Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Aifoz
dzieki:) napisałam do niego ale jak to luxmed oczekiwany dzien odpowiedzi to 16.06. do 15 i tak biorę duphaston więc tak naprawdę nic więcej nie zdziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Afioz ja nigdy nie miałam plamien czy krwawien w środku cyklu także jestem zielona w tym temacie. Latalabym do lekarza pewnie będąc na Twoim miejscu. KasW91 akurat objawami bym się nie sugerowała, objawy takie bez kitu objawy silne to raczej później się pojawiają. Na takim etapie co jesteś takie objawy mogą świadczyć tak naprawdę o wszystkim.. nie mniej jednak trzymam kciuki i nie mogę się doczekać twojego jutrzejszego testu ;) szkoda, że tu fotek dodawać nie można to bym zerknela na Twoja bladzioche czy też ja bym widziała hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
A co do pytań to mam podobnie jak S992, jesteśmy młodzi, mąż najmłodszy ze swojego rodzeństwa także nie mieliśmy dużo takich pytań. Zaczęły się w sumie w tym roku pojawiać, jak już kwas zaczęłam brać i wiedziałam że zaraz ruszamy ze staraniami. Udało się w pierwszym cyklu także zaraz oznajmilismy ze jestem w ciąży i zanim zaczęły się te pytania rozkręcać to ucichly bo zaszłam ;) ja tam nie chciałam czekać do 12tc powiedzieliśmy rodzinie zaraz jak tylko zostało potwierdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Katea byłam 01.06.2016 i wiesz miałąm duzo więcej więc moze działa ten duphaston tylko powoli. kazał mi pobrać 2 miechy i przyjsc wiec ten miesiac widac mini progres chociaz do okresu jeszcze 5 dni więc moze byc wszytko tak jak miesiąc temu. Ja po tej ciązy jakos sie posypałąm ogólnie tak patrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasW91
KateA92 mam nadzieję, że jutro rano również będzie chociaż bladziocha :-D zrobiłam betę dla swojego własnego świętego spokoju, ale wynik będę mogła odebrać dopiero jutro po południu :-( wiem, że jeszcze wcześnie, ale trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Trzymamy ;) Afioz ulozy się, wkoncu wszystko się unormuje :* Moja koleżanka stara się i nie może zajść. Dziś poszła do gina bo miała bóle w podbrzuszu i okazało się, że ma torbiele. Ogólnie w szoku i załamana, bo w styczniu miała kontrolne usg i wyniki robiła i wszystko było ok a tu po 5 mies pełno torbieli. I od czego to ? Może przez to zajść nie mogła ? Szkoda mi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2605
KateW91 również trzymam kciuki za jutro :) ja dalej czekam ale chyba jakieś przeziębienie mnie dopadło katar głową całą obolala jestem Buuuu Straszne to jest ze człowiek sie tyle stara bada a tu zawsze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kas trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3mam kciuki kochana :):):) Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynam i ja ! Pierwszy cykl, owulacjia za 8 dni zgodnie z kalendarzem zobaczymy jak będzie:) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
O widzę, żę craz więc tych zaczynających.,. ja niestety musze udać się najpierw do lekarza bo przed okresem pojawiły mi się brązowe plamienia.. zatem trzeba najpierw siebie naprawić, aby mi wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
KasW91 i jak tam ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelowa11
KasW jak kochana ? Powtórzyłam rano test ?trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
KasW91 i jak czekamy na dobre wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasW91
Laski ale jesteście kochane <3 zrobiłam oczywiście rano test, dalej jest bladziocha :-) mąż odebrał mi właśnie betę i jest coś ponad 8 więc pewnie dlatego na teście o czułości 10 niestety wychodzi... Martwię się tylko, że to za niska beta jak na 4 tydzień a wiem na pewno, że owulacja była 1 lub 2 czerwca max 3. Co myślicie? I nie zwalniam Was z trzymania kciukow! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Villemo84
od owulacji minęły Ci dopiero 2 tygodnie, więc myślę, że nie jest źle :) trzymam kciukensy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Jejku jejku ale emocje :D jeśli betę masz ponad 8 no to ciaza ! :D gratki !!!! :) nie przejmuj się, że beta jest mała - nie ważne ile ma tylko czy rośnie ;) Zrób jeszcze jeden test np w czwartek czy piątek i zobaczysz czy kreska jest mocniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Cześć Kochane przeczytałam wszystko i starałam się nadążyć jak to u Was jest :) ja zaczynam z mężem od tego cyklu. Trzymam kciuki za wszystkie starając się!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasW91
Ja się boję jeszcze cieszyć, bo jutro mam termin @, mam nadzieję, że to moje maleństwo przetrwa ten dzień i będzie wszystko w porządku :-D dziękuję, że jesteście, bo oprócz męża nie mogę nikomu innemu powiedzieć a tutaj mam Was :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
KasW91 trzymam kciuki! Od jakiego czasu się starasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasW ale super wieści :):):) gratuluję ,8 to naprawdę dobry wynik teraz najważniejsze żeby beta wzrastała :) jeszcze raz,gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasW91 powodzenia i wstepne gratulacje :) my od dzis z mezem zaczynamy kolejne starania bo czuje ze dni plodne sie rozkrecaja. Pozdrawiam Wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
KasW91 Gratuluję... nie stresuj się teraz spokojnie bo to nic nie da spokojnie za 3-4 dni zobaczysz dwie piekne kreseczki...;) Trzymamy kciuki.. Ja osobiśćie to nawet na cień cienia czekam;) ale niestety z obcnie trwającą @ nie ma szans zaraz po niej zaczynam przygotowania do dni płodnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasW91
Aleksandra1925 to jest nasz czwarty cykl :-) Wybaczcie, że jeszcze nie podziękuję za te gratulacje, ale boję się cieszyć. Mąż mnie cały czas stopuje, że jeszcze jest za wcześnie na radości i trochę mnie to dołuje, ale wierzę w to, że będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
KasW na pewno będzie dobrze ! Super ze tak szybko Wam się udało:) u mnie za 5 dni owulacja więc też zaczynam nie wiem czy są szanse że uda się w pierwszym cyklu ale nadzieja jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Vilemon przykro mi.. nie załamuj się Kochana. Wkoncu się uda ! ;) co się odwlecze to nie uciecze :* KasW mój mąż też nie wierzył w bladzioche hehe choć ja widział :) także te chłopy to wszystkie takie same. Poczekaj te 2-3 dni a wtedy kreska będzie juz mocniejsza to i mąż wtedy uwierzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Dziś na śniadanie zjadłam sucha bagietke z masłem... a potem jablko. I skończyłam w ubikacji... dziś jak będę u lekarki to powiem jej żeby jakieś witaminy mi dala albo co bo nie odzywiam się dobrze :( Wymiotowac nie wymiotuje. No wczoraj wieczorem i z godzine temu trochę "ulalam" ale to nie są typowe hafty. męczą mnie bardzo często odruchy wymiotne. Wisze nad kiblem, pół chałupy mnie słyszy, te moje odruchy wymiotne, chce zwymiotowac a nie mogę :( ohh mam czasami juz dosc :( od przyszłego tygodnia zaczynamy 2tyg urlopu (tydzień Włochy, tydzień Chorwacja) i mam dziwne przeczucie ze zepsuje ten urlop siedząc cały czas w hotelu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelowa11
kate ja nie wymiotuje ale cały czas ,mnie ciąąąągnie.....takie uroku ciązy ..trzymaj się!♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×