Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość gośćcarolina29
U mnie do @ jeszcze 4 dni. Testów w tym miesiącu nie kupuje gdyż w ubiegłym mies przekroczyly mój budżet i wszystkie byly ujemne a potem @ gratuluje zaciążonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Carolina29 to jestesmy w tym samym wieku :) mam nadzieje ze Ci sie szybko uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jestesmy na tym samym etapie. U nas dopiero 2 cykl wiec nie ma sie czym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila, gratulacje! Cieszę się razem z Tobą :) A u mnie dopiero 9 dc. Na weekend jedziemy do Karpacza, więc mam nadzieję, że górskie powietrze dobrze wpłynie na magnetyzm między jajeczkiem i plemnikami :D Ps. Mam prawie 32 lata, nie mam dzieci, mam umowę o pracę na czas określony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Iwona ja mam 29-30 dniowe cykle. Dziś 15 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Pierwsze dziecko urodziłam gdy miałam 30 lat :) Dzisiaj syn chodzi już do szkoły, dobrze sobie radzi, codziennie uczy się nowych słów z holenderskiego ( chodzi do holend. szkoły). Fakt spędza w niej dużo czasu od 8.30 do 15 - 4x w tyg. i w środę od 8.30-12. Tutaj kobiety albo rodzą pierwsze dziecko bardzo młodo w wieku ok 19-20lat, później kariera (macierzyński trwa ok 2 miesięcy), drugie dziecko po 40 lub wcale, albo rodzą pierwsze dziecko po 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Cześć :) przyłączam się do tematu. Też dopiero rozpoczęliśmy starania, za 4 dni okaże się jak skutecznie. Mam 32 lata i to będzie nasze pierwsze dziecko :) trzymam za nas wszystkie kciuki! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! :) My też rozpoczęliśmy starania o pierwszą dzidzię i mam nadzieję, że się uda, miesiączkę mam dostać 1 lipca, oby nie przyszła! I życzę Wam też, aby się udało! :) Czy macie albo miałyście przed okresem objawy PMS, a okazało się, że miesiączka nie przyszła i byłyście w ciąży? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina29
U mnie tez 4 dni w niepewności wiec czekamy razem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
S992 u mnie wiesiołek też pomógł na śluz, tylko u mnie występują plamienia między 14 a 18 dc jak nie zajde do końca roku muszę iść to skonsultować. Bo te plamienia prawie rok już mam..... Mam nadzieje że wszystkie doczekamy sie 2 kreseczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Nowe staraczki WitamY:) Powiem wam, że ja w tym cyklu też nie kupuję testu.. co będzie bo ja tylko się nakręcam tym wszystkim niepotrzebnie... a kasa płynie...:) Wole na siebie wydać, by się zrelaksować... no u mnie lada dzień owu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe koleżanki :):):) Fajnie ,ze jest nas coraz więcej ,mam nadzieję,ze coraz,więcej doczeka się niebawem upragnionej fasolki :) Co do testów ,z własnego doświadczenia wiem ,ze nie warto ich robić przed terminem @ ...mogą pokazywać fałszywie ujemny bo będzie za wcześnie ...u nas druga kreseczka pojawiła się 3dni po terminie @ i to popołudniu ,wszystkie wcześniejsze łącznie z tym wykonanym z porannego moczu w tym dniu były negatywne . Powodzenia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Aleksandra u mnie w pierwszym cyklu starań tez bylo dużo "objawów ciazowych" ;) nasza podświadomość sama nam je wytwarza jesli czegos chcemy ;) W tamtym miesiacu wydalam kolo 100 zl na 2x testy owu i 2 ciążowe, masakra ;) jeden ciazowy mi zostal wiec jakby co będZie na ten cykl gdyby @ nie bylo :) coz, za ciekawosc trzEba płacić hehe :) U mnie dziwnie z temp. Mierze juz 3 cykl, pierwsze jest normalna 36,6 potem w okolicach plodnych jest 36,8-36,9 a dopiero potem za kilka dni 37-37,1. Nie ma tego przeskoku tylko powiedzmy stopniowo. A jak sie u was, mierzy któraś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie również jest stopniowo do 2-3 dni przed @. 2-3 przed @ spada np. 36,9 do 36,4 - tutaj jest widoczny przeskok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolina29
