Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy progesteron i prolaktyna to to samo?

Polecane posty

Gość gość

zrobilam badanie progesteronu a na wyniku mam napisane prolaktyna, czy to jest to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ja zaplacilam za badanie a oni zrobili mnie w ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesteś pewna że miałaś zrobić progesteron? Miałaś /masz to na papierze? Byłam już raz świadkiem jak pani w ciąży miała zrobione złe badanie i się upominała. Progesteron to hormon płciowy - wykonuje się go głownie przed miesiączką lub czasem z prolaktyną. Prolaktyna to hormon przysadki, wykonuje sie go niezależnie od dnia cyklu al raczej radzi się unikać środku cyklu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mam na papierku ze mialam zrobic progesteron. Placilam za badania takze nie pokazywalam tego, ale mowilam jej trzy razy ze progesteron (byla bardzo rozkojarzona). Dzis odbieram badania a tam prolaktyna. Niestety od razu nie wiedzialam ze jest pomylka bo sie nie znalam i nie wiedzialam ze prolaktyna a progesteron to co innego. No i jutro tam ide niech oddaja pieniazki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej wykonają Ci za darmo badanie - progesteronu. a raczej powinni. kasy nie oddadzą raczej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis zwrocilam uwage ze mam pomylke w badaniu, sprawdzila w ksiazce ze faktycznie wpisano mi progeteron a zrobiono co innego, kazali przyjsc jutro na badanie za darmo, ale niestety musze czekac do 21-23 dc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×