Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredny antychryst

zrobilem se taka skladanke ze szok

Polecane posty

Jak pierwsze 3 utwory mnie nie usypiaja, to nie jestem spiacy, choc dzisiaj sie polozylem o 12 do wyra i wstalem o 17 bo mnie kumpel obudzil lol, spie a tu slysze gwizdy i swoje imie :O. I co najdziwniejsze ja myslalem ze jest 14 godzina, a przychodze do niego patrze w zegarek 17 :O 1. Ataxia - The Sides 2. No-man - Only rain 3. Ataxia - Montreal 4. No-man - Slow It All Down 5. Coldplay - The escapist (musze tutaj wrzucic extended version) 6. Radiohead - Climbing Up The Walls (Zero 7 Mix) 7. Edward Shearmur - Taxi Ride (Muzyka z K-PAX) 8. Edward Shearmur - Bluebird (Muzyka z K-PAX) 9. Moby - Porcelain 10. Radiohead - Meeting in The Aisle 11. O.S.T.R. - Bajera (instrumental) 12. Moby - Shot In The Back of The Head 13. Tool - No Quarter 14. Radiohead - Climbing Up The Walls (Fila Brazillia Mix). Polecam i pozdrawiam - Piotr Fronczewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te utwory nagralem na plyte w 2012 roku na przelomie wrzesnia/pazdziernika, kiedy to lekarz mi dal MIESIAC zwolnienia z budy zasranej xD. To juz byly pierwsze symptomy wiecznej laby. Leczylem sie wtedy psychiatrycznie i rozne rzeczy mi sie w tej glowie dzialy, ale jedno wiem na pewno, ze moje upodobanie do muzyki zostalo nadal xD. W dzien gralem w diablo 3, a wieczorem sluchalem muzyki czillaoutowej, chcialem cos dobrego sobie na wiezy pograc przed spaniem, to tak oto powstala ta skladanka. Mam jeszcze druga, ale nie jest tak zayebista. Duzo czarnego rapu przy ktorym mozna tylko ziolo palic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam numer 2, teraz też i 3, 5 ,6 i 11 chyba. :D Resztę sprawdzę jutro, zapisałem sobie. :) Będę miał do Ciebie zaraz małe pytanie, nie kładź się jeszcze spać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc zj****a, sprawdzam wszystko po kolei. :) Zapytam Cię o coś gdy tylko dostane w ręce swój tablet. Chodzi o jedno, angielskie zdanie z japońskiej serwisówki sprzed 20-lat. Jeśli źle je zrozumiałem to stracę z 10 godzin i być może, uszkodzę nawet moje małe, mechaniczne dziecko nieodwracalnie :P Nie mam na kompie tego pdf'a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci jeszcze, że miałeś w kurwe racji w kilku momentach. Przez twoją schizę podchodziłem do tego co piszesz z dystansem i to był błąd.:) Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×