Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość KlaudiaKaa
Ja mam 27 lat i rok po ślubie! Oj ile ja już się nasłuchalam pytań typu: kiedy dziecko? I ty jeszcze nie w ciąży? A planujecie cos?etc. A w rodzinie męża to już wogole wszyscy czekają na moją ciążę haha. Teraz to już mnie śmieszy ale na początku było to bardzo irytujące. Także każda z nas ma swój czas. I nie ma co patrzeć na wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagodowomalinowa uważam ze jesli jesteście gotowi to jak najbardziej dobry wiek, czasem lepiej wcześniej. Niż za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Angelowa daj znać jak twój maluszek się ma trzask kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Miało być trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek nie świadczy o naszej dojrzałości, jeśli czujesz, że to ten moment i myślisz o tym na poważnie, o założeniu rodziny i się poświęceniu dla niej, to można powiedzieć, że to już ten etap, jest wiele matek, które mają po 30, 40 lat i nie są jeszcze dojrzałe, a są też dwudziestolatki, które są dojrzalsze :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Jagodowomalinowa również uważam ze twój wiek jest dobry na macierzyństwo jesli oboje jesteście gotowi to nie ma na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasW91
jagodowomalinowa ja też mam 25 lat, mąż ma 28 i wcale nie uważam, żeby to było za wcześnie. Podobno to najlepszy wiek :-) zawsze chciałam urodzić dziecko mając 25, ale już mi się to nie uda, bo jestem ze stycznia :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Jagodowomalinowa witamy :) też uważam podobnie jak koleżanki ze to odpowiedni czas Ja żałuję że tyle czekałam zawsze coś i nie myślałam że aż tyle trzeba będzie się starać więc bierz się kochana do roboty i owocnej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Klaudia to cykle mamy tak samo długie z tym ze u mnie dzis 19 dzien cyklu. Witam nowe staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja po wizycie ,moja fasolka to najsliczniejsza fasolka na tej planecie :)całe 19mm szczęścia :):)termin 26.01.2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Martyna polecam olej z wiesiolka w tabletach. Ja biorę drugi cykl i powiem ze zrobil dobra robote bo po tabl anty mie mialam wogole sluZu i tu mogl by mój problem. Tylko bierZE sie je od 1 dc do owulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Angelowa super ze wszystko dobrze :) bardzo się cieszę dbaj o siebie i maluszka i pisz jak się czujecie. Zazdroszczę Ci też bym chciała nosić maleństwo pod serduchem oj trzeba czekać. A dziewczyny na ile dni przed @ macie jakieś objawy bo ja np przed samą @ boli brzuch tak specyficznie i za godz dwie jest a tak wcześniej to nic szczególnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Angelowa gratuluję:-)a który to tydzień?Masz jakieś dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Angelowa - gratulacje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Angelowa super gratulacje :) piękny początek roku będziesz miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Angelowa gratulacje ! :-) pewnie dopiero poczatek co? S992 olej z wiesiolka to slyszalam, a nie boisz sie, ze moze on cos zaszkodzic? Czytalam wlasnie o tym, zeby brac do owulacji, bo potem moze powodowac skurcze macicy. Ale jakos tak sie obawiam troche tego, jakos tak to groznie brzmi.. Ale za tydzien w czwartek mam wizyte i zapytam wtedy mojej lekarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Martyna jesli się go bierze do owulacji to nie powinien zaszkodzic tylko pomoc :) ja dzis biorę ostatni dzien bo jestem w 14 dc wiec to okolice owu :) Angelowa oby tak dalej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Też słyszałam ze wiesiolka należy brać tylko do owulacji bo powoduje skurcze a już od kilku osób które się starały to słyszałam więc może faktycznie coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Jagodowomalinowa to my chyba w podibnym czasie bedziemy mialy @, ja teraz wlasnie koncze i kolejna 15 lipca (cykle 26 dniowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gosc2605 dlugo sie starasz o maluszka? Ile dni trwają twoje cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Caroline ja od początku roku cykle mam tak 29- 30 dniowe I teraz właśnie czekam albo i nie na @ A Ty długie masz cykle? Ja już 30 lat wiec nie chciałam czekać rok czasu ze staraniami więc poszła zrobic badania i trochę muszę pewne rzeczy uregulować mam leki i czekam na efekty. Najgorsze jest to ze niby staram się nie myśleć o tym ale ciężko jak wokół wszyscy w rodzinie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gosc2605 ja mam cykle 32-35 dni . U ciebie pól roku staran u nas 2 cykl . Ja bym juz panikowala narazie staram sie wyluzować ale o tym sie nie da myśleć jak dookola same noworodki . Ja mam ogólnie bolesne miesiączki na śluz nie narzekam i wydaje mi sie ze ovu wystepuje tylko ta macica dwurozna mnie martwi.... Ale jestem dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochane ,dziś realnie się wzruszyłam :) Gość puma to ok 8-9 tyg ,dolegliwości ...mhm...niech pomyślę ...na pewno jestem bardziej senna i szybciej się mecze ,poza tym przeprosiłam się z wkładkami ,ponieważ dosłownie zalewa mnie mleczny śluz ...czasem mnie zamdli co dziwne wieczorem nie rano ...i chyba tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Jagodowomalinowa ja też mam 25 lat i uważam, że to idealny wiek na ciążę dlatego to nasz pierwszy cykl starań czekamy na owoce aczkolwiek nie nastawia się na powodzenie od razu (zwłaszcza że chyba będę chora, senność zmęczenie, ogólne rozbicie jak na grypę:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra9125 opisane objawy wcale nie muszą oznaczać grypy :) tylko fasolkę :) Organizm niektórych kobiet właśnie tak reaguje na ciążę. Życzę tobie tego :) Angelowa, wspaniała wiadomość. Dbaj o siebie i swojego Maluszka, niech zdrowo rośnie. Wszystkie nowe dziewczyny witam serdecznie. Trochę nas już tu jest. Oby wszystkie otrzymały 2 kreski na teście w najbliższym terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Caroline czytałam o macicy dwuroznej i dziewczyny zachodzą w ciaze więc spokojnie napewno Ci się uda :) Ty chociaż sluz masz bo u mnie z tym kiepsko brałam wiesiolka piłam siemię lniane i nic teraz pije od czasu do czasu sok z marchewki i jabłka I zobaczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Hey dziewczyny czekające. Na nieprzyjscie @ jak u was mierzycie temp przed @ ja mierze i wlanie u mnie spadek 36.3 . Gość 2605 przesledzilam wszystkie możliwe forum na ten temat ale i tak sie bardziej zapamietuje ze mniej przyjemne historie ale zobaczymy co czas pokaze jestem dobrej myśli ze wada jest nie wielka 4 lata temu miałam usuwanego polipa laparoskopowo i nikt nic nie zauważył wiec czekamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mierzę jak na razie temki ani nie badam śluzu i nie używam testu owulacyjnego, jeśli się nie uda przez kilka cykli, to zacznę wyliczać pewnie :) mój chłopak mówi Co ma być to będzie, ale ja bardziej bym chyba chciała żeby się udało od razu :) noo zobaczymy za jakieś 8 dni, tylko że na razie nie zauważyłam objawów ciążowych, a czekam na nie jak na zbawienie, żeby chociaż jakiś cień hehe, chyba powinnam wyluzować :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Ja mierze temp ale nie wiem czy ona dokonca jest miarodajna poniewaz mierze w ustach a czesto sie budze chodze do toalety ale dzis mialam lekki spadek i pewnie tez za chwile bedzie @ juz zamowilam termometr i od przyszlego cyklu zmienie miejsce mierzenia zobaczymy, u mnie ze sluzem jest bardzo slabo testy owulacyjne roznie wychodza ostatnio byla slaba kreseczka a na monitoringu byl pecherzek piekny wiec z tymi testami jest roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×