Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Roksanuka

Dobre meble do salonu

Polecane posty

Jeśli zależy Ci na dobrej jakości, ciekawej stylistyce i niskiej cenie, sprawdź ofertę www.meblar.com.pl. Posiadają szeroki wybór nowoczesnych i designerskich mebli. Na pewno Ci coś wpadnie w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fortiterka55

A czego tu się bać? Zawsze możesz odstąpić od umowy, jak meble nie spełnia twoich oczekiwań. Ja praktycznie cały dom wyposażyłam meblami ze sklepów internetowych, poza kuchnią bo miałam robioną na wymiar. Sklepów jest dużo to prawda, ale nie wierze że przeglądając oferty jeszcze nic nie wpadło Ci w oko. Może nie wiesz jaki styl wybrać? Sprawdź te strone meblujemydom.pl, mają meble wykonane w różnych stylach w bardzo fajnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

@Roksanuka, nie wiem czy temat jeszcze aktualny, ale na Podkarpaciu znalazłam sklep ePraktyk.pl, u nich też kupowałam meblościankę do salonu - mają kilka do wyboru. Cena przystępna, a jakościowo na pewno bez porównania z tymi Ikeowskimi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

@Roksanuka, nie wiem czy temat jeszcze aktualny, ale na Podkarpaciu znalazłam sklep ePraktyk.pl, u nich też kupowałam meblościankę do salonu - mają kilka do wyboru. Cena przystępna, a jakościowo na pewno bez porównania z tymi Ikeowskimi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Ja kupuje meble w Kieleckiej Fabryce Mebli. Zaczęło się od salonu, później jadalnia, a teraz wyremontowaliśmy pokój synka i też pojechaliśmy tam na zakupy. Dobrze, solidnie i w normalnych cenach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Osobiście polecam wam zapoznać się z ofertą salonu meblowego www.wiktormeble.pl w Tarnobrzegu. Tam znalazłam świetne meble do mojego domu, których długo nie wymienię. Jeżeli mieszkacie w okolicach tego miasta to się do nich wybierzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Najlepsze meble produkuje Swalen, meble są bardzo dobrej konstrukcji, stabilne, nie ulegają zniszczeniom , warto wydać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Polecam unię meble, mają bardzo estetyczne meble i wyposażenia wnętrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różka

 Mam salon z aneksem kuchenny (30m), jeszcze przy deweloperce moglibyśmy teoretycznie zmienić układ ale ciesze się ze tak zostało. Zainwestowalismy w lepsze meble po prostu do kuchni, żeby sama w sobie stanowila dekoracje (w części salonowej mamy stol, komode, szafke i kanape tylko bo więcej ma nie trzeba). Akurat u nas wybor zakupu padl na kuchnie na wymiar i meble do salonu z Home concept w warszawie. Warto przejrzeć, szczególnie salon divani i studio prostych form polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dexter

Moim zdaniem warto połączyć nowe meble z antykami lub stylizowanymi na antyki. Czasem jedno krzesło zupełnie zmienia klimat salonu. Sprawdźcie ofertę tego sklepu https://boho-art.pl/ Mają rewelacyjne meble vintage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaPola

Ja kupiłam cały komplet Slene stąd https://i-meble.eu/pl/190-meble-do-salonu i jestem bardzo z nich zadowolona. Świetnie komponują się w średniej wielkości salonie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Jesli chodzi o meble to kupuję tylko z Kieleckiej Fabryki Mebli, są bardzo eleganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella
Dnia 31.05.2019 o 08:58, Gość Dexter napisał:

Moim zdaniem warto połączyć nowe meble z antykami lub stylizowanymi na antyki. Czasem jedno krzesło zupełnie zmienia klimat salonu. Sprawdźcie ofertę tego sklepu https://boho-art.pl/ Mają rewelacyjne meble vintage.

