Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość S992
Gosciu ja nie pale, na solarium nie chodzę ale piwko lubie wypic:) przez pierwsze 3 cykle staran od owulacji nie pilam alkoholu wogole ale dziewczyny na forum uświadomiły mnie ze jedno piwko czy toast to strasznego bo nie ma jeszcze łożyska wiec maleństwo od nas nic nie pobiera wiec mu niw zaszkodzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
U nas wyglada to tak ze ja nie pale nie pije, maz z reszta tez. Ale jeśli by sie zdarzyło jakies wesele czy cos takiego to kieliszek na pewno nie zaszkodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Dziewczyny co to moze być ? Byłam w toalecie i znowu miałam śluz taki jak płodny a dzis 20dc (cykle mam 29dniowe) a około 14 dc czułam jajniki i tez miałam ten śluz pomóżcie bo ja juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Dzięki dziewczyny na pocieszenie i faktycznie może trzebz wyluzować trochę no nic trzeba wziąść się garść. Tak jak powiedziała Iwonka najgorsze to te rozczarowanie no ale nic pierwszy szok minął i nie ma co tracić nadzieji :) jak chodzi o używki to ja nie palę ale od czasu do czasu lampkę wnika wypije za tą maz pali i nie umie rzucić ojjj. Iwonka ja Ci nie pomogę ze sluzem bo u mnie słabo, ale ja na Twoim miejscu bym jeszcze działała z mezem bo nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Iwonka bardzo możliwe że owu Ci się przesunela, najlepiej to dzialajcie dalej czasem tak jest ze organizm przymierza się do owulacji, a coś idzie nie tak i do owu nie dochodzi więc za kilka dni podejmuje następna próbę, co za tym idzie wydłuża się cykl... U mnie dziś termin @, ale jeszcze jej nie widać za to brzuch boli... Jak tylko się pojawi to lecę po castagnus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też od tego cyklu biorę castagnus, mam nadzieję, że obniży mi prolaktynę, bo ostatnimi czasy miałam ją w górnej granicy normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka wzięłabym to za dobry znak ,u mnie też takie cuda się działy w szczęśliwym cyklu ,dokładnie jak piszesz nawet myślałam że ovu się przesunęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
A ja raczej juz po owulacji i dzis dwa razy czułam bol w jajnikach. Patrzac na poprzedni cykl to w tym czasie mialam szyjke nisko a teraz mam dość dosc wysoko. Oby to byl dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
S992 który to juz twój cykl staran? Hmm oby byl owocny to starania o pierwsze dzieciątko? Ja za pomocą szyjki jeszcze sie nie obserwowałam ale chyba po @ spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Ja też mam w tym miesiącu wyjątkowo wysoko szyjke, a dziś mam termin @ także ja już tej szyjki nie kumam.. W poprzednim cyklu była mega nisko i @ Przyszła standardowo, w ciąży nie jestem bo beta negatywna, więc moim zdaniem szyjka nie jest żadnym wyznacznikiem... Przynajmniej w moim przypadku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Caroline to moj 4 cykl o pierwszego bobasa :) Paula ja np szyjke w dniach plodnych mialam nizej niz dzis a powinna byc wysoko. Ale porównuje do danego dnia cyklu z poprzednich miesiecy bo mam fajna apke i codzien sobie pisze i w tym cyklu jest troche innaczej. Pomalu zaczynam poznawac moje cialo i idzie mi coraz lepej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Ja też całkowicie mam inaczej niż w poprzednim cyklu, a jednak ciąży nie ma, każdy cykl inny u mnie... Brzuch boli, do pracy na popoludnie, upadnie dziś ją nie wiem jak ja przeżyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
To prawda ze kazdy cykl jest inny u mnie tez bylo kilka rzeczy ktorych wczesniej nie bylo.juz umowilam sie do gin. Na monitoring kolejnego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina29
Paula 24 bylas na becie? Mierzenie temperatury w pochwie z rana tez jest wiarygodne i nic nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka30
Witajcie :) u mnie dolegliwosci coraz wieksze. Od samej owulacji bol piersi z dnia na dzien coraz silniejszy. Bola dzien i noc. Bol podbrzusza a od wczoraj coraz wiecej sluzu wodnisto-mlecznego. Zaczynam testowac w poniedzialek testem o czulosci 10. Mialam wybrac sie na bete ale pozostane przy testach. 2 ciaze wykryly wiec trzecia jak bedzie pewnie tez ;) pozdrawiam milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Byłam na becie w środę był to 29 dzień cyklu, do mierzenia to ja się nie nadaje, hehe już raz się w to bawiłam ale w tym akurat jestem nie systematyczna, a to trzeba robić codziennie i to o tej samej godzinie zaraz po przebudzeniu do tego mam pracę zmianowa więc ten sposób akurat odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula jak jest beta chyba od 5iu to wtedy ciaza, ty mialas kolo 2och wiec moze bardzo bardzo wczesna ciaza, moze owulacja sie przesunela.. Moze warto powtorzyc badanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Paula 24 ale nawet po przebudzeniu w dzien spodziewanej miesiączki możesz zmierzyć ja tez póki co nie mierze ważne aby rano i po przebudzeniu ja sie wczoraj obudziłam z bólem odrazu za term a tu taka temp 36.3 czyli niska a przed obiadem @ zawitala . Ile masz lat 24 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Uważasz że beta w 11 dpo nie wykazałaby ciąży? Poza tym nie miałam 2 tylko mniej niż dwa, na kafeterii nie da się dodawać znaków mniejszości.... Czyli ewidentnie pisze ze poniżej 5 kobiety poza ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Tak skończone 24,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej u mnie szyjka tez nie jest żadnym wyznacznikiem. Postanowiliśmy dzis działać jeszcze z mężem przez ten wczorajszy śluz, akurat była dzis możliwość bo mamy dzis winę od pracy a tak to sie mijamy. Dzis 21 dzien cyklu za 8 dni @ wiec zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Miało być wolne od pracy *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula kochana beta czy jakiekolwiek inne badanie wskazuje tylko i wyłącznie na to czy w chwili wykonywania tego badania doszło do zagniezdzenia zarodka czy też nie ,co nie oznacza ,że np.dzień później do takiego zagniezdzenia nie dojdzie Czytałam o przypadkach ,gdzie dziewczyny miały ujemne bete a dzień później sikaniec wyszedł pozytywny ,także póki @ brak jest nadzieja :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Paula moze w takim razie powtórz betę :) trzymam mocno kciuki za was dziewczyny. Kiedy testujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Ja mam @ mieć 7 lipca. Ale testuje 9 albo 10 lipca oczywiście jak @ nie bedzie. I do 9 nie kupuje żadnych testów w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Ja tez nie kupuje staram sie omijać sklepy z testami szerokim łukiem. U mnie ma być @ 3 lipca póki co nic mnie nie boli nawet piersi, tylko wczoraj ten śluz jakby znowu płodny a u Ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Nie wydaje mi się jednak w 11 dpo powinna już wyjść beta chociaż minimalna... Pewnie jutro pojawi się @ w poprzednim cyklu też spóźnila się 1 dzień,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Iwona u mnie tez dziwne bo piersi bardzo zawsze mnie bolały a teraz narazie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
S992 No ja tez piersi nic a nic jeszcze nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Iwona to będziemy testować razem jak dobrze pójdzie i @ trzeciego nam się spóźni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×