Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość michalina92
U nas dzisiaj tak srednio. taki wiaterek zimny i tak na deszcz jakby sie zbiera.a ja @ od dwoch dni.chyba chce zeby minely te 2 miesiace i dzialac dalej tzn poiwtorka badania nasienia meza i test hba na dojrzalosc plemnikow i inseminacja a nie takie czekanie na niewiadomo co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie lubię poniedziałków, ze względu na wolne niedziele w poniedziałek mam zawsze depresję"powolną/ poniedzielną" ;) Lerka, mam córkę z pierwszego związku, mąż jeszcze dzieci nie ma.. Owulacja przyszła dziś, szkoda, że od jutra anstynencja przed badaniem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
Ale macie jeszcze dziś także działajcie :)powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cicho od kilku dni?? ;) Jestem po badaniu czystości, wynik za 7 dni, mam też wyniki FSH( 8,15), Lh(14,20),CA-125(23,80),TSH(2,0500),Prolaktyna(15,2)- robione w 6 dc. Jesteście w stanie to zinterpretować? Wg mnie to już byłam w fazie owulacyjnej, czyli już wtedy zaczęły się moje dni płodne?? Poza tym czystość robiła mi położna- niesamowita kobieta. Chwilę porozmawiałyśmy, tak szczerze, powiedziała, że skoro jesteśmy zdrowi to powinniśmy przede wszystkim odpuścić, podejść na spokojnie, zrelaksować się, kochać się kiedy tylko chcemy, nie liczyć dni, że przydałby się wyjazd, taki zupełnie na luzie, no i zminimalizować stres.. Z tymi dwoma to nie tak łatwo kiedy pracuje się w handlu, a urlop mam nadzieję dostać w sierpniu.. Dziś wolne, chyba wpadnę w wir porządków, trochę odreaguję;)a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Ma racje kobieta z tym odpuszczeniem, ale nam to ciezko przychodzi,gdy instynkt macierzynski jest taki silny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina, no dokładnie.. A najgorsze, że przez to ogromne pragnienie wcale nie pomagamy.. Straszne.. Dobrze, że chociaż tutaj możemy trochę się wygadać z tego co czujemy, bo w domu bym ciągle mogła o tym mówić.. A ile można słuchać na jeden temat..? Tylko nam się to jeszcze nie znudziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Femme11
Hej, tez robiłam badania LH FSH TSH estradiol i wolny testosteron ale mi lekarz kazał zrobic badania w 2 d. Szlag mnie trafia juz ostatnio bo akurat miałam transfuzje czerwonych krwinek i tak na prawdę teraz badania które bede robić to troche bedą jakby nie moje :( tez staram sie od grudnia i niby wszystko ok a dalej nic :( jestem juz mama ale teraz zaczynam sie zastanawiać czy to nie problem zdrowotny drugiej osoby. Lekarz stwierdził ze jeśli w pol roku nic nie bedzie to jak to ładnie powiedział cos sie wymyśli. Teraz tez miała przyjść wczoraj @ i nic a czuje ze bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Femme, to może poczekaj z badaniami jeszcze troszkę? Albo zapytaj lekarza czy ma to wpływ na Twoje wyniki. A mąż robił badania? Mój robił i nie są najgorsze, więc teraz spróbuję nie myśleć o tym tak bardzo, a może wtedy się uda.. W tym miesiącu nadziei to już w ogóle sobie nie robię, bo w dni płodne NIC nie mogliśmy zrobić.. W sumie wcześniej kochaliśmy się często ale to za mało.. Tym bardziej teraz nastawiam się na HSG.. Bardzo boję się igieł, zabiegów, badań też.. Nawet dzisiejszego.. No taka już jestem panikara.. Więc mam jakieś dwa tygodnie na przygotowanie psychiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosunek poziomu LH do poziomu FSH powinien oscylować około 1. Mniejszy może świadczyć o niewydolności przysadki, a wyższy o zespole policystycznych jajników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
czyli tez chodzi o drugie dziecko? A ile ma dziecko i ile Wy macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
jak ja bym chciała umieć tak odpuścić. powiem wam dziewczyny,ze mnie już strasznie męczy to jeżdżenie po lekarzach brania tych cholernych leków i liczenie w kółko tych dni.... żołądek już mi wysiada od tych leków, od 4 dni mam uczucie jakby mi ktoś położył cegłe na żołądek. jestem po wycięciu pęcherzyka żółciowego i tym bardziej powinnam uważać z przyjmowaniem tabletek. powiedziałam sobie,ze poczekam do tego zabiegu i chyba odpuszczam z tymi cyklami stymulowanymi,bo zanim zejdą w tą ciążę (jeśli zajdę)to szybciej wykoncze sobie zoladek :( też cieszę się,ze możemy sobie tutaj się wyżalìc wiedząc że żadna z nas nie będzie nikogo wytykać palcami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
chyba znowu sie zablokowalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
zacielo sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