Hejka a kupowałeś może u nich przez internet? Interesuje mnie jak z czasem wysyłki i ewentualnymi zwrotami. Strasznie podoba mi się to lustro https://boho-art.pl/strona-glowna/owalne-lustro.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dexter

Tak kupowałem przez neta. Wysyłka tego samego dnia, kurier był na drugi dzień. Kosztowało mnie to 45zł. Zwroty masz do 14 dni, na własny koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola95

Faktycznie w sieci w większości sklepów trzeba płacić za przywóz, a o wniesieniu ich mowy juz nawet nie ma.Jednak są takie sklepy, które przywiozą, wniosą i jeszcze ustawią i posprzątają po sobie i to nie żart. Tak jest w scandicsofa.pl i zawsze jak coś u nich kupujemy to zawsze płacimy tylko za same meble. To sie nazywa porządna i rzetelna firma, która dba o klienta i o swoją reputację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata567

Są są takie sklepy. My też mieliśmy takie szczęście i trafiliśmy do slf24.pl. Zawsze sami nam przyworzą, wniosą i jeszcze jak chcemy to pomogą złożyć i ustawić. Masz rację takich sklepów jest niewiele i warto na nie stawiać pod warunkiem, że meble sa godne zakupu. Te od nich owszem, a to przykład ich mebli https://slf24.pl/lozko-pavia.html czyli nasz najświeższy, wczorajszy zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa

Firma godna polecenia jest Unia Meble. Mają solidne narózniki i do tego ładne, goscie jak do mnie przychodzą chwalą i pytają skąd kupiłam 😄 Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygz3

Gdzie mozna znalezc ich ofertę tej Unii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan

Dlatego też kupowałem na www.boho-art.pl Płacisz za kuriera z wniesieniem i masz z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila-M

Każdy kupuje gdzie chce, ale u mnie w okolicy jest mały wybór i mozliwosc zakupu online jest jak zbawienie 🙂 Do salonu zamawiałam z allmeblo, mają mega duży wybór kanap i jest tez mozliwosc wyboru koloru, no dużo fajnych opcji, obczaj sobie to bedziesz wiedziala wszystko 🙂 cenowo tez korzystnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Meble zamawiałam w firmowym sklepie gala collezione w Poznaniu. Postawiłam na narożnik voss. Od dawna takiego szukałam i w końcu się udało. Wielkim plusem jest możliwość wyboru koloru odpowiedniego dla siebie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWULKA

Ja poza meblami mam na ścianach w salonie plakaty, dostałam od swoich przyjaciółek na parapetówkę, zamawiały z haveaniceart.pl jakby ktoś chciał to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kupowałem meble w meble-allegro.pl i dla mnie to fajna oferta, dużo ciekawych produktów, a jednocześnie fajne ceny więc będziecie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Też jestem zwolennikiem zakupów w sieci, zawsze zamawiam przesyłkę z wniesieniem. Przejrzałem ofertę tego boho-art.pl i faktycznie mają świetne meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli poszukujesz klasycznych mebli to ładne są kolekcje Lund i Venice marki Puszman - mozesz sobie zerknąc tutaj http://www.puszman-meble.com.pl/venice-sofa/. Mam osobiście z tej pierwszej, jednak między tym a tym wybierałem. Jestem zadowolony z estetyki i wykonania. Właśnie do klasycznego drewnianego wnętrza bardzo dobrze pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli poszukujesz klasycznych mebli to ładne są kolekcje Lund i Venice marki Puszman - mozesz sobie zerknąc tutaj puszman-meble.com.pl/venice-sofa/. Mam osobiście z tej pierwszej, jednak między tym a tym wybierałem. Jestem zadowolony z estetyki i wykonania. Właśnie do klasycznego drewnianego wnętrza bardzo dobrze pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja ostatnio kupiłam dwa fotele z firmy Puszman o takie  www.puszman-meble.com.pl/limone-fotel/. W sumie nie znalam ich oferty wcześniej i z zakupem trochę zaryzykowałam bo kupilam przez internet. Ale wszystko bylo super i fotele już dumnie stoją w salonie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

2-3 lata? Stary, kup sobie jakies porządne np. z Unia Mbele. Tam nigdy nic nie reklamowalem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksana n

Tak jest, jak kupować to takie, które naprawdę warte są zachodu, a nie jakiś badziew na który w ogóle szkoda pieniędzy. My również stawiamy na jakość (oczywiście wygląd trzeba wziąć pod uwagę) i dlatego swoje będziemy kupować na scandicsofa.pl. Znamy ich i wiemy, że lepszych mebli za takie pieniądze nigdzie nie dostaniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

Salon to serce domu, więc musi wyglądać reprezentacyjnie. U mnie w jego centrum stoi skórzana kanapa gala collezione, jest bardzo wygodna do wypoczynku po ciężkim dniu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×