U mnie z temp jest tak ze po miesiączce 36.3 - 36.4 na obu 36.8 a na miesiączkę znowu spada u mnie nigdy nie wzrosła powyżej 37 może jak zaciaze to sie doczekam takiej temp ale ja ogólnie mam niskie temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dołączam do tematu. Pierwszy miesiąc starań o 2 dziecko, @ ma przyjść w niedzielę:) Oby nie przyszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina29
Magdawk a masz jakies dolegliwości jak przed @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
S992 wiem i staram sobie tłumaczyć że tak łatwo to nie jest i żeby się nie nakręcać ale wiesz jak jest :) ogólnie chyba mnie bierze jakąś grypa bo ciągle jestem zmęczona i słaba więc raczej nic z tego w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolina 29 boli mnie podbrzusze od paru dni, ale równie dobrze może boleć i na @ :). Przy pierwszej ciąży żadnych szczególnych oznak nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że przy staraniach o drugą dzidzię będę bardziej cierpliwa, niestety jestem tak samo niecierpliwa i najchętniej zrobiłabym już dzisiaj test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Ja też podświadomie widzę już tyle objawów, że mogłabym książkę napisać :P ale z drugiej strony, wszystko też wskazuje na okres. Pocieszam się jednak, że znam wiele kobiet w moim wieku, którym udało się za 1 razem ;) Ale w razie gdyby jednak nie - to jakie wspomagacze polecacie? Wyczytałam tu coś o wiesiołku - tabletki, herbatki, czy co przyjmujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Jeju wszystkie jednak kobiety są takie same:) Jak już podjełam decyzje od rugim dziecku i zaczeły się starania to wszystkie obajwy mam oprócz braku miesiączki ..:) Człowiek takie rzeczy potrafi sobie wmówić, że ho ho;) Ale laski wychodzę z założenia co ma być to będzie każda przezywa ciążę inaczej.. i każda do starania podchodzi inaczej.. ja sprawdzałam do tej pory testami, ale jak usłyszałam od gina wyyluzuj.. wiec teraz oprócz celibatu totalny luz.... Moj syn jedzie na miesieczne wakacje do babci to mam nadzieję, że coś wyjdzie ale bez parcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Siemanko! Faktycznie dziewczyny trzeba wyluzowac :-) ja nigdy temperatury nie mierzylm bo zwyczajnie nie eiem jak to się robi :-) poza tym mam w fomu tylko taki na odleglość do czoła, taki też się nada? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Martyna:) ja też nigdy nie mierzyłam sobie temp. zreszta organizm ludzki bywa nieprzewidywalny, zatem czeka się na tzw. " czuja":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Martyna, raczej się nie nada. Temp. trzeba mierzyć doustnie lub "dowcipnie", żeby dokładne wartości wychodziły - i to o stałej porze codziennie, od razu po przebudzeniu. Ja jeszcze nie mierzę, poczekam do drugiego cyklu ewentualnie. Z moich podświadomych dolegliwości już sama się nabijam :D ale też mam wrażenie, że oczywiście wcześniej ich nie doświadczałam przed okresem :P Chociaż doświadczone koleżanki mówią, że to jeszcze za wcześnie by było, bo zaczęło to się tak mniej-więcej 10 dni po owulacji: najpierw przeziębiony pęcherz, później podwyższona temperatura i senność, a od 2 dni bywa mi niedobrze i wydaje mi się, że wszystko śmierdzi i co jakiś czas ciągnie mnie w brzuchu. Teraz jestem opuchnięta i mam powiększone piersi - ale to jak na okres, więc się nie liczy :) A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Dziewczyny ja w tamtym mies miałam wszystkie możliwe objawy łącznie z bólem pachwiny i bulgotaniem w brzuchu hehe tylko ze przyszla @ w tym miesiącu wyluzowalam dokucza mi kucie w jajniku i bol podbrzusza ale w tamtym mies tez to przechodziłam tylko teraz te dolegliwości jak by lagodniejsze czekamy do niedzieli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Angelowa dalas mi jeszcze nadzieje ze moze za szybko ale coz zobaczymy co bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Dzięki za odpowiedzi! Mąż mi ciągle mówi, że ten miesiąc będzie nasz i mam się nie przejmować. Kazał mi się dobrze odżywiać i dbać o siebie także trochę mam przerąbane hihi :-) zobaczycie, niedługo będziemy rozmawiać o porodzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×