Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość KateA92
Kochana, nie bój się ;) skoro to nie jest fest silny ból i nie płacisz to wszystko jest ok ;) mnie nie raz to tak coś zakluje jak kichne czy kaszle ze aż nieruchomieje :P lekarka mówi, że wszystko jest w normie, że tak często jest. Także póki nie zwijasz się z bólu i nie krwawisz to wszystko jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
I nie plamisz a nie płacisz :D hehe ahh ten slownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa, co do kolorów dla dziecka to mamy podobny gust :) Nawet jeśli kiedyś urodzę córkę, to dopóki nie zacznie sama wybierać ubrań w sklepie nie kupie jej nic różowego :) Wcześniej zakładałam tylko jedną ciążę, więc kolory i ubranka były dobierane konkretnie pod naszego syna, niewiele tam było rzeczy uniwersalnych. Później wszystko rozdałam. Dopiero po ponad 4 latach pomyśleliśmy o drugim dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
Dziewczyny a boli / bolało was krocze?? Choć to nie jest właściwie ból, dyskomfort tak, czuję, że coś się tam dzieje... O ile podbrzusze rozumiem, ok. Ale krocze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
Ktoś coś?? Jutro dopiero mam wizytę, a pytań mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Gość 123 ja mialam takie twardnienie brzucha ale to pozniej w tych poczatkowych okresach bolał brzuch jak na okres ale nie bardzo tak wiesz gniótł. ogólnie byłam uppierdliwa i czasem wiesz mówiłam ze siue źle czuje zeby sie wymigać od czegos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Staramy się co prawda dopiero od tego cyklu... Powinnam dostać okresu 13 czerwca. Cykle mam zawsze regularne. Piersi mnie bolą bardziej niz zawsze, bylam juz w ciazy tez bardzo bolaly i teraz mam dokladnie tak samo. Wczoraj robilam test wyszedl negatywny i ani cienia drugiej kreski, ale robilam w ciagu dnia wiec zrobilam drugi dzis rano z pierwszego moczu i dalej jedna kreska. Mam torbiela na jajniku i wiem ze przez to test moze dawac falszywy wynik. Ale gdy bylam w pierwszej ciazy test robilam dopiero gdy okresu nie dostalam przez dwa tyg i druga kreska byla bardzo blada, najprawdopodobniej dlatego, ze mialam niski poziom hcg. I teraz sie zastanawiam czy moze nie za wczesnie robie test. Moze nie wyczuwa jeszcze mojej ciazy i dlatego jest negatywny wynik. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Gościu zrób betę i wszystko będzie jasne ;) albo powtórz test za kilka dni Gosc321 wydaje mi się, że ten dyskomfort z krocze to normalne. Każda przeżywa ciążę inaczej. Mnie na przykład bardzo szybko zaczęła boleć kość ogonowa, czasami czuje ja nawet jak chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Hej dziewczyny:) Ale się u nas tu namnożyło mamusiek ;) chyba wiecej już ma fasolke niz sie stara :) ja w tym cyklu jak narazie wyluzowalam totalnie, nie wiem nawet ktory dzis u mnie dc, dopóki nie zobacze w kalendarz ;) Gratuluję wszystkim mowym mamusia i zycze duzo zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chyba umre z tej niepewnosc a zarazem strachu, bo jesli jestem w ciazy musze powiedziec w pracy bo duzo dzwigam i w ogole na najwiekszych obrotach robie. .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
U mnie 12 dc więc zaczynam się starać oby dało to owoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasW91
Dziewczyny, moja beta 13,68... Jestem załamana, jest strasznie niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
KasW91 jaki miałaś wynik poprzednio? Może owulacje miałaś późno, stąd młodsza ciąża. Powtórz bete jutro, jeśli przyrasta to ok. Bądź dobrej myśli. Ściskam mocno, tyle mogę zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasW91
Wcześniej miałam 8.31. Policzyłam i wzrosła o prawie 66%, ale jest strasznie malutka, to nie ma znaczenia? Owulacje miałam jakoś 14-15 dni temu, a może zagnieżdżenie było jakoś późno i dlatego tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KateA92 dokładnie tak, hormon jest wytwarzany po zagnieżdżeniu :) Beta HCG: kobiety nie będące w ciąży: < 5,0 mIU/ml 3 — 4 tydzień: 9 — 130 mIU/ml 4 - 5 tydzień: 75 — 2 600 mIU/ml 5 - 6 tydzień: 850 — 20 800 mIU/ml 6 — 7 tydzień: 4 000 — 100 200 mIU/ml 7 — 12 tydzień: 11 500 — 289 000 mIU/ml "Aby sprawdzić, czy wszystko przebiega pomyślnie, dobrze jest powtórzyć test po 48 — 72 godzinach i porównać oba wyniki. W pierwszych tygodniach ciąży, czyli właśnie wtedy, gdy zwykle wykonujemy to badanie, przyrost powinien wynosić: 66% w ciągu 48 godzin w przedziale do 1 200 mIU/ml 114% w ciągu 72 godzin w przedziale do 1 200 mIU/ml podwojenie w ciągu 96 godzin w przedziale 1 200 — 6 000 mIU/ml w późniejszej ciąży przyrost może być jeszcze niższy Warto pamiętać, że poziom HCG osiąga szczyt około 10 tygodnia ciąży i późniejszy jego spadek jest jak najbardziej prawidłowy" - znalazłam taki zapis :) Gratuluję, super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasW91
Tylko, że ja licząc od daty miesiączki jestem w 5 tygodniu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że beta liczy się od zagnieżdżenia (wtedy wytarzany jest hormon HCG) a nie od terminu miesiączki. Dla swojego spokoju powtórz betę i zobacz jak przyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam jeszcze inne normy : Normy beta HCG a ciąża: od 7 dnia po owulacji do 3. tygodnia po - mniej niż 5 mIU/ml 3 tydzień ciąży - 5-50 mIU/ml 4 tydzień ciąży - 4 - 426 mIU/ml 5 tydzień ciąży - 19 - 7 340 mIU/ml 6 tydzień ciąży - 1 080 - 56 500 mIU/ml 7-8 tydzień ciąży - 7 650 - 229 000 mIU/ml 9-12 tydzień ciąży - 25 700 - 288 000 mIU/ml 13-16 tydzień ciąży - 13 300 - 254 000 mIU/ml 17-24 tydzień ciąży - 4 060 - 165 400 mIU/ml 25-40 tydzień ciąży - 3 640 - 117 000 mIU/ml Każde laboratorium ma inny sprzęt i ważne, aby badania robić w tym samym lab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
KAS .., kochaniutka powoli powoli ale wzrasta może nie jest trzycyfrowa, ale jest już coraz wyższa miej nadzieję... ze wszystko jest ok.. to ze z okresu wynika ci 5 tydzień o niczym nie świadczy jak ja poszłam z pierwsza ciążą lekarz pomylił się o 2 tygodnie bo ja wiedziałam kiedy zaszłam.. nie sugeruj się okresem :) tylko kochaniutka jego brakiem, który świadczy o ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas Twój przyrost to ok 66% po48h czyli jest ok :) jeszcze raz gratuluję Za reszte oczywiście trzymam kciuki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie dziewczyny . troche w chwilach spokoju Was poczytałam gratuluje przyszlym mamą i tym starającym życze powodzenia . zaciekawiła mnie historia Pauli ,szacun wielki dla Ciebie dziewczyno . takie faorum to swietna rzecz. jestem mama 2 chlopców. gdy bylam w ciazy z drugim tez zaczelam pisac z dziewczynami na kafeteri .dzis nasze dzieci maja 7 lat i chodza do szkoly a my nadal razem choc wiele dziewczyn juz odeszlo. z 30 zostalo okolo 6 . ale nadal istniejemy tylko ze na forum prywatnym . jeszcze raz dziewczyny powodzenia ;) chcialam powiedziec,że i na takim forum istnieja przyjaznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej dziewczyny gratulacje dla wszystkich przyszłych mam!! A gdzie sa staraczki? Fajnie ze ekipa mamusiek sie powiększa mam nadzieje ze my staraczki tez do was niedługo dołączymy ;) Michiganka a co u Ciebie ? dawno Cię tu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Hej ;) ja jeszcze 8 dni do testowania ale chyba przyjdzie @ nie mam żadnych objawów wydaje mi się ze piersi mam bardziej nabrzmiale ale tyle razy myślałam że to już to że to pewnie mi się wydaje. Oj długo się człowiek musi starać żeby zobaczyć II kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hehe miałam to samo bo co miesiac cos widziałam innego w swoim ciele ;) teraz juz wyluzowalam nic nie badam nie mierze i nie doszukuje sie. U mnie @ bedzie dopiero 3 lipca wiec kupa czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie @ 22.06 - jeszcze kilka dni, ale mam przeczucia, że przyjdzie wcześniej, powoli zaczyna mnie wysypywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Martka10 a który u ciebie cykl w staraniach? Nie doczytałam wcześniej ... Póki nie ma jeszcze @ to zawsze jest nadzieja tak naprawdę nie wiadomo czy tez Cię np nie wysypie przy trafionym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Martka10 ja tyle naczytalam się o objawach ciazy przed @ ze naprawdę ciężko odróżnić czy to wredna @ czy ciaza więc tak jak napisała Iwona 25 póki nie ma jest nadzieja :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Kas moje gratulacje ! Nie martw się niczym głupiutka hehe :) im większa beta tym przyrost jest większy. Co ty z 8 chciałaś 50 mieć ? :D poczekaj, ona teraz się rozkręca. Zrób za parę dni to już ładne cyfry wyjdą ;) a za tydzień to już w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasW91
KateA92 nie wiem czy jest się z czego cieszyć, bardzo się boję i cały czas czuje taki wewnętrzny niepokój, że to się zle skończy :-( odkąd odebrałam ten wynik to cały czas płaczę :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×