Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Roksanuka

Dobre meble do salonu

Polecane posty

Sklep internetowy Nedmeble ma do zaoferowania bardzo ładne meble, ja kupiłam od nich kanapę do mojego salonu - warto tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam sofy od puszmana:) Modne, wygodne i fajnie wyglądają:) mam sofę olsen i nie zamieniłbym jej na żadną inną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zapraszam do www.vinotti.co, wysoka jakość i niepowtarzalny design 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od roku jestem właścicielką sofy Kalle od puszmana i muszę przyznać, że jest wspaniała pod każdym względem - i wizualnym i funkcjonalnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nam też sie udało trafić na wspaniałą i wygodną sofę. Od kilku miesięcy cieszymy się z tego zakupu w slf24.pl i w dodatku jak ją kupowaliśmy była w promocji. Zaglądałam do nich teraz bo zdecydowaliśmy, że przydał by się do niej jednak fotel albo nawet jakaś pufa. Z doborem nie ędzie problemu bo mają nadal ten model sofy i pani w dziale obsługi powiedział, że jak się zdecydujemy to pomoże nam dobrać materiał i tapicerke tak aby nie było żadnej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to koniecznie zerknij sobie na Skuza Meble jak szukasz mebli do salonu. My od nich mamy komodę, szafę oraz narożnik. Jakość mebli - pierwsza klasa, super wykonanie i dobre materiały 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GKI-Design z Dobrodzienia, robią wypoczynki pod wymiar, można dużo zmieniać wedle własnych upodobań. Wiem, że mają salon w Katowicach 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii mebli jestem bardzo wymagająca, bo nie lubię ich co chwilę zmieniać dlatego muszą być solidne. Szafki robiłam na wymiar wedle mojego projektu, a narożnik Merida zamawiałam w warszawskim salonie Gala Collezione. Wybrałam kolor obicia oraz to co mi odpowiadało z dostępnych modułów, mebel spełnia wszystkie moje wymagania. Z jakości wykonania jestem bardzo zadowolona 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A macie jakieś doświadczenie z mablami z westwing? Zastanawiam się czy są warte swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę cenię meble IKEA - mam od wielu lat i nie mogę złego słowa powiedzieć, cena współgra z jakością. Jak ktoś chce coś lepszego to oczywiście może, ale jak ktoś nie ma funduszy to się nie zawiedzie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz kupić dobre, wysokiej jakości meble do salonu, zajrzyj do Puszmana 🙂 Od lat posiadam sofę royal i stwierdzam, że kupienie jej to było jedną z moich najlepszych aranżacyjnych decyzji 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto zrobić research w okolicy, żeby firma nie miała problemu z dowozem i montażem na miejscu. Ze swojej strony rekomenduje łódzką firmę Darmax, która robiła meble zarówno mi jak i bratu, kiedy postawił dom. Kontakt z Darmaxem bezproblemowy, podjęli się dużego zlecenia i zrealizowali je zgodnie z wymaganiami. Montaż był troche skomplikowany, ale w tym też sobie poradzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My też jesteśmy zadowoleni z wyboru mebli w slf24.pl. Za rozsądne pieniądze dostaliśmy jakość i elegancję. Jak wspomniałam zadowoleni jesteśmy ze wszystkich kupionych mebli u nich ale z sofy kooper najbardziej. Naprawdę śliczny, wygodny i elegancki mebel, który podoba sie każdemu kto nas odwiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My ostatnio pokusiliśmy się na uszaka i to był bardzo dobry wybór, na dodatek bujany... 🙂
Jest przepiękny rey.net.pl/produkt/fotel-tapicerowany-slim-w-czarnej-tkaninie-pinezka-i-plozy/

Z tego co widziałam maja tam też piękne sofy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ktoś już wspomniał o Moderno Meble ale ich najnowsza kolekcja mebli wypoczynkowych jest po prostu rewelacyjna i na pewno warto wziąć ją pod uwagę wybierając meble do salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie mam problemu z zakupem. Chociaż jest problem z podjęciem decyzji, bo tak duży ma się wybór. Czasami warto posłuchć, czy poczytać opinie innych. Tak zrobiliśmy przed zakupem mebli do naszego salonu i nie tylko. Opłaciło się posłuchać znajomej i zajrzeć do slf24.pl. Tak jak mówiła meble wyjątkowe, a po ich dostarczeniu okazłao się, ze są świetnej jakości. Oj długo będą nam słuzyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak dobrze jest zaimpregnować beton architektoniczny nie martw się preparaty Dynasil są rewelacyjna na pewno sama ogarniesz impregnacje wystarczy trzymać się instrukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×