co myslicie o tym-brazowe a nawet czarne plamienia i bol podbrzusza zaraz po okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SISSIfromVIENNA
6 m-cy nie mogliśmy zajść. Okazało się że za często się kochalismy w dni płodne (codziennie) i plywaki były za słabe. Zmniejszylismy częstotliwość i po puerwszym miesiacu nowej taktyki jestem w 5tc. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej witam wszytskich;) my z mężem staramy się długo parę lat zmieniliśmy ostatnio lekarza potwierdzoną owulację miała w 14 dniu cyklu więc wieliśmy się do dzieła wprowadził i duphaston i Boomergan , wczoraj był 23 dc miałam plamienie różowe cały czas mi jakos słabo i niedobrze ( nie wiem może to psychika bo to za wczesnie ) temperatura poszła do góry ale własnie od wczoraj ... tak chciałabym żeby się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) my z mężem sytaramy się już 3 długie lata ... bezsliność ostatnio zmieniliśmy lekarza, biore duphaston i boomergan potwierdzona owulacja w 14 dc więc działaliśmy z mężem , wczoraj 23 dc plamienie różowa plama na papierze , dzisiaj podniesiona tempka , od paru dni niedobrze mi żle się czuje wiem ze to za wczesnie .. chociaż tak bardzo chciałabym zobaczyc te 2 kreseczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Witamy:)kazda z Nas by chciala to ujrzec. a kliklam w ten link na ovu ale nic nie wyszukuje tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2014
RudaM nie moge wejsc w link ktory wkleiłaś, wyswietla mi się "Przepraszamy, nie znaleźliśmy strony, której poszukujesz..." W piątek robiłam wynik progesteronu! Wkoncu osiągnęłam 20,41:):):):) tak się cieszę. Chociaż coś pozytywnego w tym temacie. Oczywiście już zaczęły mi się wszystkie możliwe objawy na @, ale i tak ciesze sie ze chociaz to mi sie poprawiło. @ mam dostać w sobotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaM
Lerka, musisz go skopiować i to co zrobiło się po przecinku też :) czekamy na Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Czekamy lerka na linka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Mam 37 lat. Mamy jedną córkę 11-letnią. No i teraz kiedy mamy pewną pracę, mieszkanie zdecydowaliśmy się na drugie dziecko. No i w tym właśnie problem staramy się dokładnie od listopada 2016 no i nic :( Zdrowo się odżywiamy, często uprawiamy sex, w różnych pozycjach. Ostatnio nawet ,, zaliczyliśmy'' stół kuchenny, no i nic. U lekarza byłam jest wszystko ok. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Zmiana lekarza? albo w te dni plodne raz sie kochac pare dni przed owulacja. juz 2 razy widzialam takie rady od kobiet na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starączka
Witam Panie;) jestem Tu i Nowa i mam podobny problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starączka
My również staramy się z Mężem o Dzidziusia i nic.. od listopada 2016 po dziś. Od 3miesiecy biorę kwas foliowy i żyje nadzieja ze się uda. W tym cyklu mam dość dziwna sytuacje. Oczywiście cykle regularne 28 dni, owu w 14 dniu dość odczuwalna- współżycie regularne. Za tydzień mam dostać @ , ale - 2 dni po dniach plodnych bardzo zaczęło mnie boleć podbrzusze, nogi w pachwinach i kręgosłup takie promieniowanie . Zaczęłam mieć silne gazy, wrażliwe piersi i dziwny apetet na zmianę z jego brakiem. Ból ustąpił po 3 dniach i znów się pojawił. Zmienny humor na zmianę śmiech i płacz. Do @ jeszcze tydzień a takie bóle miałam co najwyżej 2 dni przed @. Tak bym chciała zobaczyć już te dwie kreseczki. Czy Któraś z Was tak miała? Podzdrowiam Wszystkie starajac e się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staraczka to mogą być objawy urojone myślisz o ciąży i dlatego tak się dzieje ,powiem ci ja tak miałam a wciazy nie byłam łącznie z mdłościami wiec psychika ma znaczenie bo skupiasz się na tym trzeba odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczynam staranie od maja,nie teraz bo nie chcę aby dziecko urodziło się w końcówce roku.. Dlatego jeśli zajdę w maju ,urodzę dziecko pod koniec stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starączka
Tak też mi się wydaje, ale nad psychika tak ciężko zapanować. Chęć posiadania Dziecka jest tak silna ze ciężko nad tym zapanować. Dziś byłam odwiedzić siostrę wczoraj wróciła ze szpitala i jak wzięłam Dzidzie na ręce to zaczęłam płakać. Tak bardzo bym już chciała, ale jakoś nam nie wychodzi a robiłam badania i jestem zdrowa. Te objawy są tak odczuwalne a wcześniej nigdy tak nie miałam. Co mnie bardzo zdziwiło. A Tobie się udało ? Cieszę się że ktoś miał takie objawy podobne do moich i mnie wesprze chociaż słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×