Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość lerka2016
a boli Cie jakoś brzuch? powinnaś zrobić tą bete to będziesz pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej mnie bolal ze musialam wziasc nospe a dzisiaj z rana mialam taki ucisk ciezkosci w podbrzuszu i lekko pobolewaja mnie piersi ale przewaznie ma tak przed @ i czasami mnie tam gdzies zakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj rano poczulam przez kilka minut taki ucisk ciezkosci i czasami mnie tam ukuje raz z prawej raz z lewej strony. ostatnio mnie bolal ze musialam wziasc nospe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
nie musisz przepraszac za to co piszesz:P "jestem czlowiekiem i nic co ludzkie nie jest mi obce" i poprostu piszesz swoje objawy wiec spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
gdzies czytalam ze gazy moga wystepowac w bardzo wczesnej ciąży,ale ja miewam je w każdym miesiącu właśnie przed @. I wiem też ze na początku ciąży podbrzusze boli tak jakby ktoś ściągał w dół. to niby w wyniku obniżania się macicy. zrób test za dwa dni,albo idź na betę. ona zawsze szybciej pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wlasnie wczesniej tak nie mialam i to mnie zastanawia rzadko pije cos gazowanego wiec mnie to troche nie pokoi zrobie test w piatek i dziekuje za twoje odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko1122
Jak w piatek nic nie wyjdzie to bede musiala umowic sie do gin bo to mnie przerasta he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lerka2016 robiłam drożność jajowodów ale nie laparoskopowo tylkoHSSG I HyCoSy czy coś takiego. Tak się to przynajmniej profesjonalnie nazywało :-) Gość Olla 35 To są starania o moją pierwszą ciążę. Wcześniej z różnych względów nie było to możliwe. Teraz w końcu od jakiegoś czasu już bardzo chcemy, ale dzieciątko coś zwleka. Jestem mimo mojego wieku bardzo pozytywnie nastawiona i wierzę że dzieciaczek będzie. Tylko chciałabym go juuużżżż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość olla35 a progesteron robiłam dokładnie 25 dnia cyklu. Po owulacji bo byłam właśnie wtedy na monitoringu i lekarz potwierdził, że nie ma już pęcherzyka który był tydzień wcześniej. I kazał mi robić od razu ten progesteron żeby potwierdzić owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
Daj znać jaki wynik :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość olla35
dziewczyny w którym dniu wy testujecie najwcześniej, ja teraz jestem na początku cyklu ale jak myślicie że 10 dni po owulacji już można test zrobić sikany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
a ja znowu nie widzę wpisów;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dołączam do Was! Z mężem staramy się o dzidziusia od 6 miesięcy, na razie brak efektów. Cóż, robim co możem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dołączam do Was! Z mężem staramy się o dzidziusia od 6 miesięcy, na razie brak efektów. Cóż, robim co możem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
Słoneczko1122 jak tam u Ciebie? test robiłaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość olla35
magdalena a jak ci wyszedł progesteron? i po jakim czasie poszłaś na sonohsg tzn po ilu miesiącach starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość olla35
magdalena35 wysoki poziom progesteronu może swiadczyć np. o ciąży a kiedy teraz testujesz? dawno temu robiłaś progesteron? ja się wybieram w tym cyklu ale mam początek więc jeszcze trochę musze poczekać na to badanie- my też stramy się o pierwsze mam 35 lat w tym roku w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
Czy sprawdzanie drożności metodą "HSSG I HyCoSy" jest bardzo bolesne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość olla35
podobno jest bolesne i jak czytałam o tej metodzie to ja na razie się boje to robić a ty lerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
moja kolezanka miała dwa razy sprawdzaną drożność i właśnie pierwszy raz miała ta metoda.powiedziała,ze więcej nigdy,bo strasznie bolało.nawet mój ginekolog raczej namawia mnie na laparoskop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość olla35
lerka a na czym ta metoda polega laparo...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olla35 badanie HSSG I HyCoSy miałam gdzieś tak po roku starań ale to też ze względu na wiek - mam 35 lat i chcę wiedzieć na czym stoję. Progesteron miałam taki wysoki w 25 dc (wynik 26,03 ng/ml). Ale to niestety nie jest ciąża bo dostałam miesiączkę ;-( Tak więc cykl zaczynam od nowa. W sumie to dobrze że wraz z każdym niepowodzeniem od razu ratuje nas nadzieja nowego cyklu. Ale czasem to czekanie naprawdę bywa już uciążliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lerka2016 Badanie HSSG I HyCoSy dla mnie naprawdę było ok. Oczywiście trochę bolało ale był to ból do zniesienia przypominający ból miesiączkowy. Naprawdę dla mnie nie było to zbyt bolesne badanie. Natomiast u mnie jajowody okazały się drożne. Wiem, że badanie bywa bolesne gdy coś jest nie tak i jajowody nie są drożne. Ale wówczas lekarz zawsze może zakończyć badanie i wtedy już zostaje laparoskopia. Ja nie chciałam laparoskopii bo to jest już normalna operacja i duża ingerencja w ciało, ale czasem nie ma innego wyjścia. Laparoskopia daje najwięcej informacji i pod tym względem jest lepsza od HSSG I HyCoSy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałabym, żeby to nasze forum okazało się takim szczęśliwym forum... i żeby każda za nas doczekała się w końcu tych 2 kreseczek :-) Lekarz mi też mówił ostatnio że dużo zależy od psychiki. Im bardziej się napinamy i im bardziej chcemy tym gorzej dla nas. Najlepiej jak dzidziuś pojawia się przy okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej robilam test ale nic w poniedzialek ide do gin bo okresu nadal nie mam. :/ a moze moglaby mi ktoras powiedziec jak wyglada szyjka macicy w ciazy badacie sobie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość olla35
magdalena 35 ja chyba też pomyśle o tym hsg bo mam 35 lat i czasu już nie wiele, a ty bierzesz inv pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×