Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żona 48

Cuckold oczami kobiety

Polecane posty

Gość Żona 48

Mąż chce abym pozwoliła innemu facetowi aby mnie bzykał.Wprawdzie jest to podniecająca propozycja ale nie wiem co robić. Jak myślicie czy pozwolić innemu aby bzykał mnie przy mężu? Jak to było u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pragne wylizac zone po tym jak dala innemu. Taki juz wariat jestem... :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwstwo, lizać spermę innego faceta? stary, ty chory na głowę jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego zaraz sperme? w gumce niech ją bzyknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masa ludzi tak się bawi ! nie bój żaby kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masa facetów liże spermę cudzych? masowe obrzydliwstwo :( i zboczenie chyba jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby podstawiać żonę innemu facetowi trzeba mieć niepokolei w głowie. ale takie czasy i durnów nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbiornik.pl proszę założyć sobie konto i zobaczyć jak się rodacy bawią i starzy i młodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy to filmiki robione pod publikę świadczą o wszystkich? idiotów nie brakuje i to oni kręcą takie filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boisz się że dojrzysz tam kogoś z twojej porządnej katolickiej rodzinki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szoruj cieciu, młotek jesteś i tyle. sram na takie portale i na ciebie też, konibijco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoi starzy też tam są ciulu nie myty , mamuśka zdrowa dupa widzę jest zaraz do niej napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź lekcje odrabiać łachu niemyty, zamiast sie p****lami podniecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już niedługo będę w twojej matce buszował sobie a ty jedynie możesz filmik zobaczyć z tej imprezki śmieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd jesteście? Jakie Ty osobiście masz podejście do propozycji męża? Jeżeli będziesz chciała o tym porozmawiać to napisz na mojego maila. Mam doświadczenie w cuckold. Służę radą. Pozdrawiam! Mój mail Jroodg@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do cuckold trzeba dojrzec, zwlaszcza bedac malzenstwem. I mnie jako faceta po 40 corazcbardziej kreci taka mysl. I sadze, ze to o uczuciu swiadczy i otwartosci duzej. No ale zona musi chciec jeszcze i lubic sie bzykac. Moze jakies malzenstwo z wroclawia mysli podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam takie przeżycie podnieca nie niesamowite do samego skończenia stosunków bo miałam z dwoma facetami i mężem. Bez obecności męża to zwykła zdrada. Najwięcej przeżywałam gdy zobaczyłam że oboje mają dużo większe k***ski od męża czy dam radę bo może boleć. Ale podniecenie i ciekawość zwyciężyła. Mąż był aż cały czerwony gdy jęczałam głośno podczas seksu. Cały czas mnie tulił do siebie podczas stosunków i dlatego czułam się pewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,sadze, ze to o uczuciu swiadczy '' ha ha ha raczej o chuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego patologia? Skoro w naszym związku się polepszył seks z mężem jest wstanie dłużej odbywać stosunek i długa gra wstępna na którą mąż kiedyś nie zwracał uwagi. Gdy nie krzywdzi się partnera czy partnerki wręcz przeciwnie wpływa pozytywnie na ich relacje i zwiększa zadość o partnerkę to piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jest ale chyba nie z zona, lepiej z kochanką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwierzęta, ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś na urlopie w gospodarstwie agroturystycznym bzykałem kozę - niezapomniane przeżycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzeta nie robią cuckoldu. To tylko domena ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włączę się jestem chłopakiem i jednego nie mogę pojąć dlaczego bardzo kochająca się para pragnie seksu z obcym chłopakiem w trójkącie. Zgłosiłem się na ogłoszenie pary do trójkąta. Wiadomo wcześniej spotkanie przy kawie spasowałem im i zaproponowali zbliżenie w najbliższą sobotę. Ja postawiłem warunek u mnie w mieszkaniu i się zgodzili. Co mnie zdziwiło wielkie uczucie tej pary do siebie. Do kawiarni przyszli trzymając się za rączkę. Gdy do mnie przyszli również trzymali się za rączki i gdy mi przekazywał dziewczynę namiętnie się całowali. Podczas seksu trzymał się za rączki gdzie chłopak czasami ja całował w usta. Po moim wtrysku bez gumy poprosiła o członka do ust by go postać. Po tym jak go postawiła na baczność poprosili oboje o powtórkę gdzie się namiętnie całował oczywiście dziewczyna miała w ustach resztki mojej spermy. Po skończonym drugim stosunku przytulił dziewczynę i pocałował. Chłopak nie odbywał stosunku z dziewczyną. Gdy wychodzili powiedzieli że chodziło o zwykłe zapłodnienie bo nie chcieli się upadła po klinikach. Jest to drogie i upa karzą jąć zapłodnienie a ty to zrobiłeś bez upokorzeń. Zatkało mnie i powiedziałem że cieszę się że mogłem pomóc i gdyby coś możemy powtórzyć oczywiście we trójkę. Poczekamy i gdy będzie potrzeba skorzystamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie uczucie i miłość wzajemna nie musi wykluczać seksu w trójkącie z kochankiem czy przy wymianie partnerów .Bardzo się z mężem kochamy i rozumiem gdybym robiła to bez jego obecności a nawet za jego wiedzą bez niego uważam za ohydną zdradę. Jako pierwszy był trójkąt z kochankiem teraz wymiana partnerów również z jego dziewczyną. Pierwszy raz wysłała go na zwiady. Teraz chętnie się z nami spotyka na wymianie partnerów i nie tylko bo towarzysko czasami nawet nie planowanie mamy wspaniały seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dominik
jestesmy malzenstwem mamy 60 lat i od 6lat uprawiamy cuckold. jest cudownie i zyczymy wszystkim takich cudownych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×