):) tak się zastanawiam ,chcecie poznać płeć czy zdajecie się na niespodziankę na finiszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Nie ubezpieczenie zdrowotne tylko składkę na ubezpieczenie chorobowe przy czym okres wyczekiwania wynosi 90 dni tzn. Że dopiero po 90 dniach od pierwszej składki chorobowe mozna iść na zwolnienie i będzie normalnie Płacone jak w przypadku im. O pracę tzn. W przypadku ciazy 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Angelowa, na początku mąż mówił ze chce niespodziankę, a wkrótce potem zaczął się śmiać, że on wie kogo plodzil i ze będzie syn. No i tak do tej pory jak coś mówi to używa zwrotów "on", "synek" itp także już zdążyłam się przyzwyczaić do tej myśli hehe dlatego mu ostatnio powiedziałam, że już tak się przyzwyczaiłam przez niego ze jak okaże się dziewczynka to takie dziwne uczucie będzie i ze wole poznać płeć szybciej bo w razie czego będę mieć więcej czasu na oswojenie sie z myślą że jednak będzie córeczka :) także zobaczymy jeszcze - musze przekonać męża ze jednak nie chcemy niespodzianki haha ale to przez niego ! Jakby tak mi nie gadal to tez chyba bym sobie niespodzianke zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
W ciąży z synkiem wolałam wiedzieć. Całą ciążę kompletowałam wyprawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate hahaha z tym synkiem mamy podobnie :) chociaż my zdecydowaliśmy się na niespodziankę :) gdy już nadejdzie czas i pora kompletowania wyprawki postawię na szarości i miętę ,jakby co będzie i dla chłopca i dla dziewczynki :):):) Kas kochana jak Twoja beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Angelowa, ja nawet jeśli poznam płeć wcześniej to i tak będę chciała część wyprawki w neutralnych kolorach kupić, tak abym mogła ta wyprawkę jeszcze w przyszłości wykorzystać przy drugim dziecku ;) KasW halo halo ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasW91
Laski ja wynik bety dopiero jutro po południu odbiorę, bo dzisiaj o 16 zrobiłam. Ale strasznie się boję :-( Was też bolał brzuch tak jak przy okresie? Nie boli mnie cały czas, ale tak co jakiś czas mnie złapie, ale nie mam żadnego plamienia ani nic. A co do płci, to jak wszystko będzie dobrze to ja nie chcę mieć niespodzianki, wolę wiedzieć jak najwcześniej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×