Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość S992
Villemo84 od poprzedniego cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny przed chwila zrobialm test nie wytrzymalam. Wyszedl pozytywny 2 grube ciemne krechy! Udalo sie w 1wszym cyklu nie wierze pozdrawiam i 3 mam za was kciuki Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasW91
Gratulacje Mila :-) zazdroszczę, dbajcie o siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo sie boje bo wiem co moja siostra przeszla ale trzeba byc dobrej mysli. Dzieki Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Super gratulacje dbajcie o siebie i koniecznie informuj nas na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Miła super gratuluję :) nie martw się na zapas wszystko będzie dobrze ;) oj też bym chciała kiedyś zobaczyć II kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze bede narazie czekam na meza bo jest u brata na meczu ale to jest 5 minut drogi od nas takze zaraz po meczu bedzie. Jutro chyba zadzwonie do gin i sie umowie. Narazie nikomu oprocz meza i Was nie mowie nawet synkowi. Nie chce zapeszac.Pozdrawiam. MILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Mila, gratulacje! Też już chciałabym zobaczyć te dwie kreski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila wspaniałe wieści!!! Gratuluję, nie zamartwiaj się :) Dbaj o siebie i maleństwo :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno zobaczysz w sumie wszystkie zobaczycie tylko wylozowac trzeba i to koniecznie. Ja nawet nie myslalam o tescie az do dzisiaj czyli 9 dni spoznienia. Rano jeszcze nie chcialam go robic dopiero niedawno mnie natchnelo. MILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje kochane jestescie :):):) mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
KasW91 Hej ja jestem z Krk :) chodzę do dok. Jarzębka Gość 321 Ja tak miałam w 2 ciążach że pobolewał mnie jajnik wszystko było ok. KlaudiaKaa w poprzednich ciążach w pierwszym cyklu się udawało, teraz staramy się 4 cykl ..... s992 Przykro mi :( ale dalej jesteśmy na tym samym etapie... Właśnie często jest tak że jak się czegoś chce to nic z tego nie wychodzi... a ile masz lat? iwonka Ty też się doczekasz swojego szkraba :) Viola999 Mi też bardzo marzy się córeczka... ale najważniejsze by zdrowe było. Jesteśmy w tym samy wieku :) Angelowa Ja się nie dziwie że panikujesz... po tylu przejściach ja z każdą piedrdołką szła bym do medyka. Będzie dobrze zobaczysz :* Jak mi się uda wreszcie zajść chce od razu jak to będzie tylko możliwe znać płeć. U mnie po staremu, zaczeliśmy kolejny cykl starań.... a Wy kochane chyba o mnie zapomniałyście ... :(:( bardzo chciałabym juz być w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Becik29 zobaczysz uda się ja też wierzę ze kiedyś zobaczę te dwie kreseczki. Ja czekam jeszcze 4 dni do @ ale pewnie przyjdzie. Ciężko jest wyluzować i nie myśleć jak się czegoś bardzo chce ale cóż może kiedyś kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becik kochanie nie zapomniałam o Tobie :):) miałam pisać co u Ciebie ,co u Pauli ...nic się dziewczyny nie odzywacie ...buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Becik nikt nie zapomnial :) ja dopiero od kilku sniw jestem bardziej aktywna na forum bo nie mialam forum :) bede miec w tym roku 24 lata. A jak u Ciebie wiesiolek? U mnie zadzialal w tym cyklu tak ze widac efekty:) chociaz się dzieje bo a tamtym cyklu bralam 4x dziennie po dwie tabletki na teraz biore 1x po dwie i sluz jest:) szczególnie jak ze tak powiem sie rozgrzeje ;) Mila gratulacje!!! Tak samo bym zrobiła na twoim miejscu ze narazie tylko maz wie :) jak zareagowal?:) Angelowa jak sie czujesz? :) Paula, Basiek, Kushina co i was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane czuję się wśród Was jak babcia hahaha same młode dziewczyny i ja ...niemal starsza pani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz oczywiscie jest bardzo szczesliwy ale on juz od kilku dni mi mowil ze napewno jestem w ciazy. Takze musial dodac "wiedzialem" a do tego jeszcze a nie mowilem co bardzo mnie drazni. Ja mialam wszystkie objawy @ nawet jak sie juz spozniala takze dziewczyny czekajcie i 3mam kciuki. MILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
MIla kochanie... GRATUUULUJĘ>> Normalnie cudo.... !!! uważaj teraz na siebie kochaniutka.. a raczej już teraz na Was:) Mamuśka;) Bercik no widzisz do czego to doszło chce się chce a tu lipa.. no ale mój dzielny mąż zaczął łykac kwa foliowy bo ponoc na płodność działa;) wiec musi celibat wytrzymać.... Ja czekam na dni płodne i działam:) Obym w lipcu zobaczyła dwie kreseczi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viiola999
Angelowa nie presadzaj jesteś taka sama jak MY:) staraczki:) z tym samym celem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Mila gratulacje!! Teraz to tylko duużo zdrówka życzę :* Mi chyba dziś się owulacja zaczela. No w każdym bądź razie śluz mi wygląda na owu. A tak pozatym to najlepsze jest to że teraz to jak patrze w kalendarz ile jeszcze do 10 lipca zostalo, to nie myśle o testowaniu tylko o wypłacie i urlopie hahaha :* Takze u mnie luuuz całkowity. Buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
O ja Mila w pierwszym cyklu się udało ????? Gratuluję:)! Mi.się wydaje ze jest 4 dni po ovu a ja dziwnie się czuję ale raczej to.podświadomość. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Klaudia a jak długie masz cykle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka ile masz lat jeżeli mogę zapytać :) Aleksandra jeżeli to dopiero 4dpo to faktycznie chyba Twoje nastawienie Cię wkręca ,na jakiekolwiek objawy po prostu za wcześnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Wiem że za wcześnie dlatego się nie nakręcam myślę że zawsze tak było ale to dopiero pierwszy cykl starań więc obserwuje swoje ciało stad wnioski :) poczekam cierpliwie do 3.07 i wtedy się okaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola999
No No kobietki przecież nie liczy się wiek jaki posiadamy ale na ile się czujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Zgodzę się w 100% z viola nie ważne ile mamy lat tylko jak się czujemy :) ja mam 30 i staram się o pierwsze dziecko i nic dziś nie wytrzymałam zrobiłam test no i negatywny a do @ jeszcze 2 dni no cóż może w następnym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcarolina29
Hey! Tez mam prawie 30 lat i zaczynamy starania o pierwsze dzieciątko. Niestety przed podjeciem decyzji o powiększeniu rodziny zdiagnozowano u mnie macie dwurożną. Mam nadzieje ze również sie uda szